Zdravie a wellness

Strihali ste vodný melón všetko zle! A toto video vám ukáže prečo!

Strihali ste vodný melón všetko zle! A toto video vám ukáže prečo!

Je to v sobotu v noci a vy ste poškriabaniu vašej hlave a premýšľal, ako tráviť čas. A potom vaši priatelia hovoria navrhovať večer von na svoje miesto.

Hurá !!

Ste tak nadšená, že máte tendenciu kričať v hornej časti vášho hlasu. Spustiť do chladničky s veľkým ohlasom, len aby zistil, že prázdna.

Grrrr....

Jasne, chápem ten pocit partnera. A to je dôvod, prečo som sa prísť s jedným kickass nápadu, ktorý sa ti to dať v jednom pekle trápnej situácii som bol v.

Neviem ako vy, ale ja pohŕdal vodné melóny celý život. Ale to bolo, kým som sa naučil techniku ​​rezania melón od mojej matky. Od tej doby, môj vzťah s melóny navždy zmenil. Jedna z prvých vecí, alebo skôr tip som sa naučil od nej bolo, ako znížiť melón v jednotných kusov. A chlapec, musím dodať, že je nielen vizuálne atraktívne, ale technika tiež uľahčuje jesť ovocie.

load...

Takže, ak si chcete užiť to najlepšie z melónov v najlepším možným spôsobom, potom by ste mali vedieť, tento trik príliš! Prečítajte si dopredu zistiť viac...

1. Umiestnenie a presnosť:

Položte melón na plochom drevenom doske. Uistite sa, že je to dobre vyvážená a stabilná. Teraz s pomocou kuchynského noža, rezané ovocie na dve rovnaké polovice. Uistite sa, že rez je presný a to na jeden záťah.

load...

2. Horizontálne Cut:

Umiestnite jednu z polovíc na drevenom doske, ovocie časť dolu. Pomocou kuchynský nôž, rezané melón horizontálne, zabezpečiť, aby všetky tieto kusy sú v rovnakých vzdialenostiach medzi sebou.

3. Horizontálna Cut (časť 2):

Otočiť doska o deväťdesiat stupňov a zopakujte krok 2.

4. Opakovanie:

Opakujte všetky vyššie uvedené kroky s druhou polovicou.

Nech sa páči! Úhľadne plátky melónu k dispozícii, ktorý pridáva dávku extázy nielen na jazyku, ale aj pre vaše oči!

Tento bonus!

Melóny sú dobré. Melóny sú zdravé. A melóny sú úžasné.

Jo. Jo. A jo. Súhlasil.

Ale niekedy, jedlo obklopil s výživou a bez chuti, môže byť nudná. Zvlášť, keď ste so svojimi priateľmi, že jo?

Ak nesúhlasíte, je to v poriadku. Ale ak budete súhlasiť, potom mám niečo pre vás!

Ako sa o pridanie trochou tequily a vodky do svojho melóna?

* A Naughty Wink *

To je, ako si môžete vytvoriť svoj obľúbený nápoj a melón najlepší priatelia!

  1. Pomocou malého nôž opatrne vyrezať guľatý otvor do melóna. To vytvára niečo ako zátky.
  2. Použite vývrtku, alebo niečo podobné, aby vytiahnuť zástrčku melón, takže dobrý veľkosti dieru vnútri melónu.
  3. S pomocou lyžičky, škrípanie niektoré z tela von z diery. To je, aby sa určitý priestor pre váš nápoj pretekať ovocie. Uistite sa, že sa nedotýkajú melón príliš veľa, alebo to môže popraskať.
  4. Zalejeme asi jednu šálku vášho chlast do melónu. Držať nalievanie pri pomalom a stabilným tempom, takže nápoj sa dostať do ovocie.
  5. Vymeniť sviečku melóna do ovocie.
  6. Umiestnite melón s konektorom stranou nahor do chladničky na pár hodín. To pomáha duchovia presakovať skrz vnútrajšky melónu a ochladí sa.

Potom, čo urobil, slice, slúžiť, a užívajte si!

Tak na čo ešte čakáte? Choď si melón a mať čas slávnostné s priateľmi! Dajte nám vedieť, ak, ako ste si prial tento článok v komentári nižšie!

load...