Zdravie a wellness

Športová výživa Graf - čo zahrnúť do vašej stravy?

Športová výživa Graf - čo zahrnúť do vašej stravy?

Športová výživa tabuľka nie je len určený pre športovcov. Každý, kto s aktívnym a nudné každodennej rutiny môžu využiť tohto grafu, ako druh živín, ktoré dospelý telo potrebuje, je takmer rovnaká ako u športovcov. Preto je veľmi dôležité pre aktívnych ľudí, športovcov, športovci a dietológovia poznať náležitosti športovej výživy grafu. Celý program môže byť spravované s týmto nutričnou tabuľke, ktorá obsahuje vysokú energiou posilňujúci jedlo pred cvičením a ďalšie významné aktivity po celý deň. Si môžete pripraviť športovej výživy grafu sami, ak viete, že živiny potrebné a ich správne množstvo.

Vedecké Športová výživa:

Výživa Graf:

Žiadne športovec alebo rovnako aktívny človek by chcel prísť o svojej činnosti z dôvodu nedostatku živín. Za týmto účelom efektívnej športová výživa grafe je uvedený nižšie, ktorá sa stará o všetkých živín, ako sú bielkoviny, tuky, sacharidy, minerály a vitamíny.

Pokyny a včasné údaje o potrebných živín bude dokonca športovca pokles v súlade s jeho alebo jej rutiny. Vhodnou nutričné ​​strava pre športové osoby sa skladá z minimálne 2000 kalórií za deň, počas ktorého sa rozdelenie z rôznych živín sú takto

load...
  • 55-65% zo sacharidov
  • 15-20% z proteínov
  • 20-30% z tukov

1. Proteíny:

Tie sú v diétny plán športovcov veľmi dôležité, pretože sú zodpovedné za prenos kyslíka v tele a sú tiež poškodenie buniek a tvorba buniek činidlá. Tie musia byť získané z mlieka, non-vegetariánskej, ovocia a zeleniny typu stravy.

2. Sacharidy:

Všetky športovcov a aktívnych ľudí by mal udržiavať dobré príliv tejto živiny, pretože je dôležitým zdrojom paliva, ktoré telo potrebuje. Sacharidov zvyšuje hladiny glukózy v krvi v tele.

3. Tuky:

Tuk má najlepšie koncentráciu energie. Nemyslite si, že nemôžete jesť pred cvičením. Faktom je - s nízkym obsahom tuku jedlo môže byť absorbovaný ľahko a s vysokým obsahom tuku, musí byť vynechaný pred tréningom.

load...

Nie je nutné, akonáhle máte pocit smädu, ako to môže byť spôsobené nadmerným potením pitie. Príjem vody by malo dôjsť pomaly a nie naraz. Pre športovcov, voda je dôležitou súčasťou ich rutiny, ktoré môžu byť doplnené glukózy tonikum, čo je dobrým zdrojom okamžitej energie.

4. Železo:

Potraviny bohaté na železo, musí byť zahrnuté v dobrom slova zmysle, ako je to pre cvičenie a udržateľnosť tela veľmi dôležité.

5. Vápnik:

Potraviny s vysokým vápnika musí byť aj pre pevnosť kostí.

Pokyny pre príjem tekutín:

Čas týkajúci sa udalosti Unce kvapaliny (oz)
Pred 24 hodinami Piť voľne
2 hodiny pred 8-16 oz.
15 minút pred 8-16 oz.
Počas 4 až 8 oz. Každých 15-20 minút
Po Piť voľne

Ostatné údaje o rutine športovca, ako je jesť podľa vašej telesnej hmotnosti, udržanie BMI a cvičenia, a nie pod vplyvom alkoholu je potrebné poznamenať, pre zvýšenie výkonu. Kombinácia všetkých týchto živín, vrátane vitamínov a minerálnych látok získaných z ovocia, kelu a ľahkých zeleninových stravy je vhodný pre rutinné športovcov.

Tu je veľmi detailný výživa diagram pre športovcov pripravenými autobusy Rob pre vytrvalostné aktívnych športovcov.

load...