Zdravie a wellness

Top 10 huby stravy plány pre indiánov

Top 10 huby stravy plány pre indiánov

Správny životný štýl, zdravé stravovacie návyky a pravidelné cvičenie vám pomôže zbaviť tých kilá navyše v zdravom spôsobom. Ideálna strava by mala obsahovať všetky základné živiny potrebné pre podporu celkového zdravotného stavu a pohody jednotlivca.

Uberá správnym diétny jedálniček, ako schudnúť, je dôležité, aby pomohol k dosiahnutiu tónovaný a správne tvarované telo.

Chudnutie Strava plány

Niektoré účinné diétny plán, že Indovia majú prisahal, sú:

1. GM Diéta Indian Verzia:

Táto diéta plán bol pôvodne navrhnutý pre zamestnancov General Motors Incorporated, USA. General Motors alebo GM strava vo svojej indickej vegetariánskej verzia je jedným z najúspešnejších diétnych plánov v Indii. Toto sedem dní detoxikačnú diétu podporuje jesť rôzne druhy potravín každý deň, ktoré robia rôzne výživové dávky na telo. Ovocie, zelenina, banány, mlieko, ryža, tvaroh sú niektoré požívatinami z tohto diétneho plánu. Piť veľa vody počas tejto diéty sa odporúča využívať maximum výhod. Jeden môže ľahko stratiť až 5 až 10 kg za týždeň cez tento hmotnostný úbytok stravy plánu.

load...

2. Rujuta Diwekar Diéta:

Rujuta Diwakar je vynikajúci na výživu a fitness expert, ktorého prispôsobený strave plány zázraky pre mnoho. Ona je hlavne pripočítaný k odovzdávanie Kareena Kapoor veľkosť nula postavu. Jadrom všetkých svojich diétnych plánov sa skladá z jesť 8 malých zdravé nízkokalorické jedlá denne. To podľa nej pomáha zabrániť potravín chuť. Ona tiež radí pitie zaťaženie vody na detoxikáciu systému. Vezmeme-denné výživové doplnky, je dôležité správne vyživovať telo pri cvičení pravidlom pi, teda aspoň 7 z 22 dní. To je nutné na dosiahnutie tohto zdravého, tónovaný a mäkká tukové tkanivo bez tela.

3. South Indian Diéta:

Táto najnovšia diétny plán je snom diéta pre ľudí, ktorí vyznávajú južnej indické jedlo. Južnej indickej pochúťky ako Idli, Sambhar, cmar atď sú chutné, rovnako ako detoxikačný. Tie sú tiež málo kalórií bodoch. Táto diéta určuje výhrevnosť každého jedla. To vám umožní spotrebovať 25 J / kg telesnej hmotnosti. Diéta pomáha udržať príjem kalórií na uzde a schudnúť s ľahkosťou.

4. 7. Deň ploché bruško Diéta plán:

Tento čistý a štíhle diéta James Duigan verí, že jesť nezdravé spracované, nevyžiadané a tuku naložené potravín spôsobuje, že telo k ukladaniu tukov. Táto diéta kladie dôraz na jesť správne jedlo a zároveň obmedziť príjem nezdravých potravín. To má pomôcť v rýchlo horiace kalórií. Konzumovať chudé mäso, ryby, kuracie mäso, bio zeleniny atď spolu s pravidelné cvičenie pomáha ľahko vrhnúť mäkká tukové tkanivo.

load...

5. 3. Day Fruit Flush Diéta:

Táto diéta vytvoril Jay Robb, americký odborník na výživu, v prvom rade robí budete jesť ovocie v každé 2 hodiny. To pomáha k detoxikácii organizmu, spáliť kalórie a chudnúť. Živín, vody a vlákna v týchto plodov obnoviť tráviaci zdravie a vyplavenie toxínov z tela. Chudé bielkoviny pomáhajú spaľovať kalórie a stratiť kíl. Proteínové koktaily, zelenina a jedno celé jedlo je spotrebovaný počas tejto 3 dennej stravy. Človek môže stratiť až 10 libier v tomto chudnutie jedálnička.

6. 5. Deň Apple Diet:

Hviezda prvkom tejto diéty sa stane byť jablko. Jablko je známe, že je jedným z najzdravších druhov ovocia, ktoré obsahujú veľa vitamínov, vlákniny, minerálov a minimálnymi kalórií. Na rozdiel od jeho nutričnú hodnotu, jablko je prírodné preháňadlo, ktorá pomáha pri detoxikácii organizmu a udržiavanie zdravého nervového a tráviaceho systému.

7. 7. Deň Liquid Diet:

Kvapalina strava sa skladá z konzumácie veľkého množstva vody, džúsy, proteínové koktaily a ďalších zdravých tekutín. Tieto kvapaliny detoxikáciu organizmu a zároveň starať správne. To vám pomôže cítiť plnšie a vyhnúť sa prejedaniu. Ak je táto diéta starostlivo sledovať, či sa dá nielen schudnúť efektívne, ale aj zlepšiť ich celkový zdravotný stav.

8. 5. Factor Diéta:

5 faktor strava obsahuje 5 živiny, a to sacharidy, bielkoviny, vlákna, tuky a kvapaliny. Tie sú umiestnené v 5 jedál denne. Táto diéta je doplnená o 5 cvičebný plány, každý konštituovania 5 cvičenie pre dobu 5 minút každý.

9. 1200 Diet Plan Kalórie:

To s nízkym obsahom tuku s vysokým obsahom vlákniny diéta spaľuje až 1200 kalórií denne. To pomáha človeku zostať zdravý a fit a mäkká tukové tkanivo zadarmo. Ovocie, zelenina a nízke potraviny tuk pomáhajú vyživovať telo a udržať ju zdravú. Tiež spaľuje kalórie, a tým pomáha pri chudnutí.

10. Anjali Mukherjee Chudnutie Diéta plán:

Anjali Mukherjee zdravotníctva celkom poskytuje efektívne jednotlivé špecifické diéty. Tie sa zameriavajú na chudnutie v rýchlom prirodzene bezpečným a udržateľným spôsobom. Tieto diétne plány sú vedecky podložené. To je jeden jesť správne, ale zdravé potraviny. To vyhovuje chuťové poháriky, ako aj zvyšuje zdravie jedinca. Tieto diétne plány neverí v hladom schudnúť. Namiesto toho, táto strava je o jesť potraviny, ktoré pomáhajú očistiť a povzbudiť telo, zatiaľ čo výrub na nechcené mäkká tukové tkanivo.

S toľkými jedlo plány na chudnutie na výber, sme si istí, že ste našli perfektný zápas. Dajte nám vedieť, ktorý z nich budete skúšať, alebo ak ste už vyskúšali niektoré z nich.

load...