Zdravie a wellness

Top 10 náplasti rýchlej opravy pre bolesti nôh

Top 10 náplasti rýchlej opravy pre bolesti nôh

Nebudete popierať, keď poviem, že je naše nohy, ktoré berú všetku záťaž organizmu, a sú napriek tomu najviac zanedbané časti. Zatiaľ čo my, neváhajte nahrať svoje nákupné vozíky s mnohými kozmetický prípravok pre tvár a telo, zatiaľ čo na nákupy, málo si myslíme, že naše verné nôh!

Najčastejšie bolesti nôh je spôsobená v dôsledku prepracované končatín. Stojí príliš dlho, chôdzu na neústupným, spevnených plôch a nosiť topánky, ktoré sú príliš tesný, nepohodlné alebo bez veľkého priestoru pre cirkuláciu vzduchu môže spôsobiť pľuzgiere a bolesti nôh. Našťastie je možné liečiť túto podmienku veľmi ľahko doma s prírodné prostriedky na bolesti nôh, ktoré poskytujú okamžitú úľavu k nohám. Sú uvedené nižšie niekoľko narýchlo domáce prostriedky pre bolesť nôh.

Najlepšie Domáce lieky na bolesť nôh

1. Namočte vaše nohy Salon Štýl:

Doprajte svojim nohám, aby osviežujúcu masáž zmierniť bolesť a nepohodlie spôsobené v dôsledku topánky uhryznutie a pľuzgierom. Naplňte umývadlo so studenou vodou a ďalšie s horúcou vodou, pri teplote, ktorá vyhovuje vaše nohy. Sedieť na pohodlnom kresle a dajte si nohy v studenej vode po dobu piatich minút. Prepnúť na panvici teplej vody a namočiť nohy po dobu ďalších piatich minút. Táto liečba škrtí a rozťahuje cievy nôh, zvýšenie krvného obehu a uvoľnenie svalov, čo so sebou prinesie bolesti nôh.

load...

2. Masážny sezamovým olejom:

Osviežujúci a stimulujúce balzam na klinčekov olej a sezamový olej. Pridajte tri lyžice sezamového oleja tromi kvapkami hřebíčkového oleja. Dobre premiešajte a masírovať oleja do nôh. Jedná sa o jednu z najobľúbenejších domáce opravné prostriedky pre bolesti nôh, pretože stimuluje krvný obeh a zmierňuje nepohodlie. Túto zmes vmasírujte do chodidiel asi trikrát denne po dobu maximálny úžitok.

3. Ice:

Ľad je jedným z najjednoduchších spôsobov, pre zmiernenie bolesti nôh. Ice je dobrý liek na zníženie opuchy nôh. Rozdrviť niekoľko kociek ľadu, sa do malej, tenké plastové vrecia a na postihnutú oblasť. Môžete tiež jemne masírovať zasiahnutú oblasť kruhovým pohybom. Vrecko mrazenej zeleniny je tiež dobrou alternatívou k ľadu. Studený ochromuje nervové zakončenia a znižuje opuchy. Ľad pack by nemal byť aplikovaný po dobu dlhšiu ako desať minút, pretože keď držal proti nohe dlho by mohla spôsobiť podráždenie kože a poškodenie nervov.

4. Semená horčica:

Horčičné semienka sú jedným z najlepších bolesti nôh domáce opravné prostriedky. Prispievajú k zlepšeniu krvného obehu, poskytuje úľavu od bolesti a opuchy, odstrániť toxické vody z tela a znižovať zápal

load...

Brúsiť hrsť horčičné semienka a pridajte ich do pol vedra s teplou vodou. Namočte nohy v roztoku po dobu asi pätnástich minút a osušte nohy. Zažijete okamžitú úľavu od bolesti nôh.

5. Síran horečnatý:

Dve polievkové lyžice Epsom soli v teplej vode je dobrý domáci liek na bolesti nôh. Vyhnúť namáčanie vaše nohy dlhšie ako dvadsať minút, ako horká soľ vysušenie pokožky. Potom, čo vaše nohy sú suché, masáž je s hydratačný alebo detský olej vyživujú pokožku. Terapeutický účinok Epsom soli je pripočítaný síranu horečnatého, ktorý čerpá prebytočnej tekutiny v nohách.

6. Ocot:

Ocot je jedným z populárnej domáce opravné prostriedky pre bolesti nôh. Je to už dlho používa na upokojenie šliach a vyvrtnutie vedľa nohy bolesti a obuvi uhryznutie. K tomu použiť ako liek použiť alternatívne teplé aj studené zábaly ocot. Tepelné rovnaké množstvo octu a vody, namočte uterák do zmesi vyžmýkajte a zábal okolo nôh. Ponechajte uterák na asi päť minút. Zmiešajte rovnaké diely octu a studenou vodou a opakujte vyššie uvedené kroky. Opakovať celú sekvenciu trikrát získať úľavu od bolesti nôh.

7. Esenciálne oleje:

Éterické oleje, ako je eukalyptus, rozmarín a mäty piepornej upokojiť boľavé, boľavé a opuchnuté nohy. Premiešajte každý štyri kvapky v horúcej vode a namočte si nohy asi desať minút. To by malo zmierniť bolesť alebo nepohodlie ste sa stretli.

8. Plantárna Fascia Stretch:

To poskytuje okamžitú úľavu od bolesti päty. Natiahnuť plantárnej fascie, sedieť v pohodlnom kresle, umiestnite ruky nad loptou nohami a vytiahnite nohu smerom k sebe. Zaistite, aby vaša noha je stabilný, čo umožňuje v spodnej časti nohy, aby sa tiahnu. Držte postoj asi na šesťdesiat sekúnd a opakujte päťkrát denne. Pozrite sa na lekára, ak vaše bolesť zosilnie, zatiaľ čo preťahovanie plantárna fascie.

9. Kajenské korenie:

Kajenské korenie je bohatým zdrojom kapsaicínu, ktorý je známy pre zmiernenie bolesti svalov a zmierniť bolesť, napätie svalov, artritída, bolesť bedrovej a boľavé nohy späť. Pridajte pol lyžičky kajenské korenie prášok pol vedra s teplou vodou a namočiť nohy v roztoku. Tým sa upokojiť vaše nohy v krátkom čase.

10. Ľanový olej:

Zaokrúhľovanie zoznam domáce opravné prostriedky pre bolesti nôh je horúci ľanový olej. Ľanový olej balenie zmierniť bolesť nôh rýchlo. Akonáhle horúci, nasýtenia handričku v oleji a vzťahujú sa na päty. To bude úľave od bolesti nôh a zlepšujú krvný obeh v nohách.

Domáce lieky na bolesť nôh vyššie uvedených bude zmierniť bolesť a nepohodlie, zmiernenie opuchov a upokojiť vaše nohy v krátkom čase.

load...