Zdravie a wellness

Top 10 domácich liekov na bipolárnu poruchu

Top 10 domácich liekov na bipolárnu poruchu

Bipolárnej poruchy často nie sú ľahko rozpoznateľné ako tam sú žiadne významnejšie príznaky alebo spôsoby, ako zistiť, ak je niekto spôsobil tým. Táto porucha je charakterizovaná extrémnymi výkyvmi nálady citové.

Človek môže byť buď ohromne šťastní, alebo na dne! Muži a ženy sú tak pravdepodobné, že trpí ochorením vo rovnakou pravdepodobnosťou. Spúšť tohto ochorenia môže byť stres, depresia, genetika alebo dokonca prudké nárazy. Aj keď to nie je ľahké sa na liečbu bipolárnej syndróm doma, existuje niekoľko domáce opravné prostriedky pre bipolárne poruchy, ktoré môžu pomôcť zmierniť symptómy.

Prírodné Domáce lieky na liečbu bipolárnej poruchy:

Vaša kuchyňa, váš liek:

Vaša kuchyňa je zdrojom veľkých a jednoduché spôsoby, ako na liečbu tohto ochorenia. Použite nasledujúce domáce opravné prostriedky pre liečbu doma, ak vy alebo niekto milovaný trpí bipolárnou poruchou.

load...

1. Pobrežné potešenie:

Použitím rybieho oleja vo svojej každodennej strave je vysoko odporúčané, pretože je bohatá na omega 3 mastných kyselín, ktoré môžu byť dôležitým diétne zahrnutie prekonať a liečbe bipolárnej poruchy. Omega mastné kyseliny pomáhajú mozog fungovať lepšie a bojovať proti depresii a súvisiace problémy. Čím bližšie je ryba je jeho prirodzenej forme, lepšie sú výsledky. Ak máte držať ďalej od pobrežia, kúpiť pár plechoviek tuniaka a lososa. Variť alebo pridajte ich do šalátu!

2. Ľan olej:

Použitie ľanový olej pomáha bojovať proti depresii, a preto sa používa na liečbu depresie vyvolané bipolárnu poruchu. Jesť ľanový olej na lačno je známe, že je iný najlepší domáci liek na bipolárnou poruchou. Alternatívne mix niekoľko zrniek ľanového semena a zároveň bude horúci rotis. Nielen, že zlepšenie chuti indického chleba, ale tiež uvoľňuje nervy!

3. Valerian Root:

Táto bylina sa používa na liečbu bezpočet zdravotných podmienok, ako sú migrény a rakoviny. Valerian je široko používaný ako pomoc spánku a pre liečbu bipolárnej poruchy, okrem iného druhy depresiou. Táto bylina je dostatočne silná na navodenie spánku ešte dosť mierne pracovať uvoľnenie nervy bez vedľajších účinkov. Pridá sa niekoľko kvapiek oleja do koreňového ľahko nájsť vo väčšine lekární v hrnci čaju. Niekoľko listov mäty bude neutralizovať silnú chuť bylinného to!

load...

4. Sladkého drievka Prášok:

Urobiť extrakt prevarením prášku vo vode na strednom plameni. Podľa homeopatov používa predovšetkým na liečbu trávenie a žalúdočné ťažkosti, tento prášok získal popularitu v posledných rokoch a je teraz tiež používa na liečbu ľudí trpiacich chronickou bipolárnej syndróm. Konzumovať šálka odvar denne pomáha pri napomáhaní produkcii základných a aktívnych hormónov v mozgu. Má tiež upokojujúci účinok na nervový systém!

5. Snakeroot:

Pri použití v koreni umiernenosť had môže pomôcť zbaviť vás niekoľko príznakov bipolárnej poruchy, ako je nepokoj a úzkosti! Funguje aj ako antidepresívum a sedatívum a pomáha tým, ktorí majú problémy s vznášajúce sa do hlbokého spánku, čo je ďalším častým príznakom medzi tými, s diagnózou bipolárnou poruchou.

6. Ženšen:

Často tí, ktorí trpia bipolárnou poruchou začnú panikáriť bez zjavného dôvodu. Ochorenie je tiež vyznačujú extrémne letargia, pocit pádu do bezodnej studne a beznádeje! Ženšen pomáha znížiť letargiu, lenivosť a nedostatok energie pacient mohol cítiť z dôvodu choroby.

7. Ginkgo:

Ginkgo prírodné zdravie zástanca je známy ako veľký zlepšuje náladu a nemá prakticky žiadne vedľajšie účinky. Môžete konzumovať gingko alebo odporučiť, aby niekto trpel maniodepresívna psychóza k zlepšeniu nálady a bojovať pocit beznádeje!

8. Balanced Diet:

Jedzte zdravé zostať zdravý! Vyhnúť konzumácii umelých sladidiel, pretože môžu zosilniť nálady neporiadku! Všimnite si, čo potrava pôsobí ako spúšťač a udrie ho svoj jedálniček! Najdôležitejšie je, aby dobre spať, cvičiť a zaistiť, že budete nasledovať rutina udržať si zaneprázdnený a vaša myseľ obsadený.

9. Mučenka:

Spotreba to pomôže rovnováha neurotransmiterov v mozgu. Má tiež tranquilisační a upokojujúce vlastnosti, ktoré môžu poskytnúť úľavu od vzrušivosť a dýchavice - bežným príznakom medzi veľa ľudí, ktorí trpia touto poruchou. Bylina môže miešať tých, ktorí majú citlivú žalúdok. Z tohto dôvodu dostatok pitnej vody pomôže negovať vedľajšie účinky tejto mocnej byliny!

10. Udržujte denník:

K liečbe bipolárnej poruchy, je potrebné podmieniť sami, aké potravinové alergie, odstrániť toxíny a kontrole hormóny jemnými zmenami vo vašej strave. Zachovanie denník určite pomôže odvrátiť preč manickej epizódy.

Tender touch

Kým všetky tieto jednoduché prostriedky môžu pomôcť liečiť bipolárnou poruchou, je dôležité, aby ľudí okolo, aby strácajú trpezlivosť a chápu, že niektoré reakcie sú mimo kontrolu pacienta. Pôsobí ako silný podporný systém je rovnako dôležité ako samotné liečby a pomôže im zotaviť rýchlejšie.

load...