Zdravie a wellness

Top 10 odborníkov na výživu v Dillí

Top 10 odborníkov na výživu v Dillí

Výživa je pre rast a vývoj veľmi dôležité. Veľa chorôb, ako je podvýživa, anémia, atď, možno vykoreniť tým, že potrebné množstvo živín. Je dôležité vedieť, nutričné ​​hodnoty potravín, ktoré denne konzumujú. Tento článok obsahuje zoznam top 10 cvičí na výživu v Dillí:

1. Ishi Khosla:

Ishi Khosla pochádza z Dillí a je zakladateľ Whole Foods, populárny obchod pre výživu potrebám. Ona raz trpel obezitou vo veľmi mladom veku a začala študovať výživu, ako schudnúť zdravým spôsobom. Ktorý dostal jej záujem o výžive. Ona pracovala ako odborník na výživu, v rámci preventívnej kardiológie jednotky sprievode Heart Institute, Dillí, ktorá opustila začať Whole Foods.

2. Shikha Sharma:

Má titul MBBS od Maulana Azad lekárska vysoká škola. Ona klinicky diagnostikuje zdravotné problémy tým, že ústava tela. Diéta grafu je spoločne vytvorený nej a jej tímom odborníkov na výživu.

load...

3. Shuba Hussain:

Shuba Hasan je popredný odborník na výživu a podnikateľ. Jej produkty a diétne plány sú k dispozícii pod obchodným názvom, Indiadiets Health perfektné. Ona je Postgraduálne so špecializáciou na Dietetics & Public Health Nutrition od Lady Irwin College (Delhi University). Ona bola v tomto obore od roku 1993. Ona je výkonný riaditeľ ORB zdravotníctva Sanctuary Pvt Ltd. Ona je vlastníkom zdravotníctva Sanctuary ™.

4. Priyam Sharma:

Priyam Sharma je postgraduálne v dietetických a stravovacie služby riadenia (DFSM). Urobila dizertačnej práci na priebeh spotreby World Food Program potravín. Ona je hlavný Bariatric koordinátor / Dietológ pri Primus Super Špeciálne nemocnice, v gastroenterológii dietológom na Sarath Health Care Private Limited a Clinical výživu (súkromná klinika) v Dial - @ - Dietológ. Jej predchádzajúce skúsenosti zahŕňa stáž v Postgraduálne Ústave lekárskej vzdelávanie a výskum, Parmanand nemocnice Sant a nemocnice Vinayak.

5. Neha Gupta:

Neha Gupta je Chief výživu na N-lite, ktorá sa špecializuje na liečebné výživy, športová výživa a hmotnosť Management. Ona je vedúci výskumu a vývoja a generovanie obsahu pre N-lite výživu a zdravie. Jej minulé prax zahŕňa prácu ako diabetes pedagóg a klinickú výživu u Fortis CDOC Center of Excellence pre diabetikov, metabolických porúch a endokrinológie. Venuje sa Diabetes stravy, športová výživa, vedenie váhy a výživy pre deti.

load...

6. Sujata Govada:

Sujata Govada je Chief výživu v nemocniciach a Chief výživu pri Aware Global Hospital. Ona pracovala v minulosti ako poradca na výživu na Aditya extra špeciálne nemocnice, as generálny výživu pri Jašódá nemocníc a ako Senior demonštrant pri CMC Vellore nemocnici. Ona je absolventi Bharathiar univerzity a Andhra Christian Koláž. Jej špeciality patrí:

1. Klinické aspekty a formulovanie stravy a poradenstva, pokiaľ ide o diétu 2. Špecializácia v intenzívnej starostlivosti diéty pacienta 3. Výučba Food Science and Nutrition 4. Organizovanie Diétne Dept 5. Detskú výživu

7. Seema Singh:

Seema Singh je Chief Clinical výživu a HOD na Fortis nemocnice. Jej predchádzajúce skúsenosti zahŕňa hlavy výživu na Alchemist zdravotného ústavu (nemocnice). Pôsobila aj ako senior výživu pri Artemis zdravotného ústavu a ako dietetická Intern na AIIMS. Dostala cenu za najlepšiu nutričné ​​terapeut v Dillí a NCR Time Research Media v roku 2017.

8. Dr. Amrita Dhar:

Dr Amrita Dhar je HOD & Chief Dietológ u ​​vrchného dietológom. Pracovala ako výživu pre rôzne voľnej nohe výživa services.Her minulých skúseností zahŕňa prácu na Zenta ako výživu. Ona tiež pracovala s LH Hirananadani nemocnici. Ona bola tiež na výživu pre Ramadas 5 hviezdy v Dubaji.

9. Dr. Chandra Shekhar:

Dr. Chandra Shekhar je Dairy výživu (India) -ANH v DSM Nutritional Products India Pvt Ltd, v DSM Nutritional Products India Pvt Ltd Ten už predtým pracoval ako manažér pre rozvoj obchodu trhovej produkcie mlieka na Hester Biosciences obmedzený, Ahmadabad, Gujarat, a ako vedúci rozvoja podnikania pri Innoves Animal Health Pvt Ltd. Bol tiež významných zákazníkov manager-Živočíšna & psieho na Vetnex (spoločnosť Pfizer Group).

10. Rohini Saran:

Rohini Saran je poradca pre výživu Resource Platform - Knowledge Management na NIPCCD, Ministerstvo pre ženské a dieťa, rozvoj (MWCD), rovnako ako konzultant na výživu na voľnej nohe Výživa / Zdravie Writer. Pracovala ako klinické dietológom Apollo nemocníc a výskumným pracovníkom v Glaxo Smith Kline.

To sú niektoré z najlepších odborníkov na výživu v Dillí. Tí, ktorí sa zaoberajú obezitou alebo anorexia, alebo iných zdravotných problémov súvisiacich so odporúča konzultovať výživu pre zdravší životný štýl.

load...