Zdravie a wellness

Top 10 domácich liekov na zastavenie odlupovania prstov

Top 10 domácich liekov na zastavenie odlupovania prstov

To robí veci celkom nepraktické - s olupovanie kože okolo dosah ruky. Umývacie, čistiace a starostlivosť: všetky tieto veci stanú ťažké, keď musíte niesť následky práve v týchto akciách. Ale dobrá správa je, že jednoduché domáce opravné prostriedky môžu postarať sa o problém, ak ste sa nimi riadiť správne. To znamená, že nie hovoriť, tak som to raz minul 'alebo, tak som použil umývací prostriedok bez rukavíc raz - čo na tom záleží' Vzhľadom k tomu, že je, keď domáce opravné prostriedky zlyhajú. Tak tu je: 10 veľmi jednoduché prostriedky pre peeling prstov sa dostať späť svoje mäkké, hladké ruky.

Hlavné prostriedky na zastavenie peeling prstov

1. Ochladiť Aloe:

Olupovanie kože okolo prstov môže spôsobiť pálenie a podráždenie, u ktorých je použitie čerstvého aloe gélu je najlepší liek. Jednoducho sa stonka aloe, vyškrabnúť niektoré jeho gélu, a aplikovať ich na postihnutú oblasť aspoň dvakrát denne. Ponechať tak, až uschne.

2. Upokojiť s kokosovým olejom:

V dávnych časov, kedy sme nemali hydratačné a chemicky zaťažené krémy, kokosový olej bol riešením pre všetky druhy kožných problémov, one-stop - suchá koža, nerovnomerný kožu; to bolo dokonca používaný ako liek na akné! Ale nie všetci sú spokojní s strnulosti, ktorú prináša, čo je dôvod, prečo bola odsunutá na zadnom sedadle. Priviesť ju späť v akcii a použiť ju, ako sa zbaviť všetkého, peeling, suchú, šupinatá koža. Použite ju a nosiť bavlnené rukavice. Urob to dvakrát denne - raz cez noc - a sledovať, ako sa vaše ruky sa vrátil k normálu za týždeň. Ak nie ste spokojní s kokosovým olejom alebo nemajú ho pomocou mandľový olej alebo olivový olej bude tiež pracovať.

load...

3. Hydratujú s medom:

Med je ďalší skvelý krém na kožu. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť niektoré z postihnutých oblastí a nechajte pôsobiť pol hodiny. Je samozrejmé, že nemôžete robiť veľa, keď ste to, ale je to liek stojí za vyskúšanie.

4. Nejedzte Them, naneste Mlieko a ovsa:

Urobiť hrubú zmes ovsa a mlieka a aplikovať ich na dosah ruky. Mliečne hydratuje a ovos pomáhajú zoškrabať destičkovitého kúsky kože, ktoré môžu spôsobovať problémy a podráždenie.

5. Sip preč celý deň:

Možno ste počuli miliónkrát, ale to ešte musí byť opakovaný: piť toľko vody, koľko môžete za jediný deň. A tým máme na mysli aspoň 10 pohárov. To vás udrží hydratované a stará sa o väčšine kožných problémov, vrátane suchej kože a olupovanie kože na končekoch prstov.

load...

6. Jesť a piť dobré veci:

Viete, že viac ako polovica kožné problémy sú spôsobené v dôsledku zlej výživy? Spotreba výživných potravín a nápojov, ako sú zmiešané zeleninové šťavy, jogurtu a potraviny bohaté na bielkoviny, ako sú fazuľa, chudé mäso, atď., Bude vaša pleť a telo návrat do pôvodného zdravého stavu.

7. Nezabudnite, Vazelína:

Ak existuje jedna vec, po oleji, ktoré môžu skutočne pomôcť suchú, šupinatá koža, je vazelína. Samozrejme, že je lepkavá, ale tie citlivé prsty potrebovať hlboké hydratačné vrátiť do normálu. Použite ju v noci, nosiť rukavice, a všimnite si mäkkosť v dopoludňajších hodinách.

8. Pop otvoriť Vitamín E Pill:

Olej vnútri vitamínu E kapsúl je skvelý liek pre suchú pleť. Avšak, budete musieť použiť viac ako jednu kapsulu pokryť všetky prsty. Ak je to príliš veľa, použite prírodný vitamín E olej na ploche. To prirodzene hoja olupovanie kože na končekoch prstov.

9. Go banány:

Nevyhadzujte prezreté banány, len mash jeden zmiešajte trochu medu a mlieko k nemu, a aplikovať ich na svoje suchých prstov. Urob to pravidelne a sledujte, ako vaša pokožka absorbovať všetky živiny krásne to veľmi silná zmes má ponúknuť.

10. Vždy, vždy pokrývať tie ruky:

Ide skôr o preventívne opatrenia, než domáci liek, ale ak chcete, aby všetky tieto spomínané prostriedky pre prácu, je potrebné sa vyhnúť odhaleniu svoje ruky na chemikálie. V skutočnosti je jedným z najväčších dôvodov, prečo môže byť trpí týmto problémom na prvom mieste je stála expozícia týmto chemikáliám! Takže si svoje ruky láskavosť, nosiť rukavice!

Teraz pamätajte: ak máte pľuzgiere, hlboko popraskanú kožu, alebo nevidí žiadny rozdiel s týmito opravných prostriedkov, prosím, nechajte tieto opravné prostriedky a navštíviť svojho lekára. Mohlo by to byť nákazlivé a spôsobiť ťažkosti. Dajte nám vedieť: urobil niektorý z týchto odvolaní pre peeling prstov pre vás pracoval? Máte nejaké odporúčania?

load...