Zdravie a wellness

Top 10 prekvapujúcich výhod Soursopových listov pre pokožku, vlasy a zdravie

Top 10 prekvapujúcich výhod Soursopových listov pre pokožku, vlasy a zdravie

Soursop tiež známy ako Graviola a (Hanuman Phal / Laxman Phal) v hindčine je ovocie, ktoré má svoj pôvod v lesoch Južnej Ameriky, Afriky a juhovýchodnej Ázie. Jedná sa o vždyzelený široké listnatých stromov, ktorého každá časť je užitočná, a má liečivé vlastnosti. Toto ovocie je veľmi chutné s ostrým arómou a sladkokyslú chuť, ktorá je v podstate kombináciou chuť ananásu a jahôd. V poslednej dobe získal pozornosť a popularitu vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam s rakovinou bunkovej zabíjanie. Na rozdiel od jeho anti-vlastnosti s rakovinou, má niekoľko ďalších zdravotných výhod.

Soursop listy sú najprínosnejšie časťou tohto stromu. Majú Acetoginin obsahujúce zlúčeniny a to bulatacin, asimisin a squamosin. Acetoginin pôsobí ako anti-feedent. Tak, oni sú často používané v hubenie hmyzu a škodcov, ktorí umierajú konzumáciou tieto listy aj v malých množstvách. Vedecký výskum vykonaný The National Cancer Institute preukázala, že soursop listy môžu účinne zaútočiť a zničiť nádorové bunky. Okrem toho, že sa tiež používajú pri liečbe niektorých ďalších ochorení.

Zdravie Výhody soursop Listy:

Soursop listy sú bohaté na niekoľkých zlúčenín vrátane bielkovín, vápnika, fruktóza, tuku, vitamínov A a B, a podobne. To znamená, že listy majú vynikajúce liečivé vlastnosti robiť je použiteľný ako prísada do niekoľkých rastlinných produktov zdravie. Prínosy pre zdravie soursop listy sú nasledovné.

load...

1. Liečba rakoviny:

Soursop listy môžu inhibovať rakovinové bunky a vyliečiť rakovinu rýchlejšie a účinnejšie než chemoterapia, čo vedie v mnohých vedľajších účinkov okrem toho, že sú nákladné. V skutočnosti výskum preukázal, že soursop má aktívnu zložku, ktorá je 10000 krát silnejšie ako chemoterapia v boji proti rakovinové bunky. Tak soursop listy môžu liečiť rôzne typy rakoviny, vrátane prostaty, pľúc a prsníka. Pre liečbu, variť 10 soursop lístia 3 šálky vody, kým iba jednu šálku vody zostáva, deformácie a chladiť a piť tento odvar každé ráno po dobu 3 - 4 týždne na stanovenie zlepšenie stavu. Soursop opustí liečbu rakoviny je jedným z najúčinnejších liekov až do dátumu.

2. Liečba kyseliny močovej:

Jesť soursop listy môžu výrazne pomôcť pri liečbe dny. V skutočnosti, mnoho alternatívnej medicíny používať soursop listy na liečbu dny. Za týmto účelom trvať 6 až 10 soursop listy, ktoré sú staré, ale stále zelené a umyte je čisté. Varte listy vo 2 šálky vody a dusíme, kým jeden šálku vody zostáva. Táto zmes je potrebné užívať dvakrát denne, tj ráno a večer pre maximálny prínos.

3. Liečba bolesti chrbta:

Bolesť chrbta je obyčajne skúsený v týchto dňoch, a to najmä pri cvičení. Použitie chemických liekov pre bolesti chrbta môže vyvolať nežiaduce účinky. Soursop listy sú účinným rastlinný prípravok pre liečbu bolesti chrbta bez akéhokoľvek negatívneho vplyvu. Môžete variť 20 kusov soursop listy v 5 šálky vody, kým len 3 šálky vody sú ponechané. Piť ¾ šálky tohto odvaru raz denne pre úľavu.

load...

4. Liečba ekzému a reumatizme:

Reumatické ochorenia sú často pozorované u starších osôb, čo spôsobuje veľkú bolesť. Soursop listy sú prírodné liečba bolesti artritídy. Za týmto účelom, kaší soursop opustí kým sa nestanú hladké a aplikovať na oblasti tela, ktoré postihuje bolesti v dôsledku artritídy a ekzémy, pravidelne dvakrát denne.

5. Liečba diabetu:

Limit normálnej hladiny cukru v rozmedzí od 70 mg do 120 mg. Živiny v soursop listy sú považované za stabilizovať hladinu cukru v krvi v normálnom rozmedzí. Okrem toho, že výťažky z soursop listy môžu byť použité ako jeden z prírodných diabetes prostriedky. To všetko robí tieto listy prospešný pre diabetikov.

6. Posilňuje imunitný systém a chráni Infekcie:

Obsah živín v soursop listy sa predpokladá, že k posilneniu imunitného systému a vyhnúť sa infekcia v tele. Varte 4-5 soursop listy vo 4 šálky vody, kým voda zostáva jedným pohára a piť tento lektvar pravidelne raz denne po dobu priaznivým výsledkom.

7. Ďalšie výhody:

Okrem výhod uvedených vyššie, soursop listy sú extrémne účinné v inhibíciu rastu baktérií, vírusov, parazitov a vývoj nádoru. Ich liečivé vlastnosti, aby boli schopné sa používa ako liek proti záchvatu. Sú tiež schopný znížiť horúčku a znižovaní vysokého krvného tlaku. Pomáhajú pri liečení zápalu a opuchnuté nohy. Oni pomáhajú pri trávení a zlepšiť chuť k jedlu. Soursop spotreba list pravidelne prispieva k zlepšeniu vytrvalosti a uľahčiť rýchle zotavenie z chorôb.

Kožné Výhody soursop Listy:

Vzhľadom na ich liečivé vlastnosti soursop listy sú veľmi prospešné pre zdravie. Ako už bolo uvedené vyššie, sa používajú na liečbu niektorých z najnebezpečnejších chorôb. Listy ponúkajú niektoré kožné výhod rovnako.

8. Liečba varí:

Vred je kožné ochorenie, ktoré je charakterizované tým, nesmiernu bolesť, a dokonca má riziko zachytenia infekcie. Varí sa môže objaviť na tele alebo na tvári, čím narúša zdravie pokožky a krásu. Soursop listy sú prírodný prostriedok na liečbu vredov. Môžete si vybrať niektoré mladé soursop listy a umiestni ich na tele postihnutého vredy.

9. Liečba ekzému:

Ako už bolo uvedené vyššie, môže soursop Listy liečbe ekzému prirodzenou cestou. Môžete zapariť niekoľko soursop listy a aplikovať na postihnuté miesta dvakrát denne pravidelne. To pomôže pri zmierňovaní bolesti spôsobenej ekzémom okrem spracovaním.

Vláknina z čerstvých soursop listov a ružovú vodu pri aplikácii na kožu môže byť veľmi užitočné pri prevencii vzniku čiernych bodiek a ďalších kožných problémov taky.

Vlasy Výhody soursop Listy:

10. Zbavte sa vši:

Každý z nás túži po zdravé a poškodenie voľné vlasy. Ale bohužiaľ, nezdravý životný štýl spojený s vystavením škodlivých chemických látok a látok znečisťujúcich životné prostredie je zodpovedný za niekoľko vlasy problémy, ako sú lupiny, rozstrapkané končeky vlasov, vypadávanie vlasov, pre zrelé šedivenie atď. Prírodné zložky a bylinné produkty môžu byť veľmi účinné v boji proti týmto problémom. Pokiaľ sa týka ako soursop listy, veľa nie je známe o ich prínose pre vlasy. Avšak soursop listy majú schopnosť inhibovať rast parazitov, okrem iného liečivé vlastnosti. Tak aplikovanie soursop list odvar na vlasy vám pomôže zbaviť sa vši.

Nájdenie soursop listy v Inida nie je ľahké, ale ak si nájsť to, zdvihnúť to hneď!

Dúfajú, že článok bol informatívne. Prosím, nechajte svoj názor v komentároch nižšie.

load...