Zdravie a wellness

Top 10 jogových videí

Top 10 jogových videí

Jóga je považovaná za moderný spôsob, ako zostať fit. Jóga má rôzne formy a štýly. Joga pomáha nielen pri znižovaní hmotnosti, ale tiež pôsobí ako stres buster pre mnoho ľudí. Jóga môže byť realizovaná ktokoľvek - kedykoľvek a kdekoľvek. Cvičenie jogy na dennej báze udrží fit, zdravá a omladená.

Power joga je trochu odlišné od pravidelného jogy. Využíva činiek pri cvičení ásan. Je to skvelé cvičenie pre športovcov a bežcov a učenie jogy je teraz jednoduchšie s StyleCraze! Teraz môžete dokonca sledovať videá jogy a naučiť sa najlepšie jogy štýly a techniky s StyleCraze! Sledujte tieto nižšie uvedené sila jogy videa pre začiatočníkov a učiť sa.

Ak sa chcete dozvedieť power jogy doma, postupujte podľa pokynov rôznymi jogy inštruktormi v týchto videá z powerjogy uvedených nižšie. Kliknite na video, sledovať ho a učiť sa nové jogy ásany:

load...

Power jóga videá

1. Power Yoga S Bryan Jones

Toto video vám pomôže učiť sa jogu v najlepším možným spôsobom. Odtiaľ sa dostanete do vedieť, čo power yoga je, čo to znamená a čo robí. Spolu s tým, môžete tiež naučiť základné jogy ásany zahrnuté v powerjogy modulu. Toto video vám dáva hlbší vhľad do výkonu Jóga. V tomto videu, a som si istý, že určite zistiť, čo power yoga v skutočnosti je!

2. Power Yoga Session s jogou Expert Swati

Táto sada videí vám dá skutočný vhľad do powerjogy. Každé video sa zameriava na určitú oblasť záujmu, a že robí to intenzívnejšie. Swati pomaly a trpezlivo vysvetľuje každý krok, ktorý robí to tak jednoduché sledovať a riadiť. Je tu pre každého niečo v tomto reťazci videa, a nie o tom, power jóga aj pre začiatočníkov.

3. Power Yoga Session s jogou Expert Sanjeev Bhanot

To je určite dostane uznanie od vás. Jóga guru Sanjeev Bhanot vysvetlil ásany / predstavuje v jednoduché a ľahké jazyk. Naučte sa najlepšie Jóga s týmto ľahko powerjogy video a zoznámiť sa s jeho prínos je príliš!

load...

4. Power Yoga Class pre zníženie brušný tuk S Devidatt

To je jednoduché powerjogy pre ABS a hlavne pre zníženie brušný tuk! Toto video ukazuje, power jogy a jej efektívne predstavuje pre zníženie brušný tuk aj pre tónovanie tela svaly. Ak sa dostane do stavu je vaša motto, potom je to správna voľba pre vás!

5. Power Yoga By Densité Austin

Naučte sa najlepší výkon Jóga To všetko nové video vytvorené Densité Austin! Toto video začína preťahovanie a dychové cvičenia a pomaly sa pohybujúce sa na vyššiu úroveň Jóga! Pozerať a učiť sa. Po tom všetkom zostať fit je vaša maxím!

6. Power joga pre ploché brucho Christen Mcgee

Učenie jogy je oveľa jednoduchšie s novým videom Christen McGeeho! Toto video powerjogy vám blízky pohľad z Jóga a správne spôsoby, ako na ich vykonanie. Toto video sa spustí s hlbokým úsekov a končí s relaxačnými pózach.

Jóga 7. Power Hour s Robom

V tomto videu a budete určite inšpirovať môcť! Toto video je natočený v spomalenom pohybe, takže aj začiatočník môže ľahko sledovať a učiť sa. Ešte pozerať na to a skúste cvičiť doma.

8. Power Yoga Twists Katie Kreter

Hľadáte pozor na zvraty vo svojom praktizovaní jogy? Ak áno, je to pre vás. Vyskúšať tento veľmi osviežujúci cvičenie jogy v zrozumiteľným spôsobom, ktorý ohýba svoje telo!

9. Power Yoga cvičenie s Annou Renderer a Maeve MacCaffrey

Chcete dať vaše telo dobré pretiahnuť? Tu je návod, ako to možno urobiť! Učiť sa a precvičovať najlepšie vo svojej triede, power jogy pózuje s pomocou tohto 10 minút jogy prietokových radoch a uvidíte ten rozdiel!

10. Power Yoga & Živá Cvičenie s Amandou

Pozrite sa na toto video pretiahnuť svoje telo. Toto video vám dáva rýchla úvod powerjogy spolu s pózy a dychové cvičenia. Naučte sa to doma jednoducho pozerá a cíti zmeny vo vašom tele !!

Teraz učenie jogy je teraz ešte lepší s týmito moc jogy videá! Na ne pozerať a učiť najlepší štýl, ktorý vyhovuje vašim potrebám! Šťastné Cvičenie!

load...