Zdravie a wellness

Top 10 potravín na zmiernenie menštruačných kŕčov

Top 10 potravín na zmiernenie menštruačných kŕčov

Slávny celebrity spomenie, "Girls trpí PMS, obdobie, kŕče, pôrod, holenie, vytrhávanie, make-up dilemy a vysoké podpätky. Ľudí jednoducho sťažovať. "

Nie je to pravda? Ženy sú bojovníci, ktorí nesú na svojom každodennom živote i pri únave, kŕče, nadúvanie a bolesti hlavy. Pracujeme tvrdo celých 25 dní na našej strave a cvičení, ale všetky naše snaha nazmar počas tých 5 dní. Snažíme sa vyhnúť nezdravé jedlo, ale skončí overindulging v nich, ako sa cítime unavení a dať na naše chute.

Niektoré potraviny nám môžu poskytnúť veľa výhod a pomôcť zmierniť menštruačné príznaky. Pozrime sa na niektoré potraviny jesť zmierniť menštruačné kŕče.

load...

Top 10 Foods k úľave menštruačné kŕče:

Tu je zoznam 10 najlepších potravín, ktoré majú zmierniť menštruačné kŕče:

1. Orechy a semená:

Bohaté na horčík, orechy a semená pomôcť zmierniť chuť na čokoládu a iné nezdravé potraviny. To nám pomáha predchádzať nadúvanie a ďalšie súvisiace nepohodlie.

2. Fazuľa a strukoviny:

Naše tráviaci systém sa stal nepravidelný v týchto dňoch. Fiber-bohaté na fazuľa a strukoviny pomôcť zjednať tráviaci systém. Príliš veľa bôby môžu tiež viesť k tvorbe plynu. Uistite sa, že fazuľa sú namočené cez noc a tlakové varenie. Bôby obsahujú aj vitamín B, ktorý vyplavuje toxíny.

load...

3. Kofeín:

Kofeín je výborný pick-me-up. Ale vyhnúť sa kofeínu počas obdobia, pretože vedie k bolestivé kŕče a nadúvanie. Rozhodnúť sa pre upokojujúce harmančekový čaj a zázvor na báze vody, ako broskyne a zázvorom vodou. Ginger vody tiež pomáha ofsetových bruško problémy spojené s kávových zŕn.

4. Horká čokoláda:

Výskum ukazuje, že tmavá čokoláda satiates nezdravé chute a zvyšuje hladinu serotonínu, čo pomáha zmierniť depresie a únava. Sa rozhodnúť pre jeden unca námestie tmavej čokolády počas svojho obdobia.

5. Voda:

Voda je v podstate nejde o jedlo, ale nevyhnutnou súčasťou vášho jedálnička obdobie. Voda bude vypláchnuť prebytočné sodíka, ktorá vedie k nadúvanie a migrény. Ak sa vám nepáči chuť čistej vody, môžete sa pokúsiť vôd, ktoré sú naplnené ovocia, zeleniny a korenia.

  • Apple škorica infúziu vody zvyšuje rýchlosť metabolizmu a dodáva vlákno
  • Môžete skúsiť citróna a uhorky infúziu vody
  • Peach a zázvor infúziu voda zmierňuje problémy brucho
  • Mango a zázvor infúziu voda je plná antioxidantov

6. Komplexné Sacharidy potravín bohatých na:

Ovocie, zelenina a celozrnné potraviny poskytujú úľavu počas obdobia. Tie pomáhajú znižovať cukru chute. Iné komplexné sacharidy bohaté potraviny patrí marhule, pomaranče, slivky, hrušky, uhorky, artičoky, kukurica a mrkva.

7. Vápnik-bohaté potraviny:

Podľa pokynov, ženy vyžadujú 1200 mg vápnika podľa RDA. Pokúsiť sa pridať kel, brokolica a jogurt do svojho jedálnička.

  • Rozhodnúť sa pre koktaily vyrobené s jogurtom a antioxidant-bohaté ovocie, ako sú papája a mango.
  • Dill je tiež skvelá chuť prírastkom do šalátov a poklesy. Tiež je bohatá na vápnik
  • Zahrnúť sezamové semienka vo vašej strave

8. Vitamín C-bohaté potraviny:

Vitamín C podporuje kvalitu vajec ženine a reprodukčný systém.

  • Vitamín C je prítomný v grapefruity a citróny
  • Petržlen je vysoký obsah vitamínu C, ale pri použití v čaji, to pomáha znížiť bolesti svalov a bolesti

9. Vitamín E-bohaté potraviny:

To pomáha eliminovať príznaky PMS, a je dobré pre vašu pokožku príliš. Dopriať v avokádo, konopných semien a vaječnom žĺtku.

10. Vitamín B6 bohatých Foods:

Tento vitamín je úžasný stres buster. To zvyšuje vašu náladu a udržiava blues preč. Bojuje obávanej nadúvanie. Doplňte na zemiaky, banány a ovsené vločky.

Príjem týchto prírodných potravín pre menštruačné kŕče vám určite pomôže. Ako tip, vyhnúť sa prebytočné mliečne výrobky, pretože môžu vyvolať kŕče; nix prebytok cukru a prebytočné slané potraviny, aby sa zabránilo nadúvanie. Alkohol a červené mäso sú tiež k ničomu, pretože môžu narušiť vaše bruško. Relaxovať, zhlboka sa nadýchnite a povedzte si: "To taky musí prejsť." Zostať zdravý a zostať šťastný.

load...