Zdravie a wellness

Top 10 kurzov jogy v meste Hyderabad

Top 10 kurzov jogy v meste Hyderabad

Od bytia forma meditácie spojené s askety, na najhorúcejšie spôsob, ako cvičenie po celom svete-yoga má za sebou dlhú cestu! Podporovaný celebrity a obsahoval obyčajného človeka, joga je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať v kondícii. Nielenže jogy pomáhajú udržať telo zdravé, ale tiež pomáha udržať stres na uzde. To nám tiež poskytuje pokoj vyrovnať s hektickým životným štýlom.

Jóga sa vyvinul a je už len o niekoľkých pozíciách. Vrátane rôznych foriem jogy, ako powerjogy, umelecké jogy a ďalších variantov, jóga je teraz ďaleko od svojho tradičného avataru.

Pre priemerného Hyderabad, hektický životný štýl je niečo nové. Rozkvet IT a BPO priemyslu v meste sa vytrhnutí obyvateľstvo z ich inak bezstarostný postoj. Jóga môže byť prospešné pre tých ľudí, ktorí sa učia orientovať životný štýl, ktorý je cudzí ich spôsobe života. Aby sme vám pomohli, sme zostavili tento zoznam top 10 jogy v danom mieste. Vyberte si a naučiť sa byť opäť zdravý!

load...

Top 10 cvičenie jogy vo Hyderabad:

1. Anahata Jóga Zone:

Tento inštitút je vysoko odporúčané účastníkov z rôznych vekových skupín. Muži i ženy zmenili svoj životný štýl a potom sleduje kurz jogy z tohto ústavu sa viesť zdravý život. Inštruktori jogy sú špecializované a sú dobre vyškolení, aby pomohol jednotlivcom dosiahnuť flexibility a zdravé telo pomocou jogy. Tento inštitút je dobre navrhnutý s dobrou ventiláciou, dostatočný priestor a osvetlenie. Kurz poplatky sú primerané a dávkové časovanie sú pohodlné. Inštitút tiež vykonáva skupinové kurzy, firemné a osobné školenia, semináre a školenia pre učiteľov jogy.

Adresa: Mansarovar Circle, RTC Colony, 2. Poschodie, Nad Ushodaya supermarket, Tirumulgiri.

2. Bikram Yoga:

Centrálne umiestnený v meste, Bikram joga pomáha tisícom jednotlivcov v ich úsilí o wellness. Inštruktori sú dobre vyškolení, pacienta a povzbudivé. Venujú individuálnu pozornosť študentom a umožniť im, aby sa dosiahlo lepšie životného štýlu prostredníctvom cvičenia a zdravej voľby potravín. Ak hľadáte pre dlhodobé prínosy jogy, to je medzi top strediska zapísať do.

load...

Adresa služieb: 8 - 2 - 292 - 174 - 104, šéfe Vivilash Chambers, Road No. 14, Landmark: Medzi TDP kancelárie a nemocnice rakoviny, Banjara Hills.

3. Sharmila jóga Studio:

Toto štúdio jogy je populárny po celom meste pre intenzívne jóga relácií, ktoré zaručujú tónovaný a zdravé telo. Hlava tréner ústavu, pani Sharmila Hirendernath bol vyškolený na ashtanga škole jogy. Má viac ako 12 rokov skúseností vo výučbe jogy a to ako v Indii a v Spojených štátoch. Studio je jedným z mála uznávaných indických EYRT ústavov.

Adresa: Plot No.72, Gaffar Khan Colony, cesty č.10, Banjara Hills.

4. Ajurvédske Panchakarma, fyzioterapia, joga a Beauty Clinic:

Inštitút získal skvelé recenzie od bývalých i súčasných študentov. Ajurvédske Panchakarma je venovaná starovekej indickej formy liečby prostredníctvom bylinné prípravky, masáže a jogy liečiť bežné choroby. Spoľahliví veriaci v starom indickom systéme medicíny a životného štýlu nájdete rovesníkmi a inštruktormi v tomto ústave, ktorého cieľom je držať dávnej metódy prostredníctvom rôznych programov v jogy a ajurvédskej medicíny.

Adresa: 7-81, vedec Colony, Zaher Nagar, Habsiguda.

5. Jogy Jyoti:

Koncipovaný ako nezisková charitatívna organizácia dvaja študenti Srí Desikachars, Yoga Jyoti je odporúčané inštitút v Hyderabad. Amala Akkineni a Salil Ganeriwal boli jednotní vo svojej túžbe, aby povedomie o starovekej múdrosti a umenia jogy k ľuďom v Indii i mimo nej. Okrem výučby rôzne formy jogy, inštitút tiež demonštruje silu mysle po celom tele a pomáha nasledovníci dosiahnuť lepšie životného štýlu prostredníctvom dýchania, meditáciu a ovládanie mysle.

Adresa: SHWAAS Plot No. 356, Road No.80 Jubilee Hills, v blízkosti Ramanaidu Studio.

6. Adhyātma jogy Laya Trust (Swami Dheerananda):

Na adhyātma jogy Laya Trust, jóga je neslúži pre jeho pozitívny vplyv vo všetkých sférach života a je učený ako obaja ako vedu a umenie, skôr než alternatívne formy cvičenia. Jednotlivci v Hyderabad prechádzajú fyzickej alebo psychickej záťaži môže zúčastniť jogy beztriednej získať úľavy prostredníctvom programov v tomto stredisku.

Adresa: H No. 1 - 10 - 134 - 9, Yogalaya, Ashok Nagar.

7. Uttar Power Yoga:

Uttar Power joga je vysoko odporúča inštitút v Hyderabad pre rýchle a efektívne svalovej tónovanie a podstatné chudnutie prirodzene. V čele ústavu, pán Sharma má rozsiahle skúsenosti s poskytovaním vzdelanie v základných a pokročilých úrovní powerjogy. To je považované za vynikajúci inštitútu pre hard core fitness nadšencov, ktorí chcú športu dokonalé telo.

Adresa: Uttar Power Yoga Studio Plot No: 28, SBI Colony, Doprava Road, Near Diamond Point.

8. Yoga Vidya Foundation Pranič Healing:

Nadácia Healing vybudoval svoj fitness program celého konceptu prány, za základnú zložku tela v každom živote. Renomovaný inštitút pre jogu v Hyderabad, inštruktori a tréneri tu pracujú so študentmi, ako využiť ich, Prana 'k zvýšeniu priemernej dĺžky života, zlepšenie duševné a fyzické zdravie a udržať telo a myseľ fit a agilný. Účastníkom odporučil tento inštitút pre fitness nadšencov a záujemcov o duchovné prebudenie. Nadácia sa zaväzuje, základné a pokročilé Pranič hojenie program, krištáľovo uzdravenie, Pranič Pranič psychoterapiu a psychickej sebaobrany programy uchádzačov.

Adresa: 6-3 - 788 / A - 18, Plot No.18, Durganagar, Ameerpet..

9. Astma Jóga Sadhanam Center:

Študenti tohto jogového centra získali rôzne výhody s rôznymi pozíciami, sa tiahne a dychové cvičenia učil v tomto ústave. Stredisko zamestnáva iba skúsených inštruktorov, ktorí sa naučili jogy pre študentov v zahraničí, v školách, univerzitách av súkromných učiteľov. Zaradený medzi 10 najlepších jogových centier v Hyderabade, tento inštitút pomáha študentom dosiahnuť lepšie životného štýlu, rovnako ako fyzické, duševné a emocionálne rovnováhu.

Adresa: 1 - 8 - 499-6, Street číslo 9, Chikkadpally.

10. Dayal v Nature Care jóga a rehabilitačné centrum:

Zaokrúhľovanie zoznam 10 najlepších jogy v Hyderabad je Nature Care jogy Dayal a rehabilitačné centrum, prevádzkareň venovaná prírodným bývania. Zachovanie prastaré poznanie, tento ústav ponúka rôzne programy, aby tón tela, ako schudnúť a dosiahnuť vysoký stupeň flexibility v relatívne krátkom časovom období.

Adresa: 10 - 1 - 127 / A, v tesnej Golconda Hotel, Saifabad Science College Lane, Masaba Tank.

Prvých 10 jogy uvedená vyššie ponúkajú obyvateľom Hyderabad veľkých fitness centrách pre veľké telo! Vyskúšajte je dnes!

Ste našli tento článok užitočný? Nikdy opustiť svoj názor v komentároch.

load...