Zdravie a wellness

Top 10 kurzov jogy v Pune

Top 10 kurzov jogy v Pune

Byť zdravý nie je len o zdravie už! Vypracovanie tiež sa stal trend. Ľudia zo všetkých spoločenských vrstiev sa teraz zameriava na to, ako udržiavať zdravé telo, srdce, myseľ a dušu. Väčšina z nás chce, aby tento trend, ale bohužiaľ nám chýba čas a bude môcť začať.

Ale zostať zdravý, nemusí nikto nemôže tráviť hodiny v telocvični. Môžete začať jednoduché - niekoľko minút rýchla chôdza, alebo len omieľanie okolo so svojimi deťmi. Ale ak ste vážne, ako dostať svoje telo v kondícii, môžete skúsiť jogu. Všestranný a jednoduchý spôsob, ako cvičiť celé telo je cvičiť jogu každý deň, ktorý sa bude dať montér telo a upokojuje myseľ. Trvať nejaký čas zo svojho nabitého programu, pretože vaše zdravie nebude čakať večne!

Top 10 Kurzy jogy v Pune:

Pune, s prosperujúcou mladé kultúry, nedávno videl príliv nadnárodných spoločností. Zaisťuje väčší počet pracovných miest pre ľudí v Pune, ale spolu s tým sa tiež zvýšil stres a úzkosť úroveň.

load...

Ak žijete v okolí Pune, tu je zoznam top 10 jogy, ktoré vám pomôžu s hľadaním. Môžete si vybrať vzdelávacie strediská jogy najbližšie k vám a začať s vaše zdravie rutina.

1. Zlato Gym:

S centrami po celom meste Pune, Gold Gym ponúka kombináciu jogy a powerjogy pre svojich členov. Môžete volať niektorého z centier a začať tried, ako a kedy sa cítite pohodlne.

Adresa: Sr No 136-137 One North Hadapsar, Next To Magarpata City, Magarpatta City-Hadapsar, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 66821644

2. Jogy a Management Center:

Ak bývate niekde blízko Pashan, môžete skúsiť jogu a Management Center. Tie ponúkajú nielen hornej zárez výcvik v joge, ale tiež ponúkajú šanca pre vás učiť doma, s ich jogy odborníci vám vedie jednotlivými krokmi.

load...

Adresa: Flat No 1 Gauri Shankar Byt, Behind Yash Apartmán typu Classic, Sus Road, Pashan, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 67281797

3. Parameter Yoga:

To je ďalší joga a powerjogy tábor pre každého, kto chce, aby sa rozdiel do svojho života ešte dnes. Adresa: 407 Millennium Star, Dhole Patil Rd, Camp, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 40014807

4. Yoga Light Studio:

Ak ste rezidentom Koregaon parku, potom budete mať z čoho vyberať, pretože to je jedna z oblastí, v meste Pune, ktorý má žiadny nedostatok dobrých jogy. Jóga light štúdio je skvelé miesto pre štart vášho jogy školenia v Pune. Sú otvorené šesť dní v týždni a poskytuje ranné a večerné kurzy jogy.

Adresa: Raksha Lekh Society C 7-1, Opposite Durga Temple Behind autobusová zastávka, Lane No 5, Koregaon Park, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 67289221

5. O Yoga Universal:

Ešte ďalším skvelým miestom sa učiť jogu v Pune je O Yoga Universal. Cvičenie tu ponúkaný v kombinácii s jogou, je dobrý spôsob, ako začať svoj zdravotnej starostlivosti rutina.

Adresa: Flat No 23, 23a, 24, 5. Poschodie Croniche Towers, NeraKalyani Bungalow, North Avenue Road, Kalyani Nagar, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 40411281

6. Držanie tela Jóga Art Studio:

Nachádza sa v Vimana Nagar je držanie tela Jóga Art Studio je ďalší klenot na mieste, ponúka jóga inštrukčnú triedy, po celý deň, šesť dní v týždni. Ponúkajú tiež špeciálne kurzy pre ženy.

Adresa: Radový rodinný dom 6 Lunkad Avenue, Opposite Kailash Super Market, Vimana Nagar, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 66827228

7. Empower Fitness Club:

Ľudia ubytovaní v Wanowarie môže osloviť Posilnite Fitness club spojiť svoje jogy. Pracujú šesť dní v týždni od 6 hodín do 10 hodín a sú otvorené po dobu dvoch hodín v nedeľu na zdravotných nadšencov.

Adresa: 3. Poschodie Picasso Icon, Opposite Reliance čerstvé, SalunkeVihar Road, Wanowrie, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 až 66825220 podrobnosti.

8. Planet Fitness:

Skvelým miestom pre ľudí, ktorí zostávajú v centre mesta, Planet Fitness ponúka vedomej ľuďom Health kompletnú jóga cvičenia. Sú tiež otvoriť šesť dní v týždni po dobu dlhé hodiny, aby spĺňali zdravotné potreby svojich patrónov.

Adresa: 1154 K 1162 C / O SwargiyaPramodMahajanKridaSankul, Opposite Telefónna ústredňa, Lane No 2, ShukrawarPeth, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 66824202

9. Sumitz:

Jedná sa o jedinečné miesto v tom zmysle, že je otvorené sedem dní v týždni, 24 hodín denne, aby vám poskytujú flexibilitu na prechádzku, keď budete chcieť. Je to skvelé miesto pre obyvateľov Pune bývajú v okolí Balewadi a baner.

Adresa: Plot No - 9, Sr No - 31 - 5 - 1, Balewadi Stadium, Nr MitconInstitue manažmentu, Balewadi-Baner, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 67289536

 [Čítajte: Top 10 cvičenie jogy vo Gurgaon]

10.Trupti Institute:

Ešte ďalšie miesto, ktoré ponúka kurzy jogy v meste Pune, Trupti Institute sa nachádza v Warje a učitelia jogy ústavu za vás prevedie všetko, čo je potrebné pochopiť, o joge.

Adresa: Prieskum č 15-1, Near Universal Circle Naproti Kanishk Hotel, Warje NDA Road, Warje, Pune.

Kontakt: + (91) - 20 - 40414468 všetkých tried tu uvedené ponúkajú kurzy jogy v meste Pune a sú dobre zavedené v tom, čo robia. Takže, ak chcete zachovať zdravý životný štýl, potom je volanie ešte dnes a dohodnite si stretnutie.

Dúfam, že ste našli tento článok užitočný. Do podeliť o svoje názory s nami v komentároch.

load...