Zdravie a wellness

Tieto 10 úžasné použitia Ashoka Tree vás nechajú vykoreniť!

Tieto 10 úžasné použitia Ashoka Tree vás nechajú vykoreniť!

Krásna Ashoka Strom má mnoho darov, aby nám ponúkajú. Zo zlepšenie pleti na zmiernenie bolesti, strom je univerzálny. Tam je toľko vedieť o tejto žene-friendly stromu.

Prečo myslíš, že som povedal, žena s deťmi? Čítajte ďalej a zistiť.

Ashoka Tree:

Primárne dažďovú stromu, Ashoka má lahodnú zeleň a krásne oranžové, žlté kvety. Kvetinové zväzky sú svetlé, ťažké a voňavé. Strom sa nachádza v indickom subkontinente, a to najmä v blízkosti úpätí Himalájí, ako aj západných Ghats.

load...

Ashoka strom je považovaný za posvätný v celom Nepále, Indii a na Srí Lanke. Má silné náboženské združenia, s budhistov a hinduistov, vrátane stromu v ich kultúrnych tradíciách. Ashoka strom nájde dôležitosť v dávnej hinduistickej mytológie, umenie, sochárstvo a dokonca Ramayana. Hovorí sa, že Budha sa narodil pod Ashoka stromu.

Preto je strom Žena Friendly:

Zavolal som Ashoka strom priateľa ženy z dôvodu jej dobrého mena, aby ženu mladistvý. Zdá sa, že strom môže odísť ženy bolesť a utrpenie vďaka svojej schopnosti na darčekové dobrom zdravotnom stave. Mimochodom, slovo Ashoka je preložený ako, bez smútku 'alebo, bez smútku' v sanskrte.

Strom má mnoho liečivých vlastností (1). Netreba hovoriť, že sa suší stonku, kôry a kvety zo stromu nachádzajú uplatnenie v mnohých oblastiach. Toniká a kapsule vyrobené zo semien, kvetín a kôry, sú široko používané v Indii na liečbu rôznych zdravotných podmienok.

load...

Poďme sa pozrieť na úžasné výhody Ashoka stromu!

1. Gynekologické problémy:

Ashoka strom je populárno používa pri liečbe gynekologických problémov a menštruačné poruchy u žien. Bylina pôsobí ako tonikum pre maternicových svalov a sliznice maternice, ovládajúci kŕče a bolesti brucha.

Je prijatá pre liečbu a zmiernenie príznakov nepravidelný menštruačný cykly, bolestivej menštruácie, amenorea, leucorrhoea, myómy, cysty a ďalších súvisiacich porúch.

2. Skin pleť:

Ashoka bylina môže prirodzene zlepšiť pleť pleti. Pomáha pri čistenie krvi a prevenciu ďalších kožných alergií. Vzhľadom k tomu, odstraňuje toxíny, slúži vyčistiť pleť. Okrem toho, výťažky z stromu môže byť tiež použitý k upokojiť popáleniny a podráždenie pokožky.

3. Úľavu od bolesti:

Ashoka strom má vlastnosti, zmiernenie bolesti a môžu byť použité ako analgetikum bezpečne. Použite pastu z kôry na bolesti kĺbov a skúsenosti úľavu.

4. Vnútorné krvácanie:

Bylinný môže liečiť vnútorné krvácanie a krvácanie efektívne. Kvet extrakt Ashoka sa používa na liečbu hemoragickú úplavici. Vypiť niekoľko kvapiek vody zmiešanej s drveným Ashoka kvet na liečbu stavu.

5. Diabetes:

Podobne, sušené kvety z Ashoka stromu sú užitočné pre diabetikov. Konzumovať tonikom alebo odvary pravidelne ťažiť z ponuky stromu.

6. Pilotov:

Ashoka strom extrakty sa používajú pri liečbe vnútorných pilotmi a krvácanie v dôsledku pilótach. Bylinné doplnky, vyrobené z kôry, sú vyrobené na odvary a konzumujú.

7. Infekcie:

Ward preč plesňové a bakteriálne infekcie s kôrou stromu. Kôra sa skladá z vlastností, ktoré očistiť telo a odstrániť infekcie.

8. Worms:

Táto bylina môže liečiť worm infekcií rovnako. Vyčistiť žalúdok šnekových napadnutia tým, že konzumuje listy alebo kôra stromu Ashoka. Je to nielen tlmí bolesť, ale tiež znižuje nadúvanie.

9. Hnačka:

Ashoka strom a jeho ponuka bude liečiť hnačku bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Použite Ashoka strom listy, kvety a kôra ako tonikum a cítiť úľavu. To tiež čistí krv v procese.

10. Obličkové kamene:

Ashoka moc strom semeno je prirodzený spôsob, ako kontrolovať obličkové kamene. Nechajte prášok s vodou, ktorá zníži riziko bolestivého ťažby kameňa.

Strom je neslúži pre svoje liečivé vlastnosti. Avšak, to má len jeden kontraindikáciu. Extrakty Ashoka strom nie sú určené na vlastnú spotrebu tehotné ženy, pretože sú neúspešné v prírode.

Našli ste post užitočné? Do podeliť o svoje myšlienky a zanechať komentár nižšie.

load...