Zdravie a wellness

Top 10 potravín, ktoré spaľujú brušný tuk

Top 10 potravín, ktoré spaľujú brušný tuk

Brušný tuk, bežný problém, kedy v polovici časť prichádza vydutie. My všetci nenávidia, pretože nás to prestane nosiť sukne alebo šaty, pretože brušné časť je príliš zrejmá. Začnite tým, že pozná dôvody pre hromadenie tuku v bruchu, takže môžete podniknúť potrebné kroky.

Prečo tuk sa hromadí v bruchu?

  • Hormonálne zmeny: ženy získať tuk okolo ich brucha hlavne kvôli nejakej hormonálne zmeny v tele po menopauze. S hormonálne zmeny, metabolizmus dostane slabšie, čo vedie k hromadeniu tuku okolo brucha.
  • Gény: Ak sa obezita vedie vo svojich génoch, stane sa to a nemôžete si pomôcť.
  • Príliš veľa kalórií: pri príjme prebytočné kalórie, to transformuje do tukov. Nadbytok nekvalitné potraviny; sťažujú spáliť toľko kalórií, čo má za následok tučnosti.
  • Stres: jeho ľudská prirodzenosť, aby jej príliš veľa stresu, nakoniec viesť k hromadeniu tuku.
  • Nedostatok spánku: to vedie k tráveniu čo má za následok tvorbu plynu a chrumky až vaše brucho aby to vyzeralo ochabnuté.

Ako sa tuk hromadí v bruchu?

Sacharidov, bielkovín a tuku potraviny bohaté slúžiť ako katalyzátor pre výrobu energie vykonávať rôzne funkcie. Prebytok je uložený ako tuku v tukových bunkách nášho tela.

S obsahom tuku potraviny, tukové bunky dôjdu priestoru a potom sa ukladajú do svalovej obloženie.

Sú prítomné predovšetkým v oblasti pásu, bedier a hrudníka, a keď nie je viac miesta v bunkách, začne hromadiť vo svalových obloženia vedúcej do mäkká tukové tkanivo.

load...

Stratí tento dodatočný tuk z problémových oblastí sú jednou z najväčších obáv pre mnohých z nás. Nadviazali sme to už. Čo teraz budeme robiť?

Okrem cvičenia, je tiež nutné mať správnej diéty, ktorá zahŕňa potraviny pre zníženie brušný tuk. Vaša strava a cvičenie combo by mala byť taká, že budete spaľovať viac kalórií, než spotrebujú. Teenageri sú milenci rýchlych a tučných jedál. Ale ak ste naozaj vážne znížiť trápnu pas, potom sa budete musieť vzdať tých vysoko kalorické chutné foods.It je čas sa pozrieť do niektorej z potravín, ktoré horia brušný tuk.

Spaľovanie tukov Foods

Tu sú niektoré základné potraviny, ktoré spaľuje tuk, ktorý tuku okolo brucha.

1. Plody: Plody sú veľmi nízkym obsahom kalórií, bohaté na vitamíny a minerály. Zriadiť za nevyhnutný potraviny spáliť brušný tuk do svojho jedálnička!

load...

Citrusové plody, ako sú pomaranče, citrónu, kiwi, mandarínka, čerstvé citrusy sú vynikajúce spaľovačov, ktorý zvyšuje metabolizmus a kyseliny prítomné v ňom spaľuje tuk rýchlejšie v porovnaní s inými druhmi ovocia.

Ostatné plody spaľovanie tukov zahŕňajú jablko, melón, hrozno a jahody.

2. Zelenina: sú bohaté na minerály a obsahu vody, ich kalorický obsah je nižší ako ovocie. A preto je ďalší zásadný prírastok do nášho jedálnička ako potraviny, ktoré znižujú brušný tuk.

Kapusta, brokolica, paradajky, špenát, fazuľa; hrášok sú veľmi bohaté na minerály a má nulový obsah tuku v nich.

Zahrnúť ich do svojho jedla pre dosiahnutie najlepších výhod.

3. Impulzy: impulzy alebo dalis bohatý na aminokyseliny, málo kalórií a tukov. Jednoduché varený dal je zdravšie ako vyprážané alebo okorenené Dal. Jesť právo využívať zdravotné výhody.

4. Oats: Oats obsahujú nerozpustnú vlákninu a niektoré sacharidy, ktoré obmedzí svoj hlad, dá vám silu k lepšiemu tréningu a znížiť obsah tuku v tele. Ovos prísť na štvrté miesto v zozname. Majúci misku ovsa s odstredené mlieko na raňajky, je to najlepšie, čo môžete zvoliť v dopoludňajších hodinách. Keď kupujete ovsené vločky, uistite sa, že si vyberiete ten, ktorý je bez príchuti. Ochutené ovos obsahujú cukor a chemikálie. Ovos je vysoký obsah vlákniny a pomáhajú pri trávení správne.

5. Mandle a vlašské orechy: udržať váš žalúdok plný dlhšiu dobu a sú dobré tuky, ktoré nie sú pridať do svojich kalórií. Orechy všeobecne sú dobrým zdrojom živín, ktoré majú spaľovať tuk pre dievčatá, ktoré sú vegetariáni. Matice sú plné omega - 3 tuk, ktorý zvyšuje energiu a metabolizmus.

6. Vajcia: Vajcia je bohaté na bielkoviny potravín, ktorý má nízky obsah kalórií a tuku. Majúci jeden varené vajce denne vám pomôže spáliť brušný tuk. Okrem toho, že bohatým zdrojom bielkovín, minerálnych látok a antioxidantov, vajcia tiež obsahovať aminokyselinu s názvom leucín. To pôsobí ako katalyzátor pri spaľovaní navyše tuky. Takže má vajcia počas raňajok je nutnosťou pre teenagerov.

7. Ryby: losos, makrela, tuniak sú bohaté na bielkoviny, patrí dobré mastných kyselín (omega 3 kyselina) a mono nasýtených mastných kyselín, ktoré zvyšujú metabolizmus a sú dobré spaľovanie brušný tuk potraviny.

8. Voda: Majú veľa a veľa vody na zvýšenie váš metabolizmus a spaľovanie tukov.

9. Bez sladkostí: Všetky sladké potraviny by mali vziať na zadnom sedadle v zozname diétu. Sa im vyhnúť úplne s výnimkou prípadov.

10. Srvátkové bielkoviny: Tieto proteíny môžu byť konzumované ako doplnky pre zníženie hmotnosti. Oni spáliť tuky a pomôže budovať svaly.

Stráca brušný tuk je naozaj nie je veľký problém, ak nie genetické. Niektoré praktiky, niektoré preventívne opatrenia, a budete pripravení chváliť sa valcha žalúdok.

Nenechajte hladovať; jesť zdravo získať ploché brucho! Nezabudnite k platbe na naše video na Top 5 Potraviny k zníženiu brušný tuk @ http://www.youtube.com/watch?v=b6E0hb70Z-w

load...