Zdravie a wellness

Top 10 programov na zníženie hmotnosti VLCC a ich náklady

Top 10 programov na zníženie hmotnosti VLCC a ich náklady

Budúce Slečna Pretty Me

Pretočiť o niekoľko rokov späť. To je to, čo sa mi stalo.

Otočil som sa, keď som počul niekoho, kto ma volá -, Mini teta '. Bol som zaskočený, keď susedov chlapec, len 2 roky mladší ma, ma posmešne nazýva teta. Heck! Život nemôže dostať ťažšie pre 16 ročný, ktorý mal vždy kritizovaný poznámku o nadváhu, myslel, že to len známka dobrého zdravia, ako jej rodina to tak dá. Jeho slová ozvenou v ušiach a srdca.

load...

Vznesených v rodine Tradičné Južnej indickej kde bytia obézny len znamenalo, že bacuľaté; potraviny naložené ghí a chutné zákusky sú najnutnejšie, to bol náhly náraz skutočnosti, že Me otriasla som tu len dva mesiace od spustenia môjho college- čas, ktorý som čakal dlhú dobu a veľmi myšlienka je to pádny mňa prechádzal bránou koľaje len aby zosmiešňovali a Prudil za to, ako som sa pozeral, poslal mráz po chrbte.

Tú chvíľu som si uvedomil, preč sú dni, pričom obsah a snaží sa byť vedomí svojich vzhľad a zdravie, nemôžem vystáť prísť o zábavu je obdivovaný, datovania a nadväzovanie priateľstva ako pravidelný 16 rokov. A tiež som si všimol, včera večer; chôdzu do schodov, nie je ľahká úloha, aby ma už. A noviny v týchto dňoch sú bičovaný s informáciami o civilizačných chorôb spôsobených obezitou, cukrovkou, ischemickej choroby srdca; Duševné choroby, ako sú klinické depresie a zníženej sebaúcty aby sme vymenovali niektoré z nich.

Slzy v očiach, keď som si myslel, môjho požadovaného nového života a jeho príkrom rozpore s mojím riziku naplnené súčasný život, ale našťastie som sa vždy niekto, kto berie výzvam čelom a dáva starostlivou snahu vysporiadať sa s akoukoľvek situáciou. Byť veľmi organizovaný má výhody jeho vlastné, a tak som sa rozhodol v pláne riešenie tohto problému a otrel slzy. A pokiaľ ide o cvičenie s mojím nadváhy je nemožné vrhnúť to všetko v mesiacoch; tieto vklady potreboval niečo, čo bolo narýchlo ešte v bezpečí.

load...

Prišiel som na dve dôležité veci, alebo závery, ktoré som chcel z tohto systému:

1. Celostnej spôsob chudnutia v vedecky preukázané spôsobom, ktorý zakladá protiútok svoje tukové zásoby

2. Prijateľné ceny a trvalé prínosy.

O chvíľu neskôr som sa prepínanie medzi rôznymi internetových stránok, ktoré tvrdia, straty hmotnosti a jeho mágie čísel v tomto smere (vedenie môjho zoznamu po ruke pre prípad, že kolísať od svojho cieľa). Ale nič sa zdalo, že ma osloví ako oni mali nič dokazovať svoju svätosť. Čísla a fakty sa zdalo byť manipulované. Potreboval som niečo, čo bol osvedčený, vierohodné a dosiahnuteľné ako ja nie som jedným z tých, ktorí sa usadia s ničím menším. Navyše môj otec bude súhlasiť financovať len na to, či sa mi podarilo mu vysvetliť výhody z nej a ako vedecky preukázané a dobre známy to bolo.

A hľa! Našiel som tento web, ktorý bol najlepším hodnotením - VLCC, a hneď som si spomenul počul o tom v každom rodinnom funkcie podľa Sandhya teta a jej dcérou, ktorá by jednoducho zblbnúť nad tým, ako VLCC zmenil ich život, a to natoľko, že sme pomenovali im VLCC je anjeli! Ale nemohli sme si pomôcť, ale súhlasí, že výhody sú zrejmé, Ladd teraz tvarované ľudí vyzeral štíhly a fab. Nemôžu chcete zmeniť môžem taky, keď som nebol tak im overweightas. S leskom v očiach, ako dieťa, ktoré si našlo múzu, som pristál na domovskej stránke VLCC je.

Miloval som tento citát v stránkach VLCC rámci segmentu -, Ako VLCC funguje '- "Podmienkou dobrej fyzickej a duševné zdravie, dosiahnuť a udržať vhodnou diétou, cvičením a riadenie životného štýlu". Ich podrobný prehľad o tom, ako to funguje mi ďalej zaistená.

Urobil som zoznam top 10 VLCC ošetrenie / terapia (takže budem mať odborné vedomosti o tom, čo VLCC ponúk) obstarávať rôzne potreby, čo vedie k chudnutiu.

1. VTRON CTS ™ PROGRAM:

Tento jedinečný terapia poskytuje 3 v 1 roztoku a je najviac dobre známy a vyhľadávané. Zameriava sa na širokú škálu potrieb, ako je chudnutie, telo Čeliť a tiež blesk s kožou. Využíva svoje jedinečné principle- Patentovaná CORE ™ technológia - čo zahŕňa mierneho zahrievania siete kolagénu a elastínu vlákna pod kožu. Výsledkom je, že vlákna zmenšiť vedúce k obnove pružnosti pokožky. Jeho hlavnou technika zahŕňa pomalého zahrievania podkožné tkanivo - ako výsledok vrstvu nadväzuje okolo kolagénových vlákien, čo vedie k silnejšej dermis, ktorá pôsobí ako bariéra proti adipocyty a oživuje lipolýzu cieľom zmenšiť objem tukových buniek, zatiaľ zlepšuje krvný obeh v celej postihnutej oblasti.

Rýchla a účinná liečba možné, ako je tiež používa vákuové terapie vedúcej na dávky, ako je sprísnenie kože, účinnú liečbu celulitídy a obvodové redukciou.

VTRON CTS je stelesnením najvyšších výsledkov v menej čase, pretože výsledky sú viditeľné už od prvého ošetrenia. Ide o jednoduchý, neinvazívne liečba a je považovaný za najbezpečnejší spôsob, ako sa používa -Patented technológia Core ™ s viackanálovým RF s vákuovým systémom. To dáva riešenie jednom mieste pre celý rad problémov - kontúrovanie, utiahnutie kože, efektívne celulitíde, tela a tváre, obvodové redukciou.

2. Turboslim:

Chcete sa zbaviť nahromadenej tuk rýchlejšie okolo brucha, bokov a stehien? Potom sa rozhodnú pre Turboslim ktorý je vyvinutý členmi vysoko efektívnym manažmentom hmotnosť a je na zákazku pre urýchlenie chudnutie. Je to nielen asistenti spaľovanie tukov rýchlejšie, ale tiež tvaruje telo.

Rozklad tukov je zvýšená pomocou lipolytického smotany a osmotického filmu, ktorý asistentov zlepšenie periférneho obehu, ktorý je výsledkom zvýšenej povrchovej telesnej teploty spôsobené FDS zariadení.

3. Pas a bruško korekcia Liečba:

Je vedecky dokázané, že obvod pása menší ako 80 cm u žien a menej ako 90 cm u mužov je veľmi dôležité viesť zdravý a vyrovnaný život; Toto číslo slúži ako červenou zástavkou, ktorý mnohí zastaviť získanie väčšiu váhu, a jediným riešením je, stráca nežiaduce usadeniny nahromadené tuku v páse.

Pása a liečba Operácie sa špecializuje a zameriava sa na pomoc s nadváhou / obézny klienti s vysokým obvodu pása. Táto terapia je v globálnom meradle spôsob ultrazvukového indukcie; jedná sa o sadu postupov s využitím bruško a pas orezávanie gélu spolu s masážnou telo telo pevnejšie získať požadované výsledky.

4. Arm Hip stehná Liečba:

Spoločným záujmom medzi ľuďmi je depozícia nezdravého tuku po celom tele. Má svoj vlastný dôsledky. Je pozorované, že metabolické poruchy sú majorly spôsobená tukom nahromadené okolo pása, a tuk okolo stehien vedie k osteoarthritis; ak sa zbraňami výsledok je strata pohybu a zníženie flexibility. Štandardné rutinné merania obvodu hornej časti paže určuje vyhodnotenie BP medzi ženy trpia precitlivenosti. Boky širšie ako ideálny pas-hip ratio výsledky v zlom držaní tela, dolné končatiny sú teda zaťažené, čo dokazuje, že je nepríjemný pocit vo svojom každodennom živote.

Škvrny stretli sa zníži o túto liečbu z problémových oblastí. Tónovanie, spevnenie kože a svalu je možné použitie ultrazvukovej indukcie a pomocou tónovanie a spevnenie gélu, výsledky sú pozitívne a významné.

5. Celulitídy riadenie terapie:

Tónovanie svaly po schudnutí je nutnosťou, a táto terapia sa sústredí na to. Celé telo alebo osobitný orgán, ktorý potrebuje liečbu je konzervované s rôznymi proti celulitíde oleje, krémy a gély, spolu s predpísaným masáž terapeut pre stimuláciu a omladenie tlakových bodov. Výsledkom je silný spojivového tkaniva a toxíny sú prirodzene odstránené poskytujú dobrý tvar na tukového tkaniva. Detoxikácia je dosiahnutá tejto terapie vedúce k zlepšeniu látkovej výmeny; zdravú pokožku žiariacu teda vyplýva.

6. Telo Spevňujúce:

Jednou z možných a obávaný vedľajší účinok stráca kvantá hmotnosti je, že pokožka sa prehýbať a stratí svoju pevnosť, pretože dôjde k strate podkožného tuku k dispozícii v koži medzi svalmi. Liekom na neho je to telo Spevňujúce terapia, ktorá umožňuje pevné mladistvú pleť, ktorá je pevná a plná elánu. Osobitne navrhnuté zariadenie sa používa na utiahnutie a spevniť uvoľnenú kožu visí nad nôh, brucha, stehien, zadku oblasti a tvár; estetický vzhľad bude robiť cestu pre posilnenie dôvery.

7. Bio Therapy Energy:

Táto terapia pre liečenie v podstate využíva energia získaná z prírodných prvkov. Postup podieľajú na tejto liečbe kladie horúce vyvreliny o konkrétnych strategicky plánovaných dielov na tele, po ktorom sa používajú pre masáž, ktorá má za následok zlepšenie krvného obehu, hrá kľúčovú úlohu pri odstraňovaní energetických blokov, je zrejme prináša zníženie krvný tlak, ako je to pomáha k zvýšeniu metabolizmu svojej vedie k zníženej zadržiavanie vody. To robí divy pri dosahovaní relaxáciu, zmierňuje stres a to znamená, že kľúčom k pohody.

8. Analgetické terapie pre regióny lokalizované:

Hojí bolesť je hlavným motívom tejto terapie. Úľava od bolesti je konečný výsledok tejto terapie. Ľudia, ktorí trpia bolesťou kĺbov a abnormality sú veľmi ťažil touto úpravou; redukciou ľudí bolesti pohybovať veľa, a tak uľahčuje aktívny životný štýl, ktorý je pre chudnutie. Táto terapia je vedľajší produkt teploliečby, interferenčné terapia TENS prúdy, a pôsobenie ultrazvuku.

9. Neuro Svalová terapia:

Zázračnú metóda sa používa, ktorý spočíva v aplikácii statický tlak rúk do postihnutých miest, čo vedie k úľave od bolesti. Keď človek čelí nejaké zranenia alebo traumy, nejaké množstvo posturálne skreslenie a nesmieme zabudnúť - je pozorovaný stres. To má za následok rýchly prenos v nervoch a výsledok je prekážkou pre telesné rovnováhy a telo nakoniec je extrémne citlivý na bolesť, čo vedie k dysfunkcii. Táto technika nielen uľahčuje uvoľnenie celého tela, ale tiež posilňuje flexibilitu, pokiaľ sa zameriava na mäkkých tkanivách, ako sú svaly, spojivového tkaniva a tiež šľachy a ktoré je nutné udržiavať centrálny nervový systém v rovnováhe.

10. Integračné Masážna terapia (IMT):

Táto terapia banky o výhodách masírovať a tiež svalovej stimulácie využíva jedinečnú strojovo G5 masér. Pre razantný a dobré masáži hlava G5 masér sa otáča v kruhovom pohybe.

Ponúka celý rad výhod, ako je tónovanie sprísnenie kože; je tiež potrebné poznamenať, že pružnosť je zlepšená.

VLCC mi pomohol, keď mi bolo sotva 16, keď som bol pokarhaný priateľmi a cudzími ľuďmi za to, že tuk a nevzhľadné. Len som išiel do najbližšieho mesta, ktoré majú byť nápomocný dietológom a terapeutom, ktorý so mnou o balíčku, ktorý mi pomohol stratiť želiez hmotnosti. Dnes v 25 som istejšie, než som kedy bol. Skúste VLCC pre život meniace zážitok!

load...