Zdravie a wellness

Top 10 potravín bohatých na kyslík

Top 10 potravín bohatých na kyslík

Chystáte sa začať s diétou získať viac kyslíka v krvi? Potom je potrebné sa uistiť, že asi 80 percent z vašich jedál sa skladá z zásadité potraviny, ktoré pomáhajú zvýšiť hladinu kyslíka v krvi.

Na tomto oznámení, aké sú potraviny, ktoré treba zahrnúť do svojho jedálnička zvýšiť prísun kyslíka do krvi? Tento príspevok má odpoveď. Prečítajte si o to vedieť viac.

Výhody alkalické strava bohatá

Výhody Nasledujúce alkalickú bohaté na stravu zahŕňajú (1):

  • Zvyšuje hladinu kyslíka v krvi.
  • Zabraňuje kyseliny mliečnej nahromadenie, ktoré môžu byť škodlivé pre vaše zdravie.
  • Pomáha stimulovať rôzne funkcie a procesy v tele.
  • Pomáha pri reštaurovaní a obnovu procesu vášho tela.
  • To pomáha udržať hladinu pH vášho tela normálne.
  • Pomáha rôzne orgány vo vašej telesné funkcie správne.
  • Optimalizuje schopnosť tela absorbovať rôzne vitamíny a minerály.

Potraviny, ktoré sú bohaté na kyslík zlepšenie celkového zdravia, čo je dôvod, prečo sú veľmi dôležité. V tento deň a vek, ľudia jesť potraviny, ktoré sú spracované a nezdravé, a tým i zdravá strava je tak zásadný. Keď vaša strava je veľmi kyslá, môže to viesť k dýchacie ťažkosti, sterilitu, kardiovaskulárnych chorôb a rôznych koncových ochorení.

load...

Top 10 bohaté na kyslík Foods

Tu je desať druhov potravín, ktoré je potrebné zaradiť do svojho jedálnička, čím vaše telo kyslík, ktorú potrebuje zostať zdravý a silný:

1. Avokáda, jarabinu, zrelé banány, mrkva, ríbezle, zeler, cesnak, termíny

Tieto potraviny majú vysoký obsah antioxidantov a sú zdraviu prospešné. Ich hodnota pH 8. Termíny, bobule a cesnak majú vlastnosti, ktoré pomáhajú pri regulácii krvného tlaku.

2. Lucerna klíčky, sladké jablká, marhule

Jedná sa o potraviny vlákninu bohaté, ktoré majú hodnotu pH 8 a sú ľahko stráviteľné rovnako. Oni tiež obsahujú veľa enzýmov, ktoré pomáhajú udržiavať hormonálnu rovnováhu vášho tela. Budete určite potrebovať tieto potraviny, ak chcete zvýšiť hladinu kyslíka v krvi.

load...

3. Sladké hrozno a hrušky, ananás, mučenka, hrozienka, zeleninové šťavy

Tieto potraviny majú hodnotu pH 8,5 a sú bohaté na vitamíny A, B a C, rovnako ako antioxidanty. Potraviny v tejto skupine regulovať krv, čo pomáha pri znižovaní krvného tlaku a znižuje riziko srdcových chorôb. Zeleninové šťavy sú dôležité pre bunkovú detoxifikáciu, pretože sú bohaté na železo.

4. Ovocné šťavy, kivi, čakanka

Táto skupina potravín má hodnotu pH 8,5. Tieto potraviny sú bohaté na flavonoidy, čo je chemická zlúčenina nájsť v prírodných potravín s antioxidantmi (2). Obsahujú prírodný cukor, ktorý netvorí kyslé zlúčeniny, keď sa štiepi potravy. V skutočnosti, že majú vlastnosti, ktoré podporujú tvorbu alkalických a poskytujú viac energie pre telo.

5. Špargľa, morské riasy, žerucha

S hodnotou pH 8,5, táto skupina má potraviny, ktoré znižujú hladiny kyseliny v tele. Napríklad, žerucha je bohatá na vápnik a železo a špargľa má vysoké hladiny asparagínu, čo je aminokyselina, ktorá je prospešná pre nervový systém.

6. Mango, citrusy, melón, petržlen, Papaya

Potraviny v tejto skupine majú hodnotu pH 8,5, a najlepšie fungujú ako obličky čistiace. Papája pomáha pri čistení hrubého čreva a reguluje pohyb čriev. Pri surova, petržlen nesmierne pomáha pri odstraňovaní škodlivých látok z čriev a pôsobí ako diuretikum, čistenie obličky. Manga, citróny, melóny a sú bohaté na vitamíny a alkalické forme počas trávenia.

7. Capsicum (Cayenne), melón

Potraviny v tejto skupine majú hodnotu pH 8,5. Sú bohaté na enzýmy, ktoré sú nevyhnutné pre endokrinný systém. Paprika má vysoký obsah vitamínu A, čo je dôležité v boji proti voľným radikálom, ktoré spôsobujú choroby a stres (3). Obsahuje tiež antibakteriálne vlastnosti. Melóny sú s vysokým obsahom vlákniny a ovocia sú s nízkym obsahom cukru.

8. Organic želatína alebo agar

Jedná sa o prírodný náhradka želatíny, ktorý je vyrobený z morských rias. Je vysoký obsah vápnika a železa. To tiež má veľmi vysoký obsah vlákniny a je ľahko stráviteľné v tele. To je určite jeden z najlepších potravín, ktoré zvyšujú kyslíka v tele.

9. Melón

Toto ovocie je vysoko alkalickej oblasti pH 9. Vzhľadom na vysoký obsah vody a vlákniny, pôsobí ako mierne diuretikum (4). Je tiež veľmi bohatým zdrojom lykopénu, beta-karotén a vitamín C. Tento lahodný ovocie je jedným z najlepších energie a život podporujúce potraviny vonku a môžete vyťažiť maximum z jeho dobroty použitím ako súčasť vaše hrubého čreva čistí a týždenné rýchlo.

10. Citróny

Ide o najvyššiu bohatá na kyslík potraviny. Aj keď sú kyslé mimo telo, obracajú sa alkalizuje v tele. Lemon má elektrolytické vlastnosti, ktoré z neho robia vynikajúci alkalizačné jedlo robia. Je to rýchly a výkonný odľahčovacie od kašľa, prechladnutia, chrípke, prekyslenie, pálenie záhy a ďalších chorôb súvisiacich s vírusmi. To je tiež jeden z najlepších toniká pre pečeň, pretože pomáha pri očiste a energizujúci tento životne dôležitý orgán.

Tieto top kyslík potraviny bohaté na vyššie uvedené by malo byť neoddeliteľnou súčasťou vašej každodennej stravy, pretože prispeje k zvýšeniu hladiny kyslíka v krvi. To bude zase aby sa vaše telo bez choroby a posilnenie funkcie a procesy v rôznych systémoch. Alkalické alebo potraviny kyslík dáva, sú nevyhnutné pre zdravie a prevenciu hypoxémiu alebo nízkej hladiny kyslíka.

Je dôležité, aby potraviny, ktoré sú bohaté na vlákninu, železo a antioxidanty, aby túto podmienku preč a chrániť krviniek, ktoré prenášajú kyslík ak boju proti nebezpečným účinkom voľných radikálov.

Na rozdiel od jesť veľa tmavej a zelenej listovej zelenine a ovocí, mali by ste si uvedomiť piť veľa vody a pravidelne cvičiť prirodzene poskytovať svoje telo s kyslíkom, ktoré potrebuje zostať zdravý. Tým, že sa viac kyslíka do tela, budete sa cítiť zdravšie a revitalizovaného než ste niekedy boli. Tie by tiež chrániť pred mnohými chorobami, ktoré často prichádzajú s moderným životným štýlom.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Ešte poznámka v rámčeku nižšie.

load...