Zdravie a wellness

Stillmanova diéta: čo, ako a prečo

Stillmanova diéta: čo, ako a prečo

Hľadáte perfektné low-carb diétu stratiť tie nechcené libier? Potom sa Stillman strava je niečo, čo by ste mali určite vyskúšať. Chcete vedieť, ako vám môže pomôcť? Pokračuj v čítaní!

Tento low-carb dieta nevyžaduje dodržiavať prísne cvičenie. Budete mať 6 jedál a 8 pohárov vody denne. Potraviny budete jesť vám pomôže zhodiť tuk a budovať svalovú hmotu. Áno, môžete stratiť veľa libier v priebehu niekoľkých týždňov a udržať svoju váhu rovnako. Ale uistite sa, že prísne dodržiavať diétny plán Stillman, aby sa zabránilo priberanie na váhe. Bez ďalších okolkov, poďme zistiť, ako táto diéta funguje, čo by ste mali jesť, či existujú vedľajšie účinky, a mnoho ďalšieho.

Ako novinám The Stillman Diéta funguje pre Chudnutie

Stillman Diet bol navrhnutý Dr Irwin Maxwell Stillman v roku 1967. Tiež známy ako doktor Rýchle chudnutie diéta, pomenoval podľa knihy napísané Dr Stillman, je low-sacharidov s vysokým obsahom bielkovín strava. V skutočnosti, nemoderných sa, že Dr. Stillman sa pokúsil túto diétu sám a stratil 50 libier v priebehu niekoľkých týždňov. To mu presvedčení o tom diétny plán, a začal odporúčať ju obéznych pacientov.

load...

Dôvodom to funguje tak, že umožňuje jesť 6 jedál denne namiesto 3 veľká jedla. To udržuje vaše bunky aktívny a metabolizmus streľby. Budete piť 8 pohárov vody denne, takže vaše bunky bude hydratovaná a plniť svoje funkcie správne. To tiež pomôže odplaviť toxíny. Ak ste na tejto diéte, budete väčšinou konzumujú bielkovín, primerané množstvo tukov a menej ako mierne množstvo sacharidov. Sacharidy dostať rozčlenené na cukor v tele. A keď v prebytku, ktoré sa ukladajú ako tuk. Keď vaše telo je na low-carb diétu, začne používať proteín ako alternatívny zdroj energie. Toto, podľa poradia, vedie k strate hmotnosti. Stillman Diéta je rozdelený do dvoch fáz - fáza 1 a fáza 2. Každá fáza má odlišné požiadavky na diétu, a je potrebné sa nimi riadiť striktne, ako schudnúť.

Tu sú Stillman Diéta grafy pre fázy 1 a fázy 2.

Stillman Diéta Graf - Fáza 1

Počas fázy 1 Stillman stravy, je potrebné, aby sa zabránilo všetky zdroje sacharidov, vrátane zeleniny, ovocia, ryža, cestoviny, chlieb a alkohol. Je potrebné sledovať tento diétny plán po dobu 1 týždňa.

load...

Jedlá Čo jesť
Raňajky (8:00 - 9:00 hod.) 1 šálka zeleného čaju + 2 varené vajcia
Predobmedzený (10:30 - 11:00 hod.) 1 šálka čiernej kávy (bez cukru alebo krému)
Obed (12:30 - 13:00) Kuracie prsia s bylinkami
Po obede (15:00) 1 šálka čiernej kávy (bez cukru alebo krému)
Večerné občerstvenie (5:00 hod.) 1 varené vajíčko a 1 šálka zeleného čaju
Večera (7:00 - 20:00) Ryby alebo chudé hovädzie mäso s tabaskovou omáčkou - koreniny

Prečo to funguje

Zelený čaj má nulovú kalórií. To pomáha zvýšiť telesný metabolizmus a upratovať voľné kyslíkové radikály. Varené vajcia sú dobrým zdrojom bielkovín. Pred obedom, dať si šálku čiernej kávy, pretože má vplyv chuť k jedlu potláčajúcich. Majú ľahký obed s pošírovaným kuracím mäsom, štíhle zdroje bielkovín, s bylinkami pre chuť a vôňu. Vzhľadom k tomu budete mať výrub na sacharidy príjem, možno budete cítiť hlad. Takže, pitie kávy by bol najlepší spôsob, ako potlačiť hlad. Potom, varené vajcia a zeleného čaju pre večerné občerstvenie udržia vaše bodavá bolesť z hladu na uzde. Mať dobrý proteínový večeru s rýb alebo chudého hovädzieho mäsa rezané a korenia to s korením alebo tabasco omáčky.

Stillman diétne jedlá k jedlu - 1. Etapa

 • Bielkoviny - kuracie prsia, ryby, teľacie, chudé hovädzie mäso, vajcia, a Turecku.
 • Nápoje - čierna káva, zelený čaj, čierny čaj, čaj oolong, biely čaj a voda.
 • Ostatné - byliny, korenie, soľ, korenie a tabasco omáčka.

Stillman diétne jedlá, aby sa zabránilo - 1. Etapa

Zelenina, ovocie, alkohol, korenie, chlieb, maslo, olej, ryža, cestoviny, sýtené nápoje, a umelo sladené nápoje.

Stillman doplnky stravy - 1. Etapa

Poraďte sa so svojím lekárom alebo dietológa vedieť, či je potrebné, aby doplnky, keď ste na tejto diéte. Typicky môže si vziať vitamínové a minerálne doplnky každé dva dni na podporu svojej telo a znížiť riziko pádu chorý.

Stillman Diet Workout Plan - Fáza 1

Pre fázu 1, držať strečing, meditácie a jóga. Vyhnúť sa ísť do posilňovne, beh, alebo akýkoľvek iný prísna forma cvičenia. Tu je to, čo môžete urobiť.

 • Krk rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Ramenné rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní
 • Zápästie rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Pas rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Rotácia členku - 1 sada 10 opakovaní
 • Jóga alebo meditácia
 • Natiahnuť

Ako sa budete cítiť po Stillman Diéta Fáza 1

Po dokončení prvej týždeň Stillman stravy, stratíte veľa na váhe vody. Budete naštartovať váš metabolizmus, mobilizovať tuk a budovať svalovú hmotu. Môžete cítiť slabá a skúsenosti nálady, ako budete na low-carb stravy. Dalo by sa tiež cítiť unavený a unavený po celú dobu. Aby k tomu nedochádzalo, mali by ste robiť jogu / meditácie a naťahovacie cvičenia. Ale budete sa tešiť na budúci týždeň, ako budete postúpiť do ďalšej fázy, ktorá vám umožní obnoviť sacharidy do svojho jedálnička.

Stillman Diéta Graf - 2. Etapa

Počas tejto fázy bude postupne zavádzať sacharidy do svojho každodenného jedálnička. Tu je vaša Stillman diétne graf fáze 2.

Jedlá Čo jesť
Raňajky (8:00 - 9:00 hod.) 1 šálka zeleného čaju s citrónovou šťavou + 2 varené vajcia
Predobmedzený (10:30 - 11:00 hod.) ½ jablka + 1 šálka čiernej kávy
Obed (12:30 - 13:00) Grilované ryby bez kože + zeleniny
Po obede (15:00) ¼ šálky mrkvy alebo ¼ šálky vodného melónu
Večerné občerstvenie (17:00) Zelený čaj + 1 multigrainový suchár
Večera (7:00 - 20:00) Kuracie guláš alebo hubová polievka

Prečo to funguje

Zelený čaj a citrónovú šťavu divy, pokiaľ ide o chudnutí. Vajcia sú dobrým zdrojom bielkovín a udrží vás aktívny po celý deň. Majú pol jablko pomaly zaviesť sacharidov a ovocný cukor do svojho jedálnička. Čierna káva je vynikajúci chudnutie Prostriedok potláča chuť do jedla. Rybie kože má väčšinou tuk, takže majú grilované ryby bez kože. Ryby sú tiež výborným zdrojom chudé bielkoviny. Niekoľko vegetariáni s grilovanými rybami poskytne vášmu telu vitamíny, minerály, vlákninu a komplexných sacharidov. Pre post-obedňajšiu občerstvenie, majú polovičnú misku ovocie alebo zeleninu, aby vaše telo živiny, ktoré bola zbavená. Zelený čaj potláča chuť do jedla, a viaczrnné sušienka plná vlákniny, ktorá napomáha chudnutiu. Kurča a huba sú oba zdroje bielkovín. Patrí vegetariáni v dusené alebo polievku, aby sa recept chutnejšie a výživnejšie.

Stillman diétne jedlá k jedlu - Fáza 2

 • Bielkoviny - ryby, kuracie mäso, huby, vajcia, chudé hovädzie mäso, morky, kačice a teľacie mäso.
 • Vegetariáni - Všetky vegetariáni, ale v minimálnom množstve.
 • Ovocie - Peach, hrozno, pluot, slivka, guava, jablko, hruška, pomaranč, citrón, grapefruit, melón a tekvica.
 • Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čaj oolong, biely čaj a čierna káva.
 • Ostatné - byliny, korenie, soľ, korenie a tabasco omáčka.

Stillman diétne jedlá, aby sa zabránilo - Fáza 2

 • Ovocie - mango, banán, a jackfruit.
 • Dairy - Full-tuk krém, mlieko a jogurt.
 • Nápoje - Soda, balené ovocné šťavy, a alkohol.

Stillman doplnky stravy - Fáza 2

Tie by sa jesť viac výživné jedlá v porovnaní s 1. Fáze, ale aj vtedy, keď sa cítite slabý; poraďte sa s lekárom vedieť, či by ste mali vziať doplnky.

Stillman Diet Workout Plan - 2. Etapa

 • Počas fázy 2 Stillman stravy, môžete sledovať nižšie cvičenie režim.
 • Krk rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Ramenné rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní
 • Zápästie rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Pas rotácie - 1 sada 10 opakovaní
 • Rotácia členku - 1 sada 10 opakovaní
 • Tajtrlíci - 1 sada 10 opakovaní
 • Horolezci - 1 sada 10 opakovaní
 • Scissor kopy - 1 sada 10 opakovaní
 • Jóga / meditácie
 • Natiahnuť

Ako sa budete cítiť po Stillman Diéta Fáza 2

Do konca 2. Fáze, budete vyzerať štíhlejšie, váži menej, a hladina spoľahlivosti bude stúpať vysoká. V nadväznosti na dobré životný štýl odmeňuje vás s fyzickou i duševné sily. A budete milovať svoje nové ja! Teraz je veľká otázka je, ako veľkú váhu môžete očakávať, že stratiť? Tu je vaša odpoveď.

Ako veľkú váhu môžete očakávať, že stratiť On The Stillman Diéta?

Ak máte dodržiavať diétne a cvičebný plán, môžete očakávať, že prísť o 7 - 10 libier. Avšak nenasledujú ho po dlhšiu dobu stratiť väčšiu váhu. To bude len vás slabý. Pozrite sa na zoznam ďalších potravín, ktoré sú povolené na zožratie.

Ostatné potraviny jesť

S tak veľkým tlakom na neho zahrnula iba proteíny vo svojej každodennej strave, je potrebné sa pýtať, čo presne máte dovolené jesť. Diéta odporúča zahrnutie niektorých dôležitých položiek potravín. Môžete bez obáv jesť potraviny bohaté na bielkoviny, aby čo hrdlo ráči. Tieto potraviny obsahujú nízkotučný syr, chudé mäso, mäkké alebo vajce natvrdo, tvarohom, chudé ryby ako platesa, treska, tresky, nízkokalorickú želatíny, ako aj iné potraviny ako sú homáre, kraby, krevety a ustrice.

V ďalšej časti zoznamu sme zistili ďalšie potraviny by ste sa mali vyhnúť, keď ste na Stillman diétu.

Ostatné potraviny, aby sa zabránilo

1. Potraviny, ktoré dodať chuť

Stillman diéta odporúča vykazovať tukov a sacharidov bohaté potraviny, ako sú šalátové zálievky, majonéza, kečup a iných podobných potravín, ktoré sa používajú pre pridávanie chuť pokrmov. Avšak, používanie korenia a bylín pridať ďalšie chuť do jedla je povolené.

2. Fat-potraviny bohaté

Diéta eliminuje mastné potraviny, ako je margarín, husté kože hydiny, mastné, vyprážané potraviny, celé alebo mliečne výrobky, omáčky, omáčky, zubný kameň, atď

3. Všetky druhy cukru

Všetky typy cukrov, prírodných alebo rafinované, sú obmedzené pri tejto diéte. Až na hnedý cukor, melasa, biely cukor, kukuričný sirup, cukrovej trstiny sirup, prírodný cukor a rôznych druhov rafinovaných cukrov, ako je napríklad kandizovaný cukor, ovocné šťavy, sirupu sladidlá, sladké zákusky, atď, sú veľké NIE v tomto diéta je plán.

4. Škrobnatých potravín

Potraviny, ktoré sú bohaté na škrob, vrátane celej pšenice, strukoviny, sušené zemiaky, biele pečivo, jačmeň, atď, sú vyhnaní z tejto diéte.

5. Zelenina a ovocie

Diéta plán Stillman tiež vyhostí spotrebu ovocia a zeleniny. Hlávkový šalát a príliš sa vyškrtli svoj denný jedálniček, ktorý môže priniesť úsmev na tvári veľa!

Takže, čo keď budete pokračovať, aby sa zabránilo jesť zeleninu, ovocie a ďalšie výživné jedlá? V ďalšej časti budeme diskutovať o nežiaduce účinky po túto diétu.

Stillman Diéta Nežiaduce účinky

Tu sú vedľajšie účinky po Stillman diétu príliš dlho bez dozoru odborníka.

 • Podvýživa
 • Problémy s tráviacou
 • Únava a bolesť svalov
 • Slabé kosti
 • Obličkové kamene
 • Vysoká hladina cholesterolu v krvi
 • Krátkodobé chudnutie

Táto diéta je určená pre tých, ktorí hľadajú rýchly plán chudnutie pre blížiace sa udalosť, alebo len preto, aby naštartovať ich tuku mobilizácie. Nenasledujú tento diétny plán, ak váš lekár alebo dietológ neschvaľuje to. Tiež si môžete oddýchnuť najmenej 2 týždne pred opätovným prívržencov tohto diétny plán.

Dajte nám vedieť, ako to diéta pre vás pracoval. Ak máte akékoľvek otázky, prosím zanechať komentár nižšie.

load...