Zdravie a wellness

Top 10 strojov na zníženie hmotnosti, ktoré by ste mali vyskúšať

Top 10 strojov na zníženie hmotnosti, ktoré by ste mali vyskúšať

Váhový úbytok je váš cieľ a za to, že budete tráviť hodiny na prácu von. Buď pôjdete do posilňovne alebo majú domácej posilňovne. V oboch prípadoch za použitia správneho vybavenia je veľmi dôležitá. Nie všetky stroje v posilňovni alebo fitness predajne sú prospešné pre chudnutie. Existuje niekoľko konkrétnych prístrojov, ktoré sú dobré pre podporu chudnutia. Tu v tomto článku sme zoznam najlepších chudnutie stroja môžete poznať.

Najlepšie Chudnutie Machines

1. Bežecký pás:

Ak je vaším cieľom schudnúť, bežecký pás musí byť súčasťou vášho každodenného tréningu režimu. Bežiaci pás je najlepší spôsob, ako spáliť kalórie. To podporuje chudnutie, pretože stimuluje pohyby, ako je beh a chôdzu. Triky ešte viac ťažiť z bežiaceho pásu, sú:

  • Po prvé, nemajú postranné úchyty bežeckom páse je pri behu alebo chôdzi na svojom opasku.
  • Po druhé, držať krok s rýchlosťou a nespočívajú na neho pri práci von.

2. Rotopedu:

Aj keď nič nemôže súperiť s vonkajším cyklistika na čerstvom vzduchu, rotopedy sú v tomto ohľade nič menej. Môžete ich jazda v telocvični na plochu, balkón, veranda alebo miestnosti. Tieto kolesá sú jedným z najlepších strojov pre chudnutie. Sú postavené napodobniť vonkajšie koni a spáliť spústy kalórií taky.

load...

3. Veslovanie Machine:

Veslovacie trenažéry sú naozaj úžasné. Pomáhajú na dosiahnutie toho najlepšieho z vašich kardio a chudnutie programy. Zotrvačník, ktorý je prítomný v prednej časti stroja napodobňuje dynamický odpor lode plachtiace na vode. Je to ideálny stroj spáliť kalórie a chudnúť.

4. StepMill:

StepMill je podobný bežiacom páse. Je to ako rýchlo sa pohybujúce eskalátor. Tento stroj simuluje účinok stúpa po schodoch pri vysokej rýchlosti. To je považované za najťažšie kus kardio a chudnutie zariadení, ale nie je pochýb o tom, že je veľmi efektívna. Človek sa pohybujú proti gravitácii, takže budete musieť niesť väčšinu svojej telesnej hmotnosti.

5. Vibrácie výkon stroja:

To je jeden z najnovších medzi chudnutie strojov. Je to ohromujúce a ostrie vibračný stroj na chudnutie, a to najmä, ktorý vám pomôže schudnúť. Podporuje celulitíde, čo vedie k strate hmotnosti.

load...

6. Ab Roller Machine:

Ab valček je jedinečný a ľahký stroj, ktorý je vhodný pre vnútorné brušné cvičenia. To tóny svaly brucha a pásu, prispieva k zníženiu nadváhy.

7. Gym lopty:

Gymnastická lopta je skvelý produkt, ktorý je ľahko dostupné na trhu. To vám umožní efektívne pracovať bez toho, aby sa dostanete tie extra míle do posilňovne. Pôsobí účinne na chrbte a bruchu, a je skvelé zariadenie pre pretiahnutie tela. To podporuje chudnutie.

8. Morning Walker:

Teraz nemusíte sa báť, ak ste zabudli svoj denný chôdza rutinu. Ráno chodec je ideálnym riešením napodobniť skutočné pešej sedenie. Je vybavený jednosmerného motora a infra červenej vibrácie, ktoré vám pomôžu vybudovať fit a zdravé telo. Ranné prechádzky sú najľahšie forma cvičenia pre chudnutie. A ráno chodec, to sa stáva oveľa jednoduchšie a šetrí čas.

9. Stepper Machine:

Tento stroj je ideálny pre chudnutie. Je zameraný na naše brucho a nohy vo veľmi efektívnym spôsobom. Jedná sa o pohodlný spôsob spaľovania kalórií a prechádzajú silový tréning cvičenie, ktoré má tendenciu budovať hornej časti tela silu a zároveň vám pomôže pri chudnutí.

10. Tabuľka inverzie:

Jedná sa o veľmi unikátny stroj, ktorý vyzerá ako vidieť-píly. Musíte si ľahnúť na tejto inverzie stôl a začne pracovať. Je ideálny pre všetky časti tela a je vhodný pre domáce použitie tiež. To podporuje redukciu celulitídy vo veľmi jedinečným spôsobom, čo pomáha človeku schudnúť.

Ktorý z týchto strojov na chudnutie ste použili? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...