Zdravie a wellness

Top 15 úžasných výhod Virgin kokosového oleja na pokožku, vlasy a zdravie

Top 15 úžasných výhod Virgin kokosového oleja na pokožku, vlasy a zdravie

Pokiaľ ide o zdravie srdca, kože a vlasov, extra panenský kokosový olej je síce pánom všetkých nasýtených olejov. Kokosový olej bol prípad v rámci štúdie po niekoľko rokov, pretože jeho paradoxné biochemické štruktúre. Je tvorený z nasýtených tukov, to bolo samozrejme predpokladá, že je nezdravé pre takmer štyridsať rokov, kým vedci nedávno objavených nádhernú pravdu o jeho výhodách. Tento olej, ktorý bol zrejme mazanie vaše telo systémov s zlého cholesterolu spôsobuje nezdravé výsledky, bol nedávno objavený byť prospešná mimo medze.

Áno, hovoríme o, extra panenský kokosový olej ', ktorá je prostá hydrogenácie, zjemnenie alebo deodorization. Kokosový podstúpi ťažbu ropy pomocou sušenia alebo zmáčanie. Avšak tento udrží chuť, chuť, vôňu a sviežosť olej čím neodvratný panenský kvalitu na to. Čítajte ďalej sa dozvedieť viac o výhodách ste sa dostáva do obrích rozmerov od tohto oleja.

Extra panenský kokosový olej Výhody pre kožu:

1. Je niečo, čo tento zázrak olej nemôže robiť? Je ťažké povedať. Tento olej bol používaný po stáročia v ázijských krajinách. Pomáha pri čistení pleti a hydratáciu. Na rozdiel od akékoľvek bežné hydratačné pleťové vody, ktoré obsahujú vodu, tento prírodný zvlhčovač poskytuje vlhkosť ku koži.

load...

2. Odstraňuje odumreté bunky a posilňuje tkanivá, ktoré sú pod kožu.

3. Je tiež známe, že veľká rana liečiteľ. Ľudia v Paname platí to na svojich infikovaných oblastí ani piť množstvo veľkosť polliter tohto oleja na zmiernenie infekcie a vyvolať rýchle zotavenie. Jediné, čo musíte urobiť, je aplikovať na postihnutú oblasť kože.

4. Pri použití v masírovať pokožku s inými krémy alebo pleťové vody, to môže byť veľmi užitočné a kontrolovať suchej vyrážky na koži alebo suché kožné problémy. To môže byť tiež použitý na kontrolu a liečbe ekzému, psoriázy a iných kožných problémoch.

load...

Extra panenský kokosový olej Výhody pre vlasy:

5. Chcete, aby lesklý vzhľad pre vaše vlasy? Pozrite sa žiadne ďalšie, extra panenský kokosový olej robí len to. Hydratuje vlasy a čistí pokožku hlavy.

6. Panenský kokosový olej pomáha posilňovať korienky vlasov. Masírovať trochu kokosového oleja pred šampónovanie. To vám pomôže získať spleť zadarmo vlasy potom. Môžete to urobiť olejovú masáž horúcou sa panenský kokosový olej pre lesklú a hustou srsťou. To vám tiež pomôže s rastom vlasov.

Zvlášť Oil Výhody panenský kokosový pre zdravie:

7. Stavia svoj imunitného systému:

Prvým a najdôležitejším z panenského výhod kokosový olej je, že vám pomôže pripraviť antioxidačné tela a tým zlepšuje imunitný systém. Má antibakteriálne, antimykotické vlastnosti a tiež protizápalové vlastnosti.

8. Pomáha Your Heart:

Štúdia vykonaná na Srí Lanke hovorí, že miera infarktom išli hore, pretože v čase, keď zníženú spotrebu kokosového oleja. Panenský kokosový olej s vysokým nasýtených mastných kyselín, ktoré však nie sú "zlé" pre telo. V skutočnosti to môže znížiť hladinu zlého cholesterolu a ušetrí od srdcových chorôb a znížiť riziko infarktu.

9. Pomáha v injekčnej striekačke Thyroidism:

Výskumy ukazujú, že spotreba panenský kokosový olej pomáha pri kontrole a znižovaní hypotyreóza.

10. Pomáha Chudnutie:

Ako bolo uvedené vyššie, panenský kokosový olej má stredne dlhým reťazcom, mastné kyseliny, ktoré sú používané v tele na výrobu energie. Len trochu je uložený v tele ako tuk. Preto sa v skutočnosti vám pomôžu schudnúť, keď ste na diétu tým, že vám energie.

11. Pomáha pri dermatitídy a infekcií:

Pri aplikácii na poranenie, panenský kokosový olej môže pomôcť zabrániť šíreniu Staph infekcie, a to tiež pomáha pri liečbe kožných ochorení

12. Pomáha pri hojení rán:

Drobné rezné rany a rany môžu byť liečení panenský kokosový olej

13. Pomáha zbaviť strií:

Strie môžu vznikať nielen z dôvodu tehotenstva, ale aj kvôli nadváhe zisky alebo chudnutie. V každej situácii, panenský kokosový olej vám pomôže zbaviť strií pravidelné masáži v tejto oblasti. Vo väčšine ázijských krajín, je to skvelý liek, ako sa zbaviť strií.

14. Panenský kokosový olej pre vašu pokožku:

Pri použití v masírovať pokožku s inými krémy alebo pleťové vody, to môže byť veľmi užitočné a kontrolovať suchej vyrážky na koži, alebo suchý problems.It pleti možno tiež použiť na kontrolu a liečbe ekzému, psoriázy a iných kožných problémoch.

15. Pomáha váš tráviaci systém:

Panenský kokosový olej, ak sú používané v správnych dávkach môže pomôcť zbaviť sa dráždivého čreva syndrómov. To tiež pomáha pri zlepšovaní trávení.

Takže teraz, keď viete o výhodách panenského olivového oleja jazyku zahrnutie do svojho jedálnička v správnom množstve.

load...