Zdravie a wellness

Sú tlmiace vibračné pásy účinné pre chudnutie?

Sú tlmiace vibračné pásy účinné pre chudnutie?

Už ste premýšľal, či tam je niečo iné, na rozdiel od svojho rutinné cvičenie, ktoré vám pomôžu schudnúť? Chcete vypáliť, že extra brušný tuk rýchly spôsob? Potom je tam jeden úžasné zariadenie, ktoré môžu získať prácu.

Je to bruško vibračný pás! Môžete ju nosiť okolo pása a stačí pripojiť vidieť vaše brušný tuk zmizne! Tieto pásy pracovať na posilnení brušné svaly, aby vám štíhlejší vzhľad. Ak nechcete nájsť dostatok času, aby vstúpiť do posilňovne po namáhavom cvičení, brucho vibračné pásy môže byť najbezpečnejšie pre vás.

Chcete sa dozvedieť viac o týchto chudnutie pásov a ako môžu pomôcť zbaviť tých kilá navyše? Potom tento príspevok je must-čítaj pre vás!

Ako sa Operácie vibračné pásy funguje?

Ide o elektronické pásy, ktoré pracujú na teórii Elektrická stimulácia svalov (EMS). Oni pohupovať brucho po dobu 10 - 15 minút, aby sa prebudiť svaly žalúdka. Niektorí výrobcovia tiež tvrdia, že tieto pásy znížiť objem brucho výrazne obmedziť svoj príjem potravy. To postupne vedie k strate hmotnosti. Brucho vibračné pásy tiež produkujú teplo, ktoré robí sa potíte a stratiť nadmernej telesnej vody.

load...

Ako používať bruško Vibračný pás na chudnutie?

No, to je najjednoduchšie gadget použiť na získanie štíhle. Môžete ju nosiť na akúkoľvek požadovanú oblasť, či už je to vaše brucho, stehná alebo boky. Ponúkajú rýchlosti až 5500 otáčok za minútu. Niektoré brucho vibračné pásy majú časovača úpravy rovnako. Môžete nastaviť časovač na požadovanú dobu vibrácií. Pás sa automaticky prepne po uplynutí nastaveného času.

Nižšie sú kroky, ktoré musíte dodržiavať pri používaní bruško vibrácií pásu:

  1. Tento pás sa nosia priamo na kožu. Takže odstrániť oblečenie od žalúdka, alebo skôr, než ju nosiť.
  2. Môžete rozhodujuca pás do pása, s mäkkou stranou v kontakte s pokožkou. Priniesť oboch svojich stranách prednej časti pupkom. Potom pomocou suchého zipsu zabezpečiť ju tesne nad danú oblasť.
  3. Zapnite tlačidlo napájania a nastaviť rýchlosť vibrácií podľa vášho vhodnosti.
  4. Môžete nosiť na svoj rutinné cvičenie v rovnakom čase.
  5. Udržujte svoje bruško pásu na dobu 15 - 20 minút, a následne ho odstrániť.

Druhy bruška Vibračné remene:

Než sa rozhodnete kúpiť pásy, je lepšie vedieť o rôzne typy remeňov na trhu k dispozícii. Existujú rôzne typy pásov s jedinečnými a špeciálnymi vlastnosťami. Oni sú:

load...

1. Chudnutie pásy s rýchlosťou variácie: Môžete nastaviť rýchlostný limit v tomto type pásov.

2. Cvičenie chudnutie Pásy: Používajú sa pri cvičení zvýšiť potenie, čo vedie k strate vody v tele.

3. Podpora vibračné pásy: Oni podporujú chrbát a pomôcť stratiť brušný tuk rovnako.

4. Chudnutie Pásy so saunou akcie: Pracujú zvýšením teploty okolo oblasti, kde sú zviazané. Potom pomáhajú pri znižovaní hmotnosti tela.

Ako Operácia vibračné pásy Weight Loss Aid?

Cielené chudnutie, je to vždy lepšie zvoliť tie bruško vibračné pásy, ktoré pracujú s elektronickou stimuláciou. S odborným dohľadom, tieto pásy môžu byť účinné ktorý vám pomôže vrhnúť libier a znížiť vaše bruško. Pomáhajú zmluvu tkanív svalov, bez toho by v skutočnosti vedie k zvýšeniu ich veľkosti. Posilnením úrovne pohybu, oni zmierniť kŕče a tiež odvrátiť svalové kontrakcie vo väčšine prípadov.

Nižšie sú uvedené spôsoby, ako brucho vibračné pásy pomáhajú pri chudnutí:

1. Budovanie svalovej hmoty:

Pravidelným sebe tieto vibračné pásy, môžete posilniť vaše svaly a nakoniec stratí tuk. Pri použití pásov s tréningu, alebo svoje každodenné povinnosti, ktoré stimulujú účinky cvičenia.

2. Rozširovanie krvný obeh:

Vibračné pásy s vyhrievacej podušky sú vynikajúce pre to. Vyvolaním telesné teplo, ktoré zvyšujú telesnú teplotu. Svalového tkaniva zahriať, a váš metabolizmus pracuje viac času spáliť prebytočné kalórie. To zabraňuje ukladaniu extra tuku v tele.

3. Ovládanie svoj hlad:

Kvôli ich elektrickými impulzmi, brucho vibračné pásy kontrolovať vašu chuť k jedlu rovnako. To vám dáva pocit plnosti a do značnej miery znižuje vaše chute. Tieto impulzy tiež spomaľujú proces trávenia.

4. Vedúce ku kontrakcii svalu:

Tieto vibračné pásy s riadenými rýchlosťami a vibrácií posielať malé impulzy do brušné svaly. Tieto prúdy rozrušiť nervy a pomôže skrátiť svaly.

Varuje, ktoré sa majú prijať pri nosení Operácie vibračné pásy:

Musíte mať na pamäti niekoľko vecí pri používaní bruško vibračné pásy. Oni sú uvedené nižšie:

  • Tie, ktoré majú kardiostimulátor by sa mali vyhnúť sebe tieto pásy. Tento gadget prechádza elektrický prúd, ktorý môže zachytiť signály kardiostimulátora.
  • Tieto pásy môžu spôsobiť svrbenie alebo brnenie na koži. Môžu byť spôsobené elektrické impulzy pásu. Tieto pocity zastaví pri vypnutí napájania.
  • Vyhnite sa blízkemu kontaktu s vodou a nepoužívajte mokré ruky pri práci s týmito pásmi. Mohlo by dôjsť k úrazu elektrickým prúdom alebo dokonca vážne popáleniny.
  • Aby sa predišlo dehydratácii, piť veľa vody po použití sauny vibračné pásy, pretože môžu viesť k výrazným stratám vody z tela.
  • Pozrite sa na podrobnosti záruky a vrátiť politiky predajcovia opasku. To vás udrží na bezpečnej strane, ak nie ste spokojní s výrobkom.

Vždy sa poraďte so svojím lekárom pred použitím akejkoľvek bruško vibračné pásy; najmä ak trpíte niektorými závažnými srdcovými chorobami či problémy s krvným tlakom. Tieto pásy pracovať priechodom elektrické impulzy, a tým aj jedinci, ktorí majú také zdravotné problémy, by mali byť opatrní. Vždy sprevádzať bruško vibračný pás, zatiaľ čo vy pracujete von. Tieto pásy nemôžu znížiť hmotnosť samy o sebe, ak budete cvičiť nejaké cvičenia spolu s nimi.

Už ste niekedy používa bruško vibračný pás pre chudnutie skôr? Ako si ich našiel? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...