Zdravie a wellness

Top 10 kurzov jogy v Kalkate

Top 10 kurzov jogy v Kalkate

Bez ohľadu na to, koľko si zarobíte, bez ohľadu na to, koľko exotické dovolenky budete mať, bez toho aby zdravom tele, nič z toho vám dá dokonalého šťastia. Jesť právo a vypracovanie sú absolútnou základy, pokiaľ ide o zdravé telo. Aký je lepší spôsob, ako sa starať o vaše telo potrebuje, aby zostali fit a zdravý ako dlhoročné zdravý spôsob cvičenia jogy? Jóga je všestranná zdravotné ošetrenie pre telo, ktorý zabezpečuje, že všetky telesné svaly sú natiahnuté tak, ako by mali byť. Najlepšia vec, o joge je, že pracuje nielen na tele, ale aj na vašej mysli. To vám pomôže de-stres a odpočinúť si.

Vieme, že ste zaneprázdnení a nemajú čas, aby vyhľadávali dobré jogy školy. Ale ak ste ubytovaní v Kalkate, tu je zoznam, ktorý môže robiť veci jednoducho pre vás.

Vyberte si ten najbližší k vám a môžete začať!

Top 10 cvičenie jogy vo Kalkata:

1. The Art of Living:

The Art of Living nadácie vytvorila povedomie o tom, čo joga naozaj týka. Existuje celý rad miest pre jogy centrá v Kalkate, kde Art of Living tried sú držané. Môžete skúsiť ich priebeh informačnú linku pre získanie viac informácií.

load...

Adresa: 60, Pushpanjali, 2nd Floor, Mahanirvan Road, Sarat Bose Road, Ballygunge, Kalkata

Kontakt: +91 7676 440044

2. Health Mission:

To je jeden z najlepších miest pre hodnotené powerjogy v Kalkate. Ponúkajú najnovšie všetky pokyny, ktoré potrebujú učiť jogu v celej svojej kráse.

load...

Adresa: Gitanjali Park, v blízkosti Boral Telefónna ústredňa, Boral, Boral, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 44504414

3. Z4 Dancing siete:

So sídlom v Ballygunge, Z4 Dancing Network je tiež dobré miesto pre štart vášho jogy školenia. Takže, len znížiť na svoje kancelárie a začať svoju cestu jogy dnes.

Adresa: 26 A, Near. Gariahat Junction, Hindustan Park, Ballygunge, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 44505528

4. Temple of jogy:

Hovorí sa, že vaše telo je chrám. Takže to, čo lepší spôsob, ako uctievať svoje telo, ako pri chráme jogy? To je ďalší jóga štúdio, ktoré ponúka skvelý spôsob, ako omladiť svoje telo s jogou po náročnom dni v práci. Môžete tiež kombinovať svoj zdravotný cvičenie jogy s relácií fyzioterapeuta, mali by ste chcieť získať ďalšie výhody.

Adresa: 10 A, Near Khanna Cinema, Ultadanga Road, Shyambazar, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 66037611

5. Greehasth jogy Liečba Spoločnosť:

Ide o ďalšie inštitúcie, ktorá ponúka cestu k zdraviu pomocou jogy cez svoju tradičnú prax po celú dobu. Ak si nechcete ísť na powerjogy, bude toto miesto bolo ideálne pre vás

Adresa: 355, Mahendra Banerjee Road, Near GaraGachha Auto Stand, Parnasree Pally, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 66038777

6. Tvar a pevnosť:

V podstate posilňovňa, tvar a pevnosť ponúka všetky druhy služieb a tried pre zdravie vedomej. Dá sa k nim pripojil na štruktúrovaných a dobre navrhnutých tried jogy pre kompletné pracovné von každý deň.

Adresa: 16C, Near Deshopriya Park, Bipin Paul Road, Kalighat, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 44506327

7. Prachinyog a fyzioterapia Research Institute:

Tu je ďalšie skvelé miesto pre štart niečí jogy školenia a režim. Toto miesto tiež ponúka celý rad služieb odborníkmi jogy, ktorí prídu domov a poskytujú výcvik.

Adresa: F / T - 3, U-JyangraBattala, MahamayaSarani, Baguihati, Kolkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 66245334

8. Majumdar je cvičenie:

Toto malebné miesto ponúka kombináciu cvičenia nápady, ako pomôcť dosiahnuť vyváženého prístupu k zdraviu a flexibility.

Adresa: South Pansila, Near Majumder plavecké centrum, RN Avenue, Sodepur, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 66346414

9. Vivekananda jogy Anusandhana saṁsthāna:

Ak hľadáte pre miesta, ktorá učí jogu vo svojej tradičnej podobe, skúste Vivekananda Jóga Anusandhana saṁsthāna. Jeho tradičný prístup k joge vám pomôže dosiahnuť dobrého zdravia a krásne tvarované telo, riadené dýchanie a zamerať sa na správne držanie tela.

Adresa: 69 K, U Tollygunge Girls High School, Prince Baktier Shah Road, Lake Gardens Over Bridge, Tollygunge.

Kontakt: + (91) - 33 - 66246037

10. Jogy Mantra:

Ak chcete, zdravšie telo, aby joga vaša mantra! To je skvelé miesto pre štart vášho zdravotnej starostlivosti rutinné s jogy alebo si sami doma školení v joge.

Adresa: 6 B, Near KasbaPurano Thana, RK Chatterjee Road, Kasba, Kalkata.

Kontakt: + (91) - 33 - 44501985 Pridajte sa k niektorej z týchto jogových centier a získať set-go k zdravšiemu myseľ, telo i dušu!

Takže, to bol vrchol 10 jogy v Kalkate. Mesto radosti má svoj podiel na miestach, ktoré vám môžu poskytnúť zdravšie telo. Všetko, čo musíte urobiť, je zdvihnúť telefón a dohovoriť si stretnutie.

Cvičíte jogu? Chystáte sa začať hneď? Ktoré jogy ste navštevujú? Ešte zdieľať s nami komentáre časti nižšie.

load...