Zdravie a wellness

Top 10 výhod spinningových cvičení

Top 10 výhod spinningových cvičení

Prvá otázka, budeme odpovedať, je to, čo sa točí cvičenia.

Spinning cvičenie, tiež známy ako sálový cyklistiku je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako schudnúť. Využíva stacionárnom rotopedu a má rôzne odpor. Má tiež možnosť rôzne sklony k pestrej intenzite s cieľom získať čo najviac z vášho tréningu. Spinning je zvyčajne odvolával sa na tréningu urobil v podobe tried odobratých v rôznych zdravotných klubov a telocviční.

Tieto spriadanie cvičenie triedy sa zvyčajne skladajú zo študentov zoradených vedľa seba, nahnevá a fučal preč na vysokou rýchlosťou na stacionárnom bicykli, na sebe cyklistické šortky a kvapká pot. V pozadí, bude nízka svetlo a motivačný prehrávanie hudby motivovať ich ducha. Trieda bude pod vedením inštruktora vo fronte, ktorý bude kričať veci ako "Big kopec blíži, pripravte sa všetci" a študenti budú nasledovať a budú všetci jazdiť tvrdšie a povstať ako by človek, keď jazda na bicykel do kopca.

load...

Robiť toto cvičenie nielen spaľuje veľké kalórií, ale tiež pomáha zbaviť stresu. Väčšina bicyklov pre tento účel možno tiež sledovať svoj pokrok. Je to skvelý spôsob, ako sa dostať do vášho kardio, tón nohy a vytvoriť svalový tonus.

Medzi mnoho výhod spriadanie cvičenie patrí:

1. Maximálna spálené kalórie: Môžete vypáliť okolo 500 až 700 kalórií v triede 45 minút. Táto rýchlosť je veľmi vysoká v porovnaní s ostatnými formami kardio. To znamená, že môžete prísť o väčšiu váhu v kratšom čase v dôsledku vyššieho denného deficitu kalórií.

2. Zlepšuje svalový tonus: Dôležitým aspektom spin cvičenia je, že stacionárny bicykel používa vážený zotrvačník, ktorý vám pomôže nastaviť odpor poskytnutý na bicykli, aby sa napodobniť zotrvačnosť a vietor. Takže, keď ste šliapať rýchlejšie pri nižšej odolnosťou môžete dostať svoju tepovú frekvenciu a spáliť viac kalórií, ale na vyššiu odolnosť a pomalším tempom, môžete pracovať vaše svaly a zlepšiť svalový tonus.

load...

3. Zvýšte svoju výdrž: Pri práci Viac informácií o vnútornom kole, môžete zvýšiť zdravie srdca a to vám prestanú od získania udýchaný po niekoľkých schodiskách.

4. Je ľahké na kĺby: Toto cvičenie nie je tak veľký dopad ako beh alebo plyometric alebo tancovať v triede akrobacie. Vzhľadom k tomu, používa šablónu kolesá, ktoré sú nastaviteľné, môžete udržiavať ju na vašej úrovni a podľa vášho pohodlia. Tak to je ľahké na kolená a chrbát, a bolo by to skvelé cvičenie pre tých, ktorí sú starší alebo utrpeli zranenia.

5. Jadro Sila: Ak si udržať správnu polohu na spin bicykel, môžete zlepšiť svoje hlavné sily, ako dobre, pretože budete používať ju udržať si pri spriadanie.

6. Ľahko sledovať: Nie sú žiadne zložité pohyby; nebudete cítiť vynechať ako začiatočník a kontrolovať, ako si vaše cvičenie. To je najdôležitejším aspektom pradenie. Tie majú na starosti o tom, ako rýchlo sa pohybujete, ako moc odolnosť ste proti a vy sa rozhodnete, ako veľmi budete musieť ísť. Krása zvlákňovania spočíva v tom, že ľudia na rôznych úrovniach fitness v triede skončiť spolu, ale svojím vlastným tempom a stále pocit, ako by všetci mali skvelý tréning.

7. Vhodné pre všetky časy: Vzhľadom na to, že triedy sú vedené v uzavretých priestoroch, nemusíte sa starať o veci, ako je dopravná, alergie a poveternostným podmienkam. Pracujete v kontrolovanom prostredí, ktoré nie je ani príliš horúco, ani príliš chladno, takže môžete pracovať celý deň, každý deň.

8. Pomáha poprsie plošina: Ak ste v strate tréning / hmotnosť ruje a chcete vidieť lepšie výsledky, spinning je spôsob, ako ísť, pretože intenzita sa meniace a vždy môžete robiť to náročnejšie, keď budete zvykať na level.

9. Stress Relief: Toto cvičenie je skvelý spôsob, ako poprsie stresu, pretože to je veľmi intenzívna a robí vaše telo uvoľní veľké množstvo endorfínov, alebo dobrý pocit hormóny.

10. Môžete skontrolovať skutočný pokrok čase: Stacionárne cyklus môže sledovať, ako ďaleko ste prišli, pokiaľ ide o rýchlosť, vytrvalosť a silu. To je veľká motivácia stranou od videnia zlepšené postavu udržať vracať dlhšie.

Top tip: Pred a po triede spin, mali by ste vždy pretiahnuť, aby sa vaše telo v tiptop.

Tu je rýchly spôsob, ako pretiahnuť:

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie článku. Nezabudnite nám zanechať komentár!

Zdroj obrázku: 1

load...