Zdravie a wellness

Top 10 homeopatických liekov na získanie hmotnosti

Top 10 homeopatických liekov na získanie hmotnosti

Zatiaľ čo väčšina uchyľujú k vitamínových a proteínové doplnky pre získanie svalovej hmoty, niektorí veria v menej invazívne a bylinné prístupu homeopatických liekov. Existuje celý rad homeopatických liekov, ktoré liečia príčinu za neschopnosťou tela na prírastok telesnej hmotnosti alebo hromadne. Jedná sa o desať najlepších takejto telesnej hmotnosti homeopatické lieky, ktoré zvýšia vašu chuť k jedlu a dať váš metabolizmus zdravého pomoc:

Homeopatický liek k Weight Gain - Best 10

1. Lucerna tonikum:

To je k dispozícii vo väčšine obchodov s drogami homeopatických pod nejakým menom alebo iný. Tento derivát lucerny byliny je známe, že je užitočný pri výrobe tukov a zníženie tkanivového odpadu. To zvyšuje chuť do jedla a zlepšuje trávenie, výživné zdravé telo a zdravú myseľ, čo vedie k nárastu telesnej hmotnosti!

2. Lycopodium:

Tento skromný rastlina sa stane nádherný liek na nedostatok chuti do jedla, keď sa spóry rozdrví a liečiť pomocou triturace a succussion. Tráviaci nerovnováhy sú korigované tohto produktu vyrobeného s clavatum rastlín Lycopodium. Ak ste neboli schopní na priberanie na váhe v dôsledku oslabenia funkcie pečene, bude Lycopodium pracovať pre vás pre istotu.

load...

3. Calcarea phosphoric:

Ak ste trpel chradnutie, ktoré sa mýto na vaše zdravie, Calcarea fosforečná je homeopatického liek na priberanie na váhe. U anemických detí, to je dobrý liečebný plán pre chabé trávenie alebo dokonca ťažkosti pri spájaní zlomených kostí.

4. Aloe Socotrina:

Ak ste trpia brušnými problémami, ako je pocit plnosti alebo tepla alebo bublajúce zvuk a delenie bolesti pri pohybe čriev, potom je to ideálne liek. Aloe socotrina je tiež užitočné pri znižovaní nevoľnosti pocity a nechuť k jedlu. To vám môže pomôcť jesť správne a pribúdajú na váhe.

5. Condurango Q:

Okrem strata chuti do jedla, existujú aj ďalšie dôvody, prečo nie priberať na váhe, za normálnych okolností, napríklad bolesti v žalúdku kvôli vredy alebo zvracanie krátko po jedle môže zabrániť priberanie na váhe. Dalo by sa dokonca cítiť zúženie v pažeráku s konštantným pálčivá bolesť za hrudnou kosťou. Condurango je dobrý prostriedok pre všetky tieto problémy.

load...

6. Arsenicum Album:

Trpíte bolesti alebo pálenie v oblasti brucha po požití niektorých potravín alebo pri horúčke? Ak áno, potom si môžete vziať tento homeopatický liek pre úľavu. To pomáha zmierniť príznaky a umožňuje jesť bez obáv, čo umožňuje telo na priberanie na váhe.

7. Pulsatilla:

Existuje len veľmi málo vecí, ktoré sú viac trápne ako sluch váš žalúdok hlasno bublanie počas jedla! Niekedy po jedle teplé alebo tučné jedlá, môže sa cítiť pálčivú bolesť alebo pulzácie v žalúdku. Mierny dávka Pulsatilla môže vyriešiť všetko. Ak máte pocit, bolesť, alebo ako keby kameň prechádza čreva, môžete si vziať tento liek príliš. Akonáhle sa zmierňuje bolesť, jesť nebude cítiť ako fuška a budete môcť na priberanie na váhe.

8. Chelidonium Majus:

Nedostatok alebo strata chuti do jedla spolu so všeobecnou ľahostajnosť je niekedy príznak ochorenie pečene. K tomu môže dôjsť v dôsledku serózna sekréciou a žlčových komplikácií, ktoré zvyčajne dochádza v priebehu tehotenstva. Ale po tom, môžete mať pocit, neodbytný horkú pachuť v ústach, strata chuti do jedla alebo horiace hmotnosť v pečeni. To možno napraviť Chelidonium majus.

9. Chininum Arsenicicum:

Niektorí ľudia sa zdajú ponáhľať na toaletu zakaždým, keď jesť! Chininum arsenicicum je skvelý homeopatický liek na hnačku, ktorý nastane hneď po jedle, alebo v prípade, že potraviny sa zdá prejsť bez úplnej trávenie. Všetky tieto problémy môžu mať nepriaznivý vplyv na vaše zdravie a zabrániť správnej priberanie na váhe. To tiež lieči všeobecný nedostatok chuti do jedla, kyslosť a vracanie.

10. Ignatia Amara:

Niektorí ľudia flámu jesť, keď sú rozrušení a úzkosti, iní vyvinúť averziu k jedlu! Ak patríte do druhej kategórie, môže byť v nebezpečenstve vzniku porúch príjmu potravy a poruchy trávenia, čo môže vytvoriť nutričné ​​nerovnováhu v tele. Ak sa chcete na priberanie na váhe a boj s týmito príznakmi, skúste Ignatia amara!

Ak ste si mysleli chudnutie bolo frustrujúce, budete prekvapení, vedieť, niekoľko stoviek ľudí si priberať na váhe, nie menej ako do kopca úlohu! Ak ste jedným z tých, ktorí sú večne skúšať nové diéty vykrmovať sami, skúste tieto homeopatické lieky pre efektívne výsledky!

load...