Zdravie a wellness

Top 10 sloganov na zdravé jedlo

Top 10 sloganov na zdravé jedlo

Hovorí sa, že "ste to, čo jete", a netreba hovoriť, to je úplná pravda. Naše zdravie nie je nič iné ako jasným odrazom nášho potravín zvyku. Ak budeme konzumovať zdravé potraviny a dodržiavať dobre vyváženú stravu, budeme určite zostať zdravý a fit. Ale niekedy sú pútavé reklamy a farebné obaly z nezdravých spracovaných potravín de-motivovať nás a poslať naše zdravé stravovacie návyky do vývrtky. V takýchto situáciách musíme inšpiráciu z rôznych zdrojov, aby sami ísť. Zapamätanie alebo čítanie populárne slogany na zdravých potravín a jej význam sa ukáže byť jedným z najlepších spôsobov, ako udržať naše zdravé stravovacie návyky, kedy všetko pokazí. Slová sú mocné zbrane, ak je správne ovládal!

Tento príspevok je predovšetkým o tie motivačné citáty, ktoré môžu pracovať ako ideálny tlačiť, aby sme sa jesť zdravo a zostať zdravý ako buk. Budete nielen nájsť tu 10 najlepších sloganov o zdravé stravovacie návyky, ale aj niekoľko ďalších skvelých citácie týkajúce sa rovnaké. Pozri sa!

Top 10 Slogany na zdravú výživu:

Motivácia je dôležitá, bez ohľadu na to, čo je vaším cieľom! Keď príde na zdravé stravovanie, motivácia sa stáva ešte dôležitejšie, konieckoncov, na druhej strane, čaká na nezdravé, ale chutné jedlo! Ako si udržať pokušenie na uzde? Najlepší spôsob, ako odvrátiť zrak od hriešne chutných potravín Je potrebné pripomenúť, prečo ste sa jesť zdravo. Ak chcete žiť šťastný a zdravý život, musíte mať silu vôle. Pomôžeme vám! Sme zostavili 10 inšpiratívne slogany na zdravé potraviny, rovnako ako prejedanie, ktoré môžu motivovať vás vybrať ten správny potraviny, ako nikdy predtým. Ideme na to:

load...

1. "Jablko denne robí držať lekára preč." - British porekadlo

2. "Múdry človek by mal vziať do úvahy, že zdravie je najväčší z ľudských požehnanie. Nech jedlo byť tvoj liek a liek bude vaše jedlo. "- Hippokrates

3. "Ak budete mať dobré jedlo v chladničke, budete jesť dobré jedlo." - Errick McAdams

4. "Pokiaľ ide o maslo proti Margarín, verím kravy viac ako chemici." - Joan Gussow

5. "Diéta je pokuta, ktorú platíme za prekročenie limitu posuvu." - Neznámy

6. "K jedlu je nutnosťou, ale k jedlu inteligentne je umenie." - La Rochefoucauld

7. "Bol som na diétu po dobu dvoch týždňov, a všetko, čo som stratil dva týždne." - Toti Fields

8. "Nemusíte variť fantázie alebo komplikované majstrovská -. Len dobré jedlo z čerstvých surovín" - Julia Child

9. "Ten, kto vezme liek a zanedbáva diéta ODPAD zručnosti lekára." - čínske príslovie

10. "Tí, kto si myslí, že nemajú čas na zdravú výživu, bude skôr či neskôr musieť nájsť čas na chorobu." - Edward Stanley

Niektoré Viac Inšpirujúca Slogany na zdravú výživu:

Na rozdiel od týchto špičkových 10 zdravých potravín slogany, existuje mnoho iných slogany, ktoré sú založené na zdravé potraviny a správnymi stravovacími návykmi. Aby vás napumpovať na dobre vyváženej stravy, sme získali niekoľko viac inšpirujúce catchphrases nižšie:

load...
  • "Vyvážená strava, pravidelná fyzická aktivita a riadenie životného štýlu hrajú kľúčovú úlohu v prevencii a kontrole mnohých chorôb."
  • "Jedz vpravo, bude jasné."
  • "Jedz svoje vegetariáni, majú menej wedgies."
  • "Ste to, čo jete od hlavy dole na nohy."
  • "Váš žalúdok by nemala být,pas'koš".
  • "Jablká sú červené bobule sú modré, hrušky sú sladké a všetky sú dobré pre vás."
  • "Jesť zdravo, byť nutrition-bohatý."
  • "Daj nezdravé jedlo topánku a prejsť na ovocie."
  • "Zdravé stravovacie návyky podporovať život."
  • "Zdravá strava pre bohatého náladu."
[Čítajte: Výhody jesť zdravé potraviny]

Dúfam, že si sami motivovaní pre zdravej výživy po prečítaní týchto úžasných slogany. Len zapisovať tieto slogany vo svojej knihe alebo si vytlačiť a držať ho tam, kde to je ľahko viditeľné, neustále pripomínať seba, prečo ste dosiahol k tomuto šalátu a nie je to chutné pizza plátok!

Máte nejaké ďalšie inšpiratívne slogany ohľadom zdravej výživy vo svojej zbierke? Prosím, podeľte sa s nami tým, že komentuje nižšie.

load...