Zdravie a wellness

Top 10 meditácie videa pre referencie

Top 10 meditácie videa pre referencie

Už ste niekedy praktizoval meditáciu doma? Ak tomu tak nie je, potom je čas začať cvičiť ho a skúsenosti magické rozdiel zanecháva zakaždým.

StyleCraze ponúka rozmanité a najlepšie informácie o rôzne typy meditácie spolu s rôznymi spôsobmi, ako ju a jej prínos v praxi.

Najdôležitejšie je však potrebné mať na pamäti, že meditácia nie je nič iné ako koncentrácia. Nezáleží na tom, aký druh meditácie vám to, koncentrácia je to, čo dostanete výsledky. To možno vykonať kedykoľvek a kdekoľvek. Chce to pokojné miesto a čas.

load...

Pozrite sa na tieto top 10, ako meditovať videá z youtube.com a skúsenosti rozdiel sami.

Youtube Meditačné Videá

1. Táto meditácia video je jedným z najobľúbenejších na YouTube.com a má viac ako 50.000 názory. Video vysvetľuje, každý a každý aspekt a základné požiadavky na vykonávanie sprostredkovania. To začne popisovať dôležitosť správne držanie tela pri sprostredkovaní. Malo by to byť veľmi pohodlné a stabilné. Akákoľvek fyzická aktivita alebo chvenie je činnosť, ktorá by mala byť ukončená, na relaxáciu našu myseľ a dušu.

load...

2. Tento konkrétny video meditácie má cez 1lakh názory a stovky páči sa hovorí o duchovnej skutočnosti. Ide o program na meditáciu a meditačné zážitky. Pri sledovaní tohto videa, rozprávač nás žiada, aby sme si oddýchnuť a ísť s prúdom, bez analyzovanie video. Rôzne fázy meditácie sú dobre vysvetlené a takisto uvádzajú, že "mediácia je cesta vedomia k nášmu vnútornému ja."

3. Toto video je prvá časť hlbokej relaxácie mediation- vstúpil dovnútra "Brahma Kumaris" S viac než 1lakh 30thousand názory. To je skutočne na e z najpopulárnejších videí na youtube.com. To začína vysvetľovať význam relaxačné naše telo, myseľ a vstúpil do vnútra a odpojenie sa od oboch vecí okolo nás, ako začneme s meditáciou. Upokojujúce pozadia melódie a popisu, toto video je ideálne, ak si budete chcieť oddýchnuť svojej mysle a tela po určitú dobu.

4. Video je predovšetkým známy ako t on "mozgu masáže video", čo nie je zvyčajne sprostredkovania videa. Kladie si za cieľ upokojiť a uvoľniť svoj mozog s upokojujúcimi frekvenciou, ktoré video vyrába a pomôžu našu myseľ k dosiahnutiu uvoľnenom stave. Je obohatená o "binaurální beatov", ktorá si robí nárok na prehĺbenie nášho relaxačného procesu. Toto video je veľmi užitočné na zníženie a odstránenie stresu a bolesti hlavy.

5. Video je známy ako riadené meditácie, ktoré jasne vysvetľuje význam, výhody a veľmi zložité detaily o meditácii. To poskytuje hlbokú blažený odpočinok pre telo i myseľ. Zameriava sa špeciálne na rôzne dychové techniky upokojiť myseľ. Upokojujúce pozadia melódiu (zvuk vĺn) a opis, toto video je ideálne, ak si budete chcieť oddýchnuť svojej mysle a tela po určitú dobu.

6. Veľmi nepredvídateľný, ale realistická sprostredkovanie videa, ktorý získal okolo 7 lakh výhľadom, čo je nepochybne jednou z najpopulárnejších sprostredkovania videu. Ide o animované video, ktoré vysvetľuje rôzne dôvody, kvôli ktorým človek nemusí byť schopná sprostredkovať, aj keď si to želá, aby tak urobili. To nás zoznamuje s technikou jedného sprostredkovania momentu. To vám jednak vysvetľuje sprostredkovanie na 1 minútu a s praxou, môžete znížiť čas a nakoniec dosiahnuť meditácie jedinom okamihu.

7. Video vám ponúka hlboké sprostredkovanie skúseností s jeho očarujúce a veľmi upokojujúcu hudbu. To vytvára príjemnú a pietne atmosféru okolo seba, upokojuje nervy a upokojuje myseľ, ktorá pomôže v mediácii. Avšak to neposkytuje vám všetky informácie týkajúce sa postupu meditácie.

8. Toto video už bolo uvedené u slávneho "Yuttadhammo Bhikkhu" a vysvetľuje, ako meditáciu v pokoji a efektívne trénovať, bez požiadavky na akékoľvek náboženské kódu viery. Táto informatívna videá vysvetľuje význam mediácie a tiež pôvod a základ sprostredkovanie praxe.

9. Pokračovanie 6 sprostredkovanie umenia seriálu "Yuttadhammo Bhikkhu" Toto video sa zameriava na techniku ​​"chôdzu sprostredkovanie". Jedná sa o unikátnu metóda má rovnaké výhody ako sedí mediácie a tiež nám pomáha dopriať vo fyzickej aktivite spolu s mediáciou naraz. Chôdza sprostredkovanie sa pomaly získava na popularite po celom svete.

10. Posledné video je sprostredkovanie zameriava špeciálne na študentov 4 minúty. Toto video je veľmi užitočné pre začiatočníkov v mediácii, pretože poskytuje niekoľko rýchlych a užitočných rád. S bežnou praxou, že pomáha pri ostrení pamäte, vedenie ulity a zvýšiť silu koncentrácie medzi študentmi.

Dúfam, že ste si užili týchto 10 najlepších videí z youtube.com. Vrátime sa s niektorými viac meditačnej praxe. Ešte naďalej navštevovať.

load...