Zdravie a wellness

Top 10 domácich opravných prostriedkov na stiahnutie opiátov

Top 10 domácich opravných prostriedkov na stiahnutie opiátov

Hľadáte pre prírodné spôsoby, ako zmierniť abstinenčné príznaky opiátov? Potom máte dobrú správu - pretože tam sú niektoré účinné prírodné prostriedky. Vysadení opiátu môže byť otrasný zážitok, nielen pre narkomana, ale aj pre rodiny a priateľov rovnako.

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o opiátov odstúpiť od zmluvy ao tom, ako si poradiť s ním doma.

Opiát Odvolanie - Prehľad

Vysadení opiátov je stav, ktorý nastane, keď sa náhle znížiť alebo zastaviť užívanie opiátov liekov po dlhšej dobe spotreby. Medzi príznaky patrí nevoľnosť, hnačka, strata chuti do jedla, úzkosť, depresia, kŕče v bruchu, atď (1). Keď pacienti prechádzajú odstúpenie od zmluvy, ale aj zažiť intenzívnu túžbu po droge. Ich utrpenie môže byť tak extrémne, že sa dostanú hodená späť do svojej závislosti z čírej zúfalstva. Aby sa ubezpečil, že niekto z vašich blízkych sa nedostane späť do svojej starej zvyky, využívať vysadení opiátov domáce opravné prostriedky a pomôcť im dostať cez hrozných symptómov.

load...

Tu je desať z najlepších domáce opravné prostriedky pre vysadenie opiátov, ktoré môžete použiť:

1. Voda

Už viete, že voda má mnoho liečivých vlastností, čo je dôvod, prečo nebudete prekvapení, vedieť, že voda môže pomôcť nesmierne pri zmierňovaní opiátového ústupe a jej veľa príznakov. Okrem liečivé vlastnosti, ale má aj detoxikačné látky, ktoré pomáhajú flush toxíny z tela a zaoberajú sa ich negatívne účinky. Pomáha pečeň a obličky v úplne čistenie systému. Voda tiež pomáha zmierniť svalové kŕče. Náročné na-aspoň tri litre vody denne je odporúčané zvýšiť prirodzenou detoxikačnú pôsobeniu vody, aby pomohla vyrovnať sa s vysadení opiátov.

2. Lime

Toto ovocie je bohaté na vitamín C, čo je živinu, ktorá prirodzene detoxikuje telo a stimuluje imunitný systém (2). Najlepším spôsobom, ako zabezpečiť tento vitamín do tela pacienta je extrahovať šťava z 3 až 4 čerstvých limetiek na konzumáciu každé ráno na lačný žalúdok. To je najviac efektívna na jeho vlastné, ale to môže byť zmiešaný s teplou vodou rovnako. To pomáha v odstraňovaní toxínov, prebytočný tuk a minerálne odpady, ktoré musia byť prepláchnuť z tela von.

load...

3. Harmanček Tea

Ako viete, harmančekový čaj upokojujúce a protizápalové vlastnosti (3). Sú to nesmierne pomáhajú osobe zažíva ústup od opiátov. Tento prospešný bylinný čaj pomáha zmierniť hnačka, úplavicu a nevoľnosť, ktoré sú bežné príznaky tohto stavu. Upokojujúci účinok harmančekový čaj je tiež pomáha zmierniť úzkosť a nervové napätie. Pitie asi 4 až 5 šálok čaju denne môže výrazne pomôcť pri závislosti od opiátov odstúpiť od zmluvy.

4. Pískavice

Jedným z najčastejších príznakov vysadenia opiátov je nevoľnosť. Pískavica je efektívna domáci liek na tento problém (4). Môžete dať pacientovi varom litra vody s hŕstkou semien na zmiernenie príznakov tohto stavu. Kŕmenie pastu vyrobenú z lyžicu semien senovky namočené cez noc vo vode, je to skvelý spôsob, ako udržať nevoľnosti a iné symptómy ďaleko.

5. Ginger

To je ďalší veľmi účinný liek na nevoľnosť. Jedná sa o opakujúce sa symptóm medzi ľuďmi, ktorí idú cez vysadení opiátov. Rovnako účinne lieči bolesť do určitej miery. Pitie zázvorového čaju po celý deň môže pomôcť nesmierne. Vriacej kúsok drveného zázvoru v šálke vody môže tiež zmierniť nevoľnosť. Ginger je silná chuť a vôňa pôsobí na nervy a presmeruje zameranie pacienta od chute.

6. Zelený čaj

Tento úžasný čaj prichádza s množstvom výhod, a to môže pomôcť pri znižovaní stresu, ktorý je spojený s odstúpenie od opiátov. To môže tiež detoxikáciu organizmu prirodzene a odplaviť škodlivé toxíny, ktoré sa hromadia v tele po požití ópia. Ginger dokonca čistí pečeň a obličky, než sa pacient môže dostať späť do normálu. Piť 3 až 4 šálky zeleného čaju denne môže pomôcť pacientovi z vysadenia opiátov.

7. Mučenka Tea

To je ďalší bylinný čaj, ktorý je vysoko účinný pri liečbe opiátového abstinenčného. Má upokojujúce a upokojujúce účinky, ktoré môžu pomôcť zmierniť stres, úzkosť a depresia (5). To má protikŕčové, bolesť utišujúce a hypotenzné akcie, ktoré môžu pomôcť pacientom, keď sa u nich objaví násilné agitáciu. Máčanie čerstvých lístkov kvetu v šálke horúcej vody po dobu 10 až 15 minút vám čaj, ktorý by mal byť vzhľadom k pacientovi 2krát denne.

8. Cayenne

Aktívna zložka v kajenské korenie je kapsaicín, čo je vysoko efektívna pre kontrolu svalového napätia a bolesti, ktorá pacientov dochádza pri prechode odstúpení. Môžete nájsť ready-made lokálne aplikácie a krémy v bylinných obchodoch, ktoré obsahujú túto látku. Pol lyžičky kajenské korenie môže tiež byť konzumovaný s pohárom teplého mlieka pre svoje výhody.

9. Bayberry Tea

Hnačky a ďalšie črevné ťažkosti môže spôsobiť veľa nepríjemné pocity na osobu, ktorá prechádza odstúpenie od opiátov. Je to kôra Bayberry rastlina, ktorá sa používa pre tento čaj. Suší sa a spracuje na práškovej forme. Ak chcete tento čaj, pridáme 1 lyžičku prášku do šálky vody a privedieme k varu. Dusíme po dobu 15 minút, aby bolo silné. Tento silný čaj je potrebné venovať pacientovi 3x denne zmierniť črevné problémy.

10. Orange Juice a banány

Ako už bolo spomenuté, svalové kŕče sú konštantné príznakom vysadení opiátov. Potraviny, ktoré sú bohaté na draslík môže pomôcť pri zmierňovaní tento príznak. Banány a pomarančová šťava s vysokým obsahom tohto minerálu, a ich pridanie do každodenného jedálnička pacienta môže pomôcť bojovať proti kŕčom (6). Pomáha tiež pri prevencii chute. Ak chcete pomôcť udržať nepríjemné pocity preč, pridať tieto potraviny vo vysokom množstve, každý deň ako súčasť jedla.

Jedná sa o eufemizmus hovoriť, že výbery, z opiátov alebo inou látkou, sú bolestivé. Tam je oveľa viac, než fyzická bolesť znášať. Ale s pomocou týchto vysadení opiátov opravných prostriedkov, je možné získať úľavu od rôznych príznakov tohto stavu. Pacienti môžu byť poskytnutá pomoc, aby mohli získať od svojej závislosti úspešne.

Ako bol tento príspevok vám pomohol? Ešte povedzte nám tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...