Zdravie a wellness

Top 10 zeleniny, ktoré vám pomôžu vyrastať

Top 10 zeleniny, ktoré vám pomôžu vyrastať

Byť vysoký je často prirovnávaný s atraktivitou. Muži sú žiadaní, aby sa, Tall, Dark and Handsome ', zatiaľ čo ženy, ktoré sú, Vysoký a štíhly' sú považované za krásne. Do určitej miery, vaša výška je závislá na genetike. Ak máte krátke rodičia, je nepravdepodobné, že budete mať dosť vysoká hrať NBA! Ale genetika to neznamená, že nemôžete rast vyšší, ako je priemer. Všeobecne naše výška prestane rásť, keď sme sa rozlúčiť s našimi dospievania. Ale ak ste prekročili tento prah, a ešte prístav sny rastú o niekoľko palcov, zúfalstvo nie je, pomoc je na dosah ruky!

Vždy je vhodné jesť vyváženú stravu. Zeleniny tvoria dôležitú súčasť vyváženej stravy a sú dobré pre zdravie, ako aj správne fungovanie organizmu. Vegetariáni tiež pomáhať pri udržiavaní správnej vylučovanie hormónov v tele. Vedeli ste, že ak obsahujú správne množstvo zeleniny, môžete ešte zvýšiť výšku? Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? No, čítajte ďalej vedieť, čo presne by ste mali jesť k získaniu výšky.

Čo zelenina vám pomôže rast vyšší?

Niektoré z zeleniny, ktoré vám pomôžu zvýšiť výšku prirodzene, hoci ste prekročili svoj vyrastať roky sú nasledovné:

load...

1. Rebarbory:

Rebarbora je bylinná vytrvalá rastlina, ktorá rastie z hrubých a krátkych odnoží. Tieto rastliny sú považované za plody v Spojených štátoch. Tieto rastliny môžu byť varené ako hlavných jedál a tiež spotrebované ako púšte. Spotreba tohto konkrétneho závodu pomáha diabetes telo bojovať. To stimuluje sekréciu rastových hormónov v tele a tým pomáha to rast vyšší.

2. Collard zelená:

Collard zelená je súčasťou skupiny acephala vyskytujú predovšetkým v Spojených štátoch, Brazílii a Portugalsku. Jedná sa o veľmi výživné rastliny. Obsahuje vitamín C, vitamín K, rozpustnú vlákninu a niektoré protirakovinové vlastnosti. Konzumovať tieto tiež pomáha pri zvyšovaní výšky.

3. Špenát:

Špenát je zelená jedlý zelenina, ktorá sa nachádza väčšinou v južných častiach Ázie. Je veľmi výživná a obsahuje vápnik, vitamíny, železo a vlákna, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela. Tieto živiny sú dôležité pre správny rast tela.

load...

4. Okrúhlice:

Okrúhlica sa pestuje prevažne v miernych oblastiach sveta, ale v dnešnej dobe sa vyskytuje po celom svete. Táto docela zelenina obsahuje vitamíny, vlákna, proteínov, tukov a cholesterolu. Kvaka pomáha udržiavať pravidelné vylučovanie rastových hormónov v tele, čo zvýšenie help výšky.

5. Okra:

Okra je kvitnúca rastlina. Spoločné názvy pre okra sú dámy prsty, gumbo alebo bhindi. Rastlinný tejto rastliny je veľmi lepkavý, ktorý funguje ako preháňadlo. Je veľmi výživná a obsahuje vitamíny, minerály, uhľohydráty, vodu a vlákna. Tieto živiny snažiť prehovoriť rastové hormóny v tele zo svojho spánku a pomáhajú telu rásť vertikálne!

6. Fazuľa:

Fazuľa sú veľmi výživné zelenina. Obsahujú výživy, ako sú vitamíny, proteíny, sacharidy, kyseliny listovej a vlákien. Spotreba fazule pomáha pri zvyšovaní vašej výšky, pretože obsahuje veľké množstvo bielkovín.

7. Brokolica:

Brokolica je jedlá rastlina patriaca do rodiny kelu. Je veľmi nutričné ​​a obsahuje vitamíny C, rôzne vlákna, niektoré vlastnosti, ant-rakovina a železo. Náročné brokolicu pomáha udržiavať zdravej výživy a správneho fungovania tela a tiež pomáha pri stimulácii rastové hormóny a tým zvyšujúce sa nadmorskou výškou.

8. Peas:

Tieto guľaté zelenina sú veľmi výživnú a pomoc v raste človeka. Obsahuje proteíny, vitamíny, vlákna, luteín a minerály.

9. Ružičkový kel:

Ružičkový kel príliš patrí do rodiny kelu. Obsahujú protirakovinové vlastnosti, rovnako ako vitamíny, minerály, bielkoviny, železo, vlákna atď Tí všetci spoločne pracovať na posilnení rastových hormónov v tele a nakopať ich do akcie.

10. Bok Choy:

Bok Choy je čínska kapusta, ktoré je bohaté na vlákniny, sacharidov, vitamínov atď. Rovnako ako všetky ostatné zeleniny tu uvedených Bok Choy tiež stimuluje rastových hormónov v tele a pomáha jej získať výšky.

Takže ste dostal odpoveď na svoju otázku, čo zeleninu pomôžu rast vyšší? Byť krátke nie je zločinom, ale to nemusí byť doživotný trest jeden. Ak si prajete získať výšku, potom by ste mali vyskúšať a tak urobiť. Mať zdravej výživy plán, ktorý zahŕňa vyššie uvedené zeleniny a pracovať s vyškoleným inštruktorom, ktorý môže ukázať, ako získať niekoľko palcov na výšku. Ale byť realistické a poznať svoje limity!

load...