Zdravie a wellness

Top 10 Celebrity Yoga videá

Top 10 Celebrity Yoga videá

"Ona je okamžitý úspech!" "Pozrite sa na tie abs!" "Pozrite sa na tomto tele!", "Ako sa mu podarilo vyzerať, že úžasné?" Ever povedal nich nahlas (alebo sami), keď sa pozriete na tie celebrity na striebornom plátne alebo v televízii? Tí všetci majú krásne telá a dokonalé vlasy, nie? No, ich okamžitý úspech má oveľa viac za to, ako módy odevy, topánky a make-up. Nie je tajomstvom, k nemu. Je to jednoduché - oni tvrdo pracovať na hľadaní týmto spôsobom.

Nielen, že si zacvičiť nábožensky, ale aj obetovať tie kopčeky zmrzliny, že budete skákať po. Prísne cvičenia režim a ešte prísnejšie diéta je kľúčom k tvarovaná, tónovaný orgánoch týchto okúzľujúcich celebrít.

A ak ste si mysleli, že to všetko, že sa mýlite. Tieto hviezdy majú iný kľúč vyzerá tak Drop Dead nádherný alebo pekný - Joga? 10 z 10 pre tých, ktorí uhádli správne! Áno, joga pomáha tieto hviezdy vyzerať a cítiť sa mladý!

load...

To dokázať, tu sú top 10 celebrity jóga videá z vašich obľúbených hviezd. Ak je starý, cock-eyed, šafran opotrebenie yoga guru sa nepodarilo inšpirovať, aby sa začali cvičiť jogu, možno jeden z týchto hviezd by mohla.

Top 10 Celebrity Jóga Videá

1. Škvrnitý! Vanessa Hudgens sa odvážnou Hollywoodska herečka. Ona je vidieť tu so svojou sestrou navštevujú jogy. Je zrejmé, že nechcela byť natočený počas výučby. Tak to je všetko, ventilátor, ktorý zastrelil to musel uspokojiť.

2. Adam Levine, spevák skupiny Maroon 5 je zanietený jogín! Jeho video tu ukazuje mu cvičia rôzne jogy pozícií. To jasne prináša dôvod za tie vrah vyzerá.

load...

3., Shakespeare in Love hviezdou, Gwyneth Paltrow hovorí o tom, ako jóga zmenila jej život a jej prístup k nej. Bola cvičí jogu pre viac ako desať rokov.

4. Miranda Kerr, super model demonštruje jej postreh k joge v tomto videu. Ona prisahá zdravej výživy a pol hodiny jogy v dopoludňajších hodinách, aby sa fit.

5. Dobre, Demi Moore nie je vlastne robil vo videu, ale je to dôkaz, že ona je joga fanatik. Ktorá sa zdá byť jej tajomstvo jej 50 rokov na 20 rokov staré telo!

 [Read: Power Yoga Videos]

6. Pokiaľ ide o móde napádal ľudí, ako som ja, je to Gisele Bundchen, brazílsky super hot Super modelu. Ona zdvojnásobí výhody jogy škárovaním to so svojím synom a dcérou. Tvorí pre tento osobitný materskom deti čas!

7. Áno, nadčasový, nestarnúci Madonna dostala jej ostrý telo, pretože jogy! Ona je tak do jogy, že zahŕňa jogové pózy do jej javiskové výkony príliš. Žiadne slová sú nutné vysvetliť, koľko výhody joga vám, keď sa pozriete na najväčšie diva z nich všetko - Madonna!

 8. Jennifer Aniston - nádherná dáma s nejroztomilejší malý nos a najhorúcejšie tela aj pri 40-plus. Ona bola jóga ventilátor pre viac ako dve desaťročia. Tu v tomto videu, ona je videná zavedenie jej tréner Mandy Ingber. Aniston prisahá jogy pre ňu neodolateľne dobrý vzhľad.

9. Kate Beckinsale! No tak, kto nemá rád tejto nádhernej pani? Milujeme ju, že jo? A hádajte, čo miluje - jogy. Toto video na share.com dokazuje svoju oddanosť starobylé indické umenie jogy.

10. Číslo 1 miesto ide do Jessica Alba. Nie je to preto, že vyzerá úžasne po cvičení jogy, ale preto, že sa snažil a užíval výhody prenatálnej jógy v priebehu druhého tehotenstva tiež.

Tak sme tu, s 10 osobnosťami, ktorí praktizujú jogu pravidelne. Pre tých z vás, ktorí potrebujú doklad, stačí sa pozrieť na ich krásnych tiel, ich žiariace pleť a aurou pohody.

load...