Zdravie a wellness

Top 10 účinných domácich opravných prostriedkov na ošetrenie mokrých postelí pri deťoch

Top 10 účinných domácich opravných prostriedkov na ošetrenie mokrých postelí pri deťoch

Nočné pomočovanie je jedným z najčastejších problémov s dojčiat a detí. Je to neschopnosť v deti, aby ovládať močenie počas spánku. Tento problém vzniká preto, že deti majú malé močového mechúra a sú schopní udržať moč po veľmi dlhú dobu. Nižšie sú top 10 domáce prostriedky pre bedwetting liečbu.

Top 10 Domáce lieky na Bedwetting

1. Škorica:

To je jeden z najjednoduchších domáce opravné prostriedky, ako zastaviť nočné pomočovanie u detí. Urobte zo svojho dieťaťa jesť škoricovú kôru raz denne. Prípadne môžete tiež pridať trochu škorice vo svojich jedál.

2. Indický egreše:

, Amla 'je tiež známy ako indický egreše. Toto ovocie sa používa pri liečbe mnohých ochorení, vrátane nočné pomočovanie. Rozdrviť buničiny z egrešov a pridajte jednu polievkovú lyžicu medu a štipku kurkumy prášku k nemu. Táto zmes je potrebné venovať deťom v dopoludňajších hodinách pre rýchlu úľavu. Môžete tiež spravovať buničiny z egrešov zmiešanej s čiernym korením v noci predtým, než vaše dieťa chodí do postele, aby liečiť, nočné pomočovanie.

load...

3. Olivový olej:

Ak vaše dieťa trpí chronickým prípade nočné pomočovanie potom môžete vždy používať olivový olej vyliečiť chorobu. Jediné, čo musíte urobiť, je teplo trochu olivového oleja a aplikovať ich na spodnej brušnej oblasti dieťa, zatiaľ čo olej je ešte teplá. Masírujte oblasť jemne po dobu niekoľkých minút. Ak sa tak deje každý deň potom, všimnete si pozitívne zmeny v dieťa čoskoro.

4. Piť bylinné čaje:

Môžete si tiež vytvoriť bylinkový čaj z prasličky, dubovej kôry a medvedica na liečbu nočné pomočovanie u detí. Budete musieť miešať malého množstva všetkých zložiek a priviesť ju do varu. Nechajte presakuje vody pre niekoľko hodín a potom sa prefiltruje zmesi. Táto zmes sa musí podávať dieťaťu dvakrát denne.

5. Brusnicový džús:

Brusnicová šťava je zázračný liek pre močového mechúra, ciest a obličiek. Táto šťava sa musí podávať deťom v prípade, že trpí nočné pomočovanie. Aj napriek tomu, že príjem tekutín pre dieťa by mala byť znížená po večeri si môžete dať brusnicového džúsu hodinu pred tým, než spať.

load...

6. Orechy a hrozienkami:

Vlašské orechy a hrozienka sú pastvou pre deti. To môže byť zdravá desiata položky a je tiež najlepšie hodnotené liek pre otázky nočné pomočovanie. Môžete si vytvoriť svoje deti jesť jednu čajovú lyžičku hrozienok a dve čajové lyžičky vlašských orechov ešte pred spaním.

7. Med:

Deti milujú jesť med. Tento prírodný cukor možno použiť ako domáci liek na bedwetting. Je nutné podávať med, ako idú do postele.

8. Jablkový ocot:

Jablčný ocot znižuje kyslosť žalúdka, a tým znižuje potrebu častého močenia u detí. Jediné, čo musíte urobiť, je miešať dve polievkové lyžice jablčného octu v pohári plné vody. Aby sa deti piť tento lektvar po každom jedle liečiť nočné pomočovanie.

9. Horčica v prášku:

Semená horčice a prach môže byť veľkou pomocou pre ľudí, ktorí trpia na močové ťažkosti. Prášok Horčica pomáha pri liečení nočné pomočovanie v deti. Jediné, čo musíte urobiť, je vmiešajte pol čajovej lyžičky suchej horčica v teplom mlieku. Urob si svoj dieťa piť tento lektvar prirodzene potlačiť nočné pomočovanie.

10. Jagger:

Jagger dodáva teplo do vášho tela. Ak telo detský zostáva v teple celú noc potom je problém o nočné pomočovanie tiež zmizne. Môžete kombinovať malý kúsok Jagger do teplého mlieka, a aby vaše dieťa dink na lektvar v spaním. To sa prirodzene liečiť nočné pomočovanie vo svoje dieťa.

Nočné pomočovanie v detí nie je veľmi vážny problém a môžu byť riešené doma pomocou jednoduchých domáce opravné prostriedky. Ale musíte tiež snažiť naučiť svoje dieťa navštevovať toaletu pred spaním.

Skúste tieto jednoduché nápravy a tipy, ako liečiť nočné pomočovanie na vaše deti. A to podeliť o svoje skúsenosti a názory v sekcii Komentáre nižšie.

load...