Zdravie a wellness

Top 10 tipov na výživu od Doriana Yatesa

Top 10 tipov na výživu od Doriana Yatesa

Už ste sa cítil závidia tohto svalu nabité telo váš sused sa vystatuje? Sen pre väčšinu ľudí, dobre-posilnil postava nie je práve skvele vyzerajúci. To tiež vyžaruje sebavedomie. A ak ste hľadali výživy tipy, aby sa dospelo v tejto impozantnej postavu, šesťnásobný Olympian Dorian Yates je ten by ste mali počúvať.

Výživa a Dorian Yates?

Áno, Dorian Yates, pretože výživa záleží veľa na kulturista. To je stavebnicový pre veľa z tej závidieť tela. Ak ste čítal Dorian, mali by ste vedieť, že je dôležité, že dáva k vyváženej strave. Proteín je najdôležitejším prvkom v každom kulturistiky stravy, hovorí. Okrem bielkovín, Dorian odporúča jesť všetku možnú zdravých potravín veci. Jeho knihy a články odrážajú jeho vášeň pre výživu v niečí strave.

Dorian Yates Nutrition Tipy

Tu sú top 10 tipov od Dorian Yates výživového plánu:

1. Proteín, Protein a viac Proteín: Počul ste ho povedať. Proteín je najdôležitejším prvkom kulturistika stravy. Mali by ste sa sústrediť na jesť viac a viac bielkovín so všetkými jedlami. Dorian odporúča denný príjem minimálne na gram proteínu na libru a priemerný príjem 1,5 g bielkovín na libru. Avšak, proteín jete mali tiež závisieť na intenzite tréningovej rutiny budete postupovať. Jednoduchšie povedané, jesť aspoň 500gms - 600gms proteín deň pre budovanie svalovej hmoty, že dobre.

load...

2. Mix First Class Proteíny sa proteínové doplnky: Ďalším dôležitým tip zdieľa Dorian Yates je vždy by ste mali zamerať na mixovanie prvotriedne proteíny a proteínové doplnky vo svojich jedál. Niektorí ľudia robia tú chybu, jesť doplnky sám, čo nie je správna metóda. To znamená, že človek by mal jesť dostatočné množstvo vaječných žĺtkov spolu s bielky a iné chudé mäso, k získaniu požadované množstvo bielkovín z pravidelnej stravy. Prvotriedne proteíny sú načítané s ďalšími nutričných výhodách, ktoré sú nesmierne dôležité pre naše všeobecné blaho.

3. Know Your doplnky No: Kulturistika je módne v týchto dňoch. Pri sledovaní kulturistika program, ktorý nemusí mať jasnú predstavu o základných potravinových doplnkov. Tie by mohli byť zmätený na množstvo produktov na trhu. Dorian navrhuje miešanie svoje doplnky pre optimálny výkon, ako kombinácia srvátky, vaječného bielka a micelárneho kazeínu, je táto prírodná kazeín a nemôžu byť poškodené teplom.

4. Pre-Workout a jedlo plány po tréningu: začiatočník musí byť oboznámený s riadnym pre-tréningu a plánov post-tréningu jedlom. Oba tieto plány jedál sa líšia a sú veľmi dôležité, keď sa pozriete na dosiahnutie najlepších výsledkov. Napríklad, mali by ste sa vyhnúť proteínový koktail, než cvičiť. Proteínový koktail pomáha opraviť poškodené bunky a buduje svaly. Je to po tréningu najlepšie opitý.

load...

5. Dôraz na vyváženú stravu: Proteíny iba jedlá nie sú najlepšie strava pre telo staviteľ. Najlepším riešením, hovorí Dorian Yates, je kombinovať sacharidy, bielkoviny a tuky vo vyváženej strave. Sacharidy a tuky sú nevyhnutné pre niečí blahobyt a udržiavať vysokú hladinu energie. Oba tieto prvky tiež zvýšiť účinnosť proteínov v tele.

6. Zameranie na komplexné sacharidy: Dorian Yates výživového poradenstva zdôrazňuje dôležitosť komplexných sacharidov než jednoduché sacharidy. Komplexné sacharidy sú dôležitejšie, keď hľadáte na budovanie svoje svaly dobre.

7. Šírenie Stravovanie-rovnako ako všetky ostatné dietitians na svete, Dorian príliš preferuje jesť malých jedál rozdelených počas dňa. Prejedanie môže byť nebezpečné. Treba sa zamerať na budovanie svalov, a nie tuk.

8. Ľahké jedlá pred spaním-time: Večera by mala byť vaša najľahšia jedlom dňa. Vaše telo prestane fungovať, keď spíte. Tesne pred spaním Nevkladajte svoje telo s jedlom.

9. Matica pre esenciálnych mastných kyselín: Orechy sú bohatým zdrojom esenciálnych mastných kyselín. Stravy kulturistov potrebuje orechy vo veľkom množstve.

10. Veľké množstvo vody na spláchnutie toxíny z vody: je ďalší nesmierne dôležitou súčasťou vašej stravy. To vám dáva energiu a kyslík, a pomáha odplaviť toxíny z tela. Dorian odporúča piť najmenej štyri litre vody denne.

Dorian Yates vie, čo hovorí, on bol asi v tejto oblasti po niekoľko desaťročí a jeho rada na kulturistickej diéty je obrovská dopyt. Takže nasledujúcich Dorian Yates výživy tipy a byť vlastníkom oveľa požadovaného orgánu.

load...