Zdravie a wellness

Top 10 prínosov esenciálneho oleja Ravintsara

Top 10 prínosov esenciálneho oleja Ravintsara

Ste na pozore viacúčelové oleja, ktorý môže nielen liečiť medzeru, ale tiež divy na dotieravých bolesť hlavy? Za starých dobrých časov, naši predkovia mali bylinný lektvar pre takmer každú bolesť. Silica Ravinstsara je jeden taký olej, ktorý si vie poradiť s celým radom ochorení, priamo pred infekciami k depresii.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o oleji a jeho výhody? Pokračuj v čítaní.

Do histórie Oil

Je to Ravensara alebo Ravintsara? Oba nemôže byť rovnaká v prípade, že pochádzajú z rôznych stromov, ktoré sa darí na rovnakom mieste. Ravensara olej sa získava zo stromu s názvom Ravensaraaromatica. Na druhú stranu, Ravintsara olej je odvodený z listov Cinnamomum gáfru a použitia a výhody tohto oleja sú početné, na rovnakú dobu je takmer podobné tým svojím náprotivkom Ravensara.

load...

Oba stromy patrí do čeľade Lauraceae. Ale líšia sa vôňou a vôňou. Ravintsara stane byť miernejší v porovnaní. Jeho cineol zloženie mu dáva vlastnosti podobné eukalyptového oleja a má príjemnú vôňu. Pri inhalácii, vôňa oleja možno opísať ako kombinácia gáfru a eukalyptu.

Takže, prečo by ste mali mať záujem o Ravintsara esenciálneho oleja? Tie by mali prijať tento olej, pretože má niekoľko výhod.

1. Zaobchádza Infekcia

Liečbe rán, rezy, opary a infekcie s antibakteriálne a antiseptické vlastnosti Ravintsara silice (1). To funguje dobre na 50 - 50 s pomerom Calophyllum inophyllum rastlinný olej. Protizápalové vlastnosti oleja dobre fungovať na kožu a môže ovládať akné. Dalo by sa tiež zmiešať túto esenciálny olej s Helichrysumitalicum, levandule alebo iným dopravcom ropy. Len aplikovať na postihnuté miesta a zistiť, ako rany a rezy hoja.

2. Znižuje zápal

Šindle viesť k bolestivý opuch. Jednoducho zmiešaním nejakú Ravintsara esenciálny olej, levandule a harmančeka a šíri ju cez postihnutých oblastiach bude poskytovať úľavu od bolesti a zápalu. To je opäť v dôsledku prítomnosti cineol v Ravintsara oleja.

load...

3. Revival Masážny / Bath

Dlhý deň v práci vám môže vypustiť úplne, čo vedie k únave. High stres tiež strávil v vás. Jednoduchý masáž chrbta s niekoľkými kvapkami oleja Ravintsara, ruža, mandarínka a lyžice frakcionovaný kokosový olej sa uvoľniť tie tesnej uzlov vo svaloch. Zmierniť nervovom vyčerpaní, vykúpať sa svojimi obľúbenými kúpeľové soli a niekoľkými kvapkami Ravintsara, vetiveru a niektoré jojoby. Namočte v ňom po dobu 20 až 30 minút, aby sa cítiť pnutie mozgov smerom od seba.

4. Zmierňuje bolesti hlavy

Bolesti hlavy činí tie neschopný robiť nič. Dokonca aj odpočinok môže byť náročná úloha, s búšenie hlavu. Ak chcete znížiť účinky bolesť hlavy, naliať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja Ravintsara cez uterák alebo výparníkom a vdychovať vôňu oleja. Krásna, jemná vôňa oleja môže robiť zázraky pri liečbe bolesti hlavy.

5. Nespavosť Cure

Zostať až neskoro v noci vás môže ovplyvniť negatívne v dopoludňajších hodinách. Ale ak sa nemôžete dostať jeden odkaz spánku po celú noc, to môže byť veľmi vyčerpávajúce a spôsobuje závažné zdravotné protivenstvá následne. Primeraný zmes Ravintsara silice, levanduľovej silice, mandarínky esenciálny olej a petitgrain silica (organické) bude stačiť. Kombinovať 1 ml každého ropy a obchodu v jantárovo sfarbené fľaše po dobu 3 až 4 dní pred použitím. Upustiť pár kvapiek zmesi vo svojej izbe, takže si môžete inhalovať ju, kým spíte. Budete spať ako dieťa!

6. Zmiernenie dýchacích ciest Congestion

Dýchacie problémy, ako je prekrvenie dutín, astma, a dokonca aj vírusové prechladnutia môžu obmedziť vašu schopnosť správne dýchať. Upratať tie upchaté dutiny a udusilo dýchacích ciest tým, že inhaluje vôňu nejaké Ravintsara esenciálneho oleja. Pridanie trochu mätový éterický olej k nemu bude rovnako účinne pomôcť príčinu.

7. Znižuje bolestivosť

Bolestivosť svalov z fyzickej námahe v hre alebo prácu znižuje pohyblivosť a ovplyvňuje hladké fungovanie. Príjemná teplý kúpeľ s niekoľkými kvapkami esenciálneho oleja Ravintsara zmierni bolesť a bolesť zo svalové kŕče a únava. To na oplátku vám pomôže získať mobilitu a flexibilitu svalov.

8. Stavia imunity

Masáže, kúpele alebo háčiky pár, ktoré obsahujú esenciálne olej Ravintsara prispieť k rozvoju imunitný systém v boji proti nachladnutiu a infekcie (2). To vám dá oveľa väčšiu šancu vyhnúť sa vírusové prechladnutia, zápal pľúc, a dokonca aj chrípkou.

9. Antitusiká Properties

Pridanie Ravintsara esenciálneho oleja na rub pár je dobrá, najmä keď trpia kašľom a prechladnutím. Olej má proti kašľu účinky, ktoré pomáhajú zmierniť kašeľ a upokojujú hrdlo. To uľahčuje dýchanie a získať zdravý spánok, takže vaše telo môže liečiť sám.

10. Znižuje depresie

Príjemná vôňa Ravintsara silice v aromaterapii pomáha pozdvihnúť náladu človeka a nabudí svojej mysle a ducha. Cvičiť každé ráno aromaterapia pomocou oleja stimuluje a detoxes myseľ a telo, čo vám umožní sústrediť a lepšie sústrediť na prácu.

Takže, ste pripravený na skúsenostiach týchto ravintsara esenciálny olej výhody? Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

load...