Zdravie a wellness

Top 10 úžasných prínosov pre zdravie Walking Barefoot

Top 10 úžasných prínosov pre zdravie Walking Barefoot

Vedeli ste, že môžete mať prospech veľa pri chôdzi naboso? Keď vaše holej kože príde do kontaktu so zemou priamo, záporné ióny prítomné v krajine môže pomôcť vyrovnať kladné ióny v tele, čo zlepší vaše zdravie v mnohých ohľadoch. Mnohí z nás čítali alebo počuli, že tam sú tlakové body v našom tele. Keď sme sa chodiť naboso na piesku alebo na tráve, tlak na naše nohy aktivuje akupunktúrnych bodov. To na druhej strane, zopne naše telo a zlepšuje naše zdravie.

Výhody chôdzu bosou nohou

Prvých desať chôdzu bosou nohou dávky sú uvedené nižšie.

1. Nespavosť môže byť kontrolovaná:

Nespavosť, tiež nazývaný ako nespavosť, je porucha spánku. Ľudia, ktorí majú problémy so spánkom alebo majú poruchy spánku počas noci sa hovorí, že nespavosťou. Podľa National Sleep Foundation, dospelý vyžaduje minimálne sedem hodín spánku, aby bol zdravý. Predpokladá sa, že chôdza naboso na tráve môže liečiť nespavosť.

load...

2. Zlepšuje nervový systém:

Chôdza naboso stimuluje akupunktúrne body chodidla a to zase pomáha pri stimulácii nervov a žily. To zlepšuje nervový systém nášho tela. Bolesť spôsobená kŕčové žily, a to najmä u pacientov s diabetom, môže byť znížená v prípade, že pravidelne chodiť naboso.

3. Oko Zrak Môže byť zlepšená:

K dispozícii je tlakový bod na nohe, ktorá spája s nervami oka. Keď budete chodiť naboso v dopoludňajších hodinách na tráve, tlak bod je stimulovaná, ktorá pomáha pri zlepšovaní vašej zrak.

4. Zlepšuje Kardiovaskulárne:

Chôdza naboso zlepšuje nervový systém, a tým zlepšuje krvný obeh. Zvýšenie hladiny krvného obehu zlepšuje kardiovaskulárny systém.

load...

5. Zvyšuje odolnosť:

Stimulácia nervového systému pri chôdzi naboso pomáha pri zlepšovaní niečí imunity. Zistili sme, že deti milujú hrať a pohybovať bos. Keď si deti hrajú v piesku, to im pomáha získať silnejšie a tiež ich imunita je posilnená.

6. Zvyšuje energiu:

Chôdza naboso na piesku, cesty a na malé kamene stimuluje tlakové body. Dalo by sa spočiatku nájsť to trochu ťažké chodiť naboso, ale ako dni plynie pomaly posilňuje nohy a telo. Zvýšenie hladiny energie, takže budete veľmi aktívny.

7. Zníženie zápalu:

Poškodenie v bunkách spôsobuje zápal, ktorý vedie k vzniku rakoviny, srdcových chorôb, starnutie a mnoho ďalších problémov. Pri chôdzi naboso na zemi, elektróny prítomné v zemskej pôsobia ako antioxidanty, ktoré pomáhajú znížiť zápal.

8. Pokles hormonálnych a menštruačné príznaky:

Nerovnováhu hormónov môžu viesť k niekoľkým duševnej a fyzické problémy. Predmenštruačný syndróm u žien môže spôsobiť nálady hojdačky, žalúdočné bolesti, bolesti hlavy, prírastok hmotnosti, zápcha, akné a niekoľko ďalších príznakov. Chôdza naboso môže pomôcť pri znižovaní týchto príznakov.

9. Krvný tlak je riadený:

Nervy z nôh sú stimulované, keď chodíme bosí. Stresu zostúpil pri chôdzi naboso na zemi. Vzhľadom k tomu, stres je prepustený, že to pomôže pri kontrole krvného tlaku.

10. Zníženie Chronicle Pain:

Elektróny prítomné v zemskej pomôcť obohatiť imunitný systém v našom tele. Elektróny sú absorbované nášho tela, pri chôdzi naboso zvyšujú hladiny kyslíka, a tak pomáha znižovať kroniku alebo akútnu bolesť v našom tele.

záver:

Chôdza naboso môže posilniť nielen vaše nohy, členky, liečiť chronické bolesti, zápalu, nespavosť, zlepšiť nervovú sústavu, zrak, imunitný systém, reguluje krvný tlak, hormonálna nerovnováha, ale môže tiež zlepšiť držanie tela, zmierniť úzkosť, stres, depresia, chráni telo pred elektromagnetickým poľom, spomaľuje starnutie a tiež pomáha pri hojení zranenia rýchlejšie. Chôdza naboso môže zlepšiť aj svoje duševné a fyzické zdravie.

load...