Zdravie a wellness

Top 10 ranných meditácií Mantry

Top 10 ranných meditácií Mantry

Ráno je najlepší čas pre meditáciu, pretože propaguje svoj prechod od prechádzajúcich okamihy ku kompletnému novému stavu, v ktorom môžete začať svoj deň. A najlepší spôsob, ako vstúpiť do stavu meditácie je cvičením mantry. Byť duchovne orientované, môžu mantry fungovať ako, vyššej energetickej vibrácie 'a pomôžu dosiahnuť úplne novej úrovne osvietenie. Tu sme zostavili zoznam 10 najlepších ranné meditácie mantier pre vás. Prosíme vás, aby ste sa pozrieť.

Mantra pre meditáciu V skorých ranných hodinách

1. Om:

, Om 'je najčastejšou rovnako ako posvätná mantra, ktoré si môžete vyskúšať v dopoludňajších hodinách pre vyjadrenie, pôvodný vibráciu manifestácie'. Toto slovo je prevzatá zo sanskritu. To vytvára veľmi upokojujúce zvuk, keď sa vibrácie nechá tmoliť v hrdle. Aby bolo možné vstúpiť do hlbokého meditatívny stavu, musíte sa zamerať na tento konečný mlčania, ktorá vyrába a pohlcuje zvuk. Upokojuje a uvoľňuje dušu bez ohľadu na vaše duchovné sklony.

load...

2. Láska:

, Láska 'je druhým najpopulárnejším mantra v tomto zozname. Jedná sa o veľmi účinný spôsob, ako vytvoriť milú atmosféru okolo seba. Keď sa vysloviť slovo, láska ', budete cítiť skvele, a to sa odráža na vzhľade. Počas meditácie, je potrebné zamerať sa na tomto fyzickom pocite, že pochádza z opakovania slova nahlas. Je to jednoducho eliminuje všetok hnev a depresie a naplní vaše srdcia s láskou.

3. I Am:

Identifikácia vlastnú existenciu, uznať vlastnú silu a uznanie vlastnej božstvo sú niektoré dôležité aspekty meditácie. Táto mantra je úplne ideálne pre spievanie na začiatku dňa a ctiť sami seba, kto ste. Ak pridáte pozitívne afirmácie s, Ja som ', budete nakoniec posilniť svoje vnútorné-ja a krok k úspechu.

4. So-Hum:

Tu je prírodný mantra, ktorý je známy ako univerzálny pre ranné meditáciu. Vibrácie vznikajúce pri výslovnosti, So-Hum 'je vlastne súčasťou vašej pravidelné dýchanie. Ako vzduch vstúpi vaše pľúca pri vdychovaní, ďalej len, soooo... 'zvuk je produkovaný. Na druhú stranu,, hummmm.... ' je generovaný, keď vzduch prechádza von z pľúc počas výdychu.

load...

5. Lam:

Existuje niekoľko ranné meditácie mantier, ktoré sa zameriavajú na určité časti tela a zlepšiť ich funkčnosť. , Lam 'je jedným z nich. Je určený pre miechy, najmä jej základné oblasti. Aby vykonával túto mantru, je potrebné umiestniť špičku svojho jazyka na zadnej strane horného poschodia ohýbaním ju, rovnako ako chrbát.

6. Vam:

, Vam 'je ďalší mantra, že môžete cvičiť ráno počas meditácie, aby sa zameriavajú na genitáliách a zlepšiť jeho funkčnosť. Začať s držať stred vášho spodnej pery s horným chrupom. Netlačte svoj peru zuby. Skôr, umiestnite ich na ňu ľahko. Teraz vytvoriť bez zvučnej spoluhláska, ktorá by mala znieť ako, fvam '.

7. Ram:

Môžete sa tiež zamerať na oblasti brucha a regulovať svoje aktivity cez ranné meditácie. Spočiatku budete musieť krivky špičku svojho jazyka a stlačte korunu predného segmentu horného poschodia s ním. Potom spustite vyslovoval slovo valcovanie, R ', takže to znie ako dunenie hluk.

8. Yam:

Ranná meditácia je dobré pre vaše srdce zdravie, ak je táto mantra pravidelne cvičil. Zvuk vznikajúci pri praktizovaní tohto mantra je veľmi podobný hučanie, ako budete musieť dýchať ústami a že príliš hlasno. Máte tiež, aby bol proces inhalačná dlhšie ako skutočné riešenie spoluhlásky.

9. Ham:

Keď cvičíte mantru, Ham 'počas meditácie, ste v podstate sledovať cestu opačnú k predchádzajúcej podobe. Dýchať ústami bez generovania akéhokoľvek zvuku pri vdýchnutí. Teraz jazyku vyslovenie zvuk, yum ', zatiaľ čo vzduch sa pohybuje v pľúcach a umožňujú dutiny úst a hrdla, ktoré majú byť vyplnené s ním. Oblasť povedomie o tejto mantry je v krku.

10. Om Mani Padmé Hum:

Podľa budhizmu je mantra, Om Mani Padma Hum 'predstavuje "Klenot v lotosu alebo chválu na klenot v lotosu". To môže byť rozdelené do šiestich slabík, z ktorých prvé tri predstavujú falošnú, telo, reč a myseľ 'osoby, ktorá je meditácia a posledné tri stojan na čistom slávnu, tela, reči a mysle' Budhu. Je známe, že je jedným z najúčinnejších rannej meditácie mantier, ktoré môžu ujať lekára z nečistého stavu do čistej jeden.

Bol tento článok užitočný pre vás? Dajte nám vedieť komentovanie tu.

load...