Zdravie a wellness

Top 10 účinných domácich liekov na otravu jedlom

Top 10 účinných domácich liekov na otravu jedlom

Kto môže odolať vôni zaváňali z týchto Yummy hľadajú horúce a pikantné samosas? Indické street food je legendárny a nikto nebude vyčítať, ak dáte do svojho pokušenia a vziať pár súst. Až na to, že sa váš žalúdok! Porušil si svoj pravidlo o neje jedlo ulice, zatiaľ čo na diétu a teraz platíte cenu. Hnačka, vracanie, bolesť bruško že neodíde, kŕče, ktoré prichádzajú a odchádzajú, ako sa im zapáči: otravu jedlom na svojom vrchole.

Kým dostať sami diagnostikovaná ošetrujúcim lekárom v prípade, že Vaše príznaky nie sú zanikať počas niekoľkých hodín je múdre, čo robiť, môžete vyskúšať niektoré domáce opravné prostriedky, aby vaše vnútornosti trochu oddychu, kým nemôžete vziať to už nie. Tu sú moje top 10 výbery z domáce opravné prostriedky pre otravy jedlom a rozrušenie bruško:

Najlepšie Domáce lieky na otrava jedlom

1. Ginger s medom: 

Zázvor je taký skvelý koreň; to môže vyliečiť takmer všetky bežné neduhy. Rozdrviť za palec dlhý kus a premiešame s lyžicou medu upokojiť chorľavejúcu žalúdok a pomôcť zmierniť tie škaredé kŕče.

load...

2. Lemon Water: 

So všetkými baktérie hrať spúšť s tráviaci systém, je čas na detox. Squeeze šťavu z citróna v pohári vody a vypiť čo najviac takýchto skiel za deň, ako môžete očistiť svoje bruško a upokojuje zápal rovnako.

3. Cold Milk:

Nie je nič viac upokojujúce, aby nahnevaný žalúdku než pohár vychladeného mlieka. Pridanie chuť vášho výberu, ak si budete priať. Ale prostý, studené mlieko bude určite robiť dobrú prácu dáva vám silu, ktorú potrebujete vyrovnať s neustálym vracaním.

4. Banány: 

Úžasná vec o banánoch je, že môžu byť použité pre: hnačku i zápchu. Tak, aby sami plný, môžete jesť banány bezpečne. Oni ti dám silu a zabezpečiť, že je tu niečo výživnejšie vo svojom brušku.

load...

5. Tulsi s Elaichi: 

Tulsi je ďalší zázračný liek svojho druhu. Z kožných ochorení na pálenie záhy trávenie problémy, môže tulsi to všetko upokojí. Ako? Jednoducho žuť niekoľko listov s struku elaichi a váš žalúdok začne rozväzovania uzlov seba od kŕče.

6. Meth a Dahi: 

Tento domáci liek na otravu jedlom, nie je to naozaj veľmi chutné, ale väčšina vecí, ktoré sú dobré pre vaše zdravie nie. Zmiešajte 1 lyžičku meth semien 1 lyžica jogurtu. Neobťažujte žuvanie; len hodiť ho dole, aby sa zabránilo horkosť semien.

7. Cesnak: 

Spolu s pridaním ten lahodný, bohatú chuť do našej potravy, cesnaku môže byť tiež účinným liekom pri žalúdočných ťažkostiach. Môžete jesť jeden strúčik cesnaku, alebo ak si to môžu stráviť (slovná hračka nezamýšľané), piť cesnaková šťava pomáha zmierniť žalúdočné ťažkosti.

8. ACV: 

Vyzerá to, že jablčný ocot je jedným z najúčinnejších prostriedkov pre takmer akýkoľvek druh ochorenia alebo stavu! Vezmi si to v rovnakom pomere vody, aby vznikol váš zúfalý bruško cítiť lepšie.

9. Jeera: 

Rasce sa hovorí, že majú obrovské antibakteriálne vlastnosti. Tieto zázraky v boji proti žalúdočnej chybu. Len rozdrviť lyžicu semien a pridajte ju k miernemu polievky a konzumovať to, aby sa cítili lepšie.

10. Jablká: 

Spomínam si, ako jablko denne udrží lekára preč? No, to môže určite inhibujú rast baktérií, takže jesť jablká, aby váš žalúdok úľavu a pomáhajú v boji proti týmto škaredé baktérií. To je jeden z najlepších otravy jedlom domáce opravné prostriedky.

 [Čítajte: diéty, ktoré vlastne funguje]

Najdôležitejšia vec na zapamätanie, ak trpíte hnačkou je udržať si dobre hydratovaná. Podráždený žalúdok môže mať mýto na obsah vody v tele a môže spôsobiť váš žalúdok v suchu. Konštantná vracanie a voľné pohyby môžu tiež mozgov vaše telo základných solí a minerálov, čo môže viesť k dehydratácii.

Takže piť toľko vody a kvapalín, ako je to možné. Ak máte pocit, že nemôže zvládnuť stav iba pomocou týchto riešení, obráťte sa ihneď na svojho lekára. Nepoužívajte tieto opravné prostriedky ako alternatíva k lekársku pomoc.

load...