Zdravie a wellness

Sú pistácie dobré pre chudnutie?

Sú pistácie dobré pre chudnutie?

Milujete mať štíhle telo, ale nemôže zastaviť snacking? Plávame na jednej lodi. Ale čo keby som vám povedal, o maticu, ktorá môže uspokojiť vašu túžbu po občerstvenie a zároveň pomôže schudnúť? Znie to príliš dobre, aby to bola pravda? Čítajte ďalej a veriť. Ak sa snažíte schudnúť, pistácie sú najlepšie desiatu. A to preto, že pistácie ochutnať nielen skvele, ale sú tiež bohaté na vlákniny, bielkovín a nenasýtených tukov (zdravé tuky). Zdravé tuky pomáhajú znižovať zápal v tele a tiež zvyšuje hladinu sýtosti, čím sa udržuje vaše bodavá bolesť z hladu na uzde. Ale to nie sú jediné dôvody, prečo sme Odporúčame pistácie. V tomto podrobnom článku sa budeme prezentovať vedecké dôkazy o vplyve pistácií na chudnutie a na ľudské zdravie, ktoré sa otvorí nové dvere pre vás. Poďme začať!

Pistácie pre chudnutie

 • Štúdia bola publikovaná v časopise Journal of American College of Nutrition o úlohe tejto zelenej matice v chudnutí. Vedci rozdelili účastníkov do dvoch skupín, a každá skupina bola ponechaná jesť 500 kalórií menej, než je ich pokojovej rýchlosť metabolizmu. Jedna skupina spotrebovanej solené pistácie, a druhá skupina spotrebovanej slané praclíky. Obe skupiny schudol, ale skupina spotrebovaného pistácie zaznamenaný významne nižšiu hladinu triglyceridov v porovnaní s druhou skupinou (1).
 • V inej štúdii amerických a čínskych vedcov na ľudí s metabolickým syndrómom, bolo zistené, že spotreba 42 g až 70 g pistácií neviedol k nárastu telesnej hmotnosti. V skutočnosti sa takisto dospel k záveru, že konzumácia pistácií mohlo zníženie zdravotných rizík spojených s metabolickým syndrómom (2).
 • Výskum vykonávaný na Mid Western University študentom Honselman et al. Zistené, že študenti, ktorí sa rozhodli pistácie v škrupine spotrebovaný asi 86 kalórií menej ako tí, ktorí sa rozhodli škrupiny pistácií. Vedci k záveru, že tento rozdiel v spotrebe kalórií môže byť, že v škrupine pistácie sa čas lúpať a počet matíc v škrupine bol vnímaný byť väčšia (3). Nábojnice tiež dal účastníkom vizuálny pokyn o tom, koľko pistácie majú spotrebovanej čím je jesť menej orechy ako tí, ktorí sa rozhodli v škrupine pistácie (4).
 • Pistácie sú bohaté na mono a polynenasýtené tuky, ktoré pomáhajú znižovať hladinu glukózy v pridaní jedla. Toto, podľa poradia, môže bojovať diabetes, zlepšujú látkovú výmenu, pomáhajú regulovať krvný tlak, znižujú hladinu cukru v krvi a znížiť zápal (5).
 • Vedci tiež zistili, že pravidelná konzumácia pistácií redukuje riziko mŕtvice, srdcové choroby, zhoršenie diabetického stavu u dospelých diabetikov (6).
 • A konečne, konzumujúci pistácie môže tiež zvýšiť športový výkon, znížiť zápal námahového a oxidačného stresu (7).

Zrátané a podčiarknuté-konzumovať pistácie v škrupine, keď máte pocit, ako snacking. Konzumujúci pistácie nepovedie k nárastu telesnej hmotnosti. Namiesto toho možno nepriamo pomôže schudnúť tým, že sa budete cítiť plnšie, znižuje zápal a hladiny triglyceridov, zrýchľuje metabolizmus a znižuje oxidačný stres. Teraz sa poďme zistiť, koľko pistácie by ste mali konzumovať, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele chudnutie.

Koľko Pistácie konzumovať?

V deň, môžete konzumovať 1 oz alebo 49 jadier pistácií na chudnutie. Majú nesolené pistácie v škrupine, keď túži po občerstvenie. Môžete mať 24 jadra medzi raňajkami a obedom a 25 jadrami ako večerné občerstvenie spolu so zeleným čajom. A tým, že pistácie, budete dodávať svoje telo s živinami uvedeným v nasledujúcej časti.

load...

Pistácie Nutričné

Zdravé tuky - Pistácie sú vynikajúcim zdrojom mono a polynenasýtených tukov. Tieto tuky pomáhajú znížiť zlý cholesterol (LDL cholesterol) a zvyšujú dobrého cholesterolu (HDL cholesterol). Zdravé tuky tiež znížiť riziko vzniku srdcových ochorení a mŕtvice (8).

Protein - 100 g pistáciové jadrá obsahujú 15 až 21% bielkovín. Preto má 1 oz pistácie vám môže dať dobré množstvo bielkovín, ktoré pomôžu zmierniť vaše svaly (9).

Antioxidanty a vitamíny - Pistácie sú výborným zdrojom vitamínov B6, K, A, flavonoly, anthocyanin, zeaxantín, luteín a fytosteroly. Tie pomáhajú zvýšiť metabolizmus, zlepšovať profil lipidov v krvi, a dosiahnutie optimálneho zdravia (10).

load...

Vláknina - pistácie tiež obsahujú vysoké množstvo vlákniny. Porcie pistácií obsahuje asi 3 g vlákniny. Na chudnutie, diétne vlákniny je veľmi dôležité, pretože obaja rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pomáha spomaľovať vyprázdňovanie žalúdka a tým aby sa cítite plné dlhšie a odplavovanie toxínov a udržať svoje stolice zdravého (11).

Minerály - Pistácie sú bohaté na fosforu, vápnika, železa, horčíka, draslíka a. Tieto minerály sú potrebné v tele na posilnenie kostí, zvyšujú citlivosť na inzulín, vykonávať metabolické reakcie, podpora svalové kontrakcie, sekréciu inzulínu, a posilnenie imunitného systému (12).

Kalórie - 1 oz pistácie obsahuje 159 kalórií, čo je oveľa menej, v porovnaní s ostatnými orechov alebo akékoľvek iné spracované sacharidov alebo vysoko cukornaté občerstvenia. Okrem toho, pistácie majú nízky glykemický index hodnoty, čo znamená, že pistácie nebude špica hladiny inzulínu. Preto, ak chcete schudnúť rozhodnúť pre low-kalórie, hladu sýtiaci pistácie (13).

Tak, ako môžete zahrnúť pistácie v strave inej jedenie je pre občerstvenie? Pozrite sa na týchto myšlienkach.

Ako zahrnúť Pistácie stravy?

 • Pridajte pol unce pistácie do svojho šalátu.
 • Pridajte drvené pistácie k nízkym obsahom tuku kyslou smotanou alebo s nízkym obsahom tuku mrazené jogurty ako dezert.
 • Môžete tiež pridať pistácie na ranné alebo po tréningu smoothies.
 • Šálka ​​pridanej pistácie cmar po obede k zlepšeniu trávenia, rovnako ako ťažiť všetky dobroty pistácií.
 • Pridávať pistácie do svojho šálky teplého mlieka, ktoré budete piť pred spaním. Tým je zaistené nielen zdravý spánok, ale tiež vás udrží bez stresu.

Je veľmi ľahké zaradiť pistácie do svojho jedálnička. Použite svoju kreativitu, aby preskúmala ďalšie spôsoby, ako konzumovať pistácie, bez toho aby spoliehal na hmotnosti-gain potravín. Avšak, len jesť pistácie nepomôže schudnúť. Tu je zoznam vecí, ktoré je potrebné urobiť, aby schudnúť, spolu s jedlom 1 oz pistácie pravidelne.

Zmeny životného štýlu pre chudnutie

Jedz zdravo

Ľahšie povie, ako urobí. Ale musíte začať užívať detské krôčiky. Jesť zdravé a čisté sa nestane cez noc. Začnite tým, že nakupovala len zdravé potraviny. Týmto spôsobom môžete držať ďalej od nezdravé potraviny, ktoré nerobia nič, ale poškodiť vaše zdravie. Môžete tiež vyskúšať rôzne zdravý recept blogy sa dostať nápady. Domáce varené jedlá sú najlepšie. Pred pripraviť si jedlo v noci, takže nemusíte zdôrazňovať všedný deň ráno, alebo jesť z reštaurácie.

Pravidelne cvičenie

My pribúdajú na váhe, pretože existuje viac kalórií uložené ako tuk než kalórií je vyčerpaná. Takže cvičiť pravidelne vám pomôže výrazne k dosiahnutiu svojho cieľa hmotnosti. Spustiť biť do posilňovne, alebo ísť na perlivých prechádzky, prerušovaný chod, šprinty, plávanie, hrať šport, tanec, kick-box, atď., Ako využiť až kalórií a získať "dobrý pocit" hormóny tečúcou.

Naučte sa de-stres

Stres je ďalším dôvodom pre zvýšenie telesnej hmotnosti, a to najmä v oblasti brucha. Pistácie vám pomôže zbaviť žalúdka mäkká tukové tkanivo, ale iba vtedy, ak ste tiež začať starať o seba. Stres môže zničiť vaše zdravie. Preto sa nájsť spôsoby, ako de-stres. Spracovanie je spôsob, ako de-stres a tak sa nájsť čas na to, čo máte radi najviac. Mohlo by to byť tanec, maľovanie, alebo dokonca hrať šport. Zaberajú hobby a stráviť nejaký čas každý deň vyzdvihnúť iný ako pracovné zručnosti. Môžete sa tiež vydať na výlet, musí "ma čas," učiť sa novým veciam, cvičím jogu, tráviť čas na záhrade, atď

Dobre si oddýchni

Nedostávajú dostatok odpočinku tiež viesť k priberaniu na váhe. Spať 7 - 8 hodín denne, aby pomohol svoje telo reštart a omladenie.

Znížiť alkohol

Konzumácia alkoholu vedie k priberaniu na váhe. Tak znížiť svoju spotrebu alkoholu postupne. Majú najviac vešiaka červeného vína. Ak máte chuť, môžete sa úplne prestať konzumovať alkohol vidieť ešte lepších výsledkov (plus by ste nemuseli vykonávať ťažšie spáliť kalórie).

Znížiť spotrebu soli a cukru

Soľ zadržiava vodu a vedie k nadúvaniu, a cukor vedie k zvýšeniu hladiny inzulínu. Oboje vedie k obezite a vyzeráš ochabnutý a nafúknutý. Postupne sa znižuje množstvo soli a cukru príjmu, aby sa schudnúť tad jednoduchšie.

Budovať sociálnej podpory

Snažte sa byť s ľuďmi, ktorí stratili váhu alebo chcú schudnúť. Pomôžu vám zostať motivovaný a inšpirovať vás, ako schudnúť.

Ak sa budete riadiť týmito pokynmi, nie ste ďaleko od dosiahnutie vašich cieľov chudnutie. Váš metabolizmus sa bude zvyšovať, a potom sa všetko bude spadať do miesta. Patrí pistácie vo vašej strave a zmeniť svoj životný štýl, aby rozprávkové telo a pozitívne myseľ. Som si istý, že sa vám bude rock! Veľa štastia.

Sú pistácie dobré pre chudnutie? Určite áno! Všimli ste si niekedy zmeny hmotnosti po použití pistácie? Podeľte sa o svoje príbehy s nami, máme radi počuť od vás. Komentár sekcie dole je všetko tvoje.

load...