Zdravie a wellness

Sonakshi Sinha tajné strate hmotnosti. Diet & Workout plán

Sonakshi Sinha tajné strate hmotnosti. Diet & Workout plán

"Som tu, aby som bol hrdina, nie veľkosť nula," povedal Sonakshi Sinha, krásne a univerzálne Bollywood herečka. Táto statočná žena nie je konvenčná chudá dievča by ste normálne vidieť na veľkom plátne. Ale jej nedávne úžasné obrázky Instagram ohúrený každého, kto nemôžu zastaviť ísť ga-ga cez jej nový avatar. Nie, to nie je veľkosť nula, ale ona má zoštíhliť a tónovaný hore (RIP tela shamers!). Je zrejmé, že tento zvýšila jej príťažlivosť a X faktor. Takže, ak máte niekoho, kto miluje jedlo a nenávidí cvičiť ako Sonakshi, tu je jej inšpirujúci transformačný teleso príbeh a ako môžete dosiahnuť svoj cieľového telesnej hmotnosti. Pretože ak Sonakshi by to mohol urobiť, môžete taky. Pokračuj v čítaní!

Čo vás inšpirovalo Sonakshi schudnúť?

Sonakshi Sinha bola obézna pred vstupom filmy. Vážila asi 90 kg a miloval Munch nezdravé jedlo a nenasledoval žiadny cvičebný režim. Sonakshi bola vždy kritizovaná za to, že bacuľatá, ale nikdy nestaral o to, čo telo shamers si na ňu. Bolo Salman Khan, debutovala filmu čo-star, ktorý by ju konečne motivovať, ako schudnúť. Ona otvorene pripúšťa, že keby to nebolo pre Salman. Ona by nikdy schudol! Tým, že nasleduje prísny diétny plán a cvičiť pravidelne, Sonakshi stratil 30 kg a priviedol svoju váhu až 60 kg. Chcete vedieť, čo jedli a vyhnúť sa schudnúť? Potom musíte posúvať nadol.

load...

Sonakshi Sinha Chudnutie Diéta Graf

Skoro ráno 1 sklenená teplá voda s medom a citrónovou šťavou
Raňajky Obilniny a mlieko s nízkym obsahom tuku + 1 celozrnný prípitok
Obed 1 šálka zmiešanej zeleninovej kari s 2 čapátmi a šalátom
Večerné občerstvenie 1 šálka zeleného čaju alebo misky s ovocím
Večera ½ šálky dal, zmiešanej zeleninovej kari, kusu kuracieho prsníka alebo grilovanej ryby

Prečo to funguje

Šálku horúcej vody s medom a limetkovou šťavou na lačný žalúdok pomôže odplaviť toxíny a tiež podporuje pohyb čriev. Obilnín a nízkotučného mlieka s celozrnný toast dať telu požadované množstvo komplexných sacharidov, vápnika, draslíka a vlákniny, ktorá pomáha nasýtiť hlad a posilňovať kosti. Na obed, zeleninová kari, chapatis a šalátom poskytujú telu vitamíny, minerály a vlákninu. Zelený čaj je bohatým zdrojom antioxidantov a pomáha potlačiť chuť k jedlu. Plody sú výborným zdrojom fytonutrientov a vlákniny. Na večeru, dal, kura alebo ryba je vynikajúcim zdrojom chudé bielkoviny, zatiaľ čo zmiešané vegetarián karí je naložený s vlákniny, vitamínov a minerálov. Ale Sonakshi znamená viac než len sledovať túto diétu udržiavať svoju váhu. Prejdite nadol zistiť.

load...

Sonakshi Sinha Chudnutie Diéta Pravidlá

Na rozdiel od nasledujúceho túto diétu striktne, ona tiež riadi nasledujúcimi pravidlami.

  • Jesť každé 2 - 3 hodiny.
  • Piť vodu.
  • Žiadne sacharidy po 6:00 pm
  • Jesť váha ziskom potraviny s mierou.

Tieto opatrenia pomôžu jej pocit sýtosti a spokojný po celý deň. Avšak, ona tiež funguje dôsledne pomáhať roztavenie tuku. Pozrite sa, ako ona stavala že rozprávkové telo.

Workout Plan Sonakshi Sinha

Sonakshi zasiahne do posilňovne dvakrát denne zbaviť tuku, budovanie svalovej hmoty a sily. Trénuje pod vedením celebrity fitness tréner Yasmin Karachiwala a jej tréning režim zahŕňa:

  • Cardio
  • Silový tréning
  • Funkčný tréning
  • Hot jogy
  • Spinning
  • Plávanie alebo tenis

Tento mix typov cvičení udržuje ju motivované a zaoberá pretože rovnako ako väčšina z vás, Sonakshi tiež neznáša chodiť do posilňovne alebo cvičiť vôbec. Takže, ak chcete vstúpiť do posilňovne, uistite sa, že váš tréner vám tréningový režim, ktorý vám najlepšie vyhovuje. Ak chcete vyskúšať rôzne druhy cvičení, ako Sonakshi, hovoria, že do svojho trénera. Aj keď len ako kardio a silový tréning, môžete vyjadriť svoje názory. To pomôže svojho trénera navrhnúť personalizovaného cvičebný plán, ktorý vám pomôže zbaviť tuku skôr, než si myslíš.

Teraz ste premýšľal, či budete chudnúť dodržiavaním Sonakshi svoje chudnutie mantra? Poďme zistiť.

Môžete schudnúť Po Strata plán Weight Sonakshi Sinha je?

Môžete, nesmiete! Vzhľadom k tomu, chudnutie závisí od rôznych faktorov, ako je zdravotný stav, súčasné telesnej hmotnosti, diétny plán dodržiavanie, tréningový plán priľnavosť, sociálnej podpory, genetiky atď Takže budete musieť zmeniť svoj jedálniček a tréningový plán udržať vaše telo typu pamäte. Nemôžete slepo nasledovať chudnutie plánu Sonakshi Sinha a očakávajú, že stratiť mäkká tukové tkanivo. Okrem toho, mali by ste sa vždy pozrieť na väčší obrázok, ktorý sa meniace svoj životný štýl, aby vaše chudnutie trvalé a udržateľné. Chcete vedieť, ako na to? Pozrite sa na ďalšie časti.

Zmeny životného štýlu pre chudnutie

1. Kuchyňa človeka

Áno, ak si dať vašej kuchyne kompletnou rekonštrukciou nemôžete dať svoje telo človeka. Pretože ak máte vysoko kalorické, high-carb potraviny skladované vo vašej kuchynskej linky, budete skončiť jesť je v určitom okamihu, alebo druhé. To by viedlo len k nárastu telesnej hmotnosti. Teraz je čas sa zbaviť potraviny, ktoré sú nezdravé a potenciálne môžu sa budete bacuľaté. Potom ďalšia vec, ktorú by ste mali urobiť, je kúpiť zeleninu, ovocie, orechy, low-carb zrná, chudé bielkoviny a zdravé tuky a obchod vo vašej chladničke alebo kuchynskej linky. Môžete tiež získať nízkotučný mrazený jogurt a tmavej čokolády nasýtiť vaša chuť na sladké alebo vykonať nesolené maslo a bez popcorn alebo domáce pečené vegetarián oplátky nasýtiť svoje chute na chrumkavé občerstvenie.

2. Cook At Home

Home-varené jedlo je vaše najlepšie stávka, pokiaľ ide o chudnutí. Keď varíte doma, môžete riadiť počet zložiek, ktoré používate, a tiež vyhnúť náročné "neviditeľné" kalórií, ktoré prichádzajú s omáčky, zálievky, vyprážaných náterov a pod Takže začať variť doma, aby pomôcť vášmu telu odstrániť kalórií zaťaženie a mobilizovať tuk rýchlejšie.

3. Vyhnite Dehydratácia

Váhový úbytok závisí aj na stave hydratácie vášho tela. Čím viac ste dehydrovaná, bude toxickejší nahromadenie vyskytujú vo vašom tele. A čím viac toxínov v tele vedie k zápalu vyvolaného zvýšenia telesnej hmotnosti. Z tohto dôvodu, vypiť aspoň 2 - 4 litre vody. Konzumovať kokosová voda, čerstvé ovocné šťavy, cmar, detox vody, atď, aby sa vaše bunky aktívny, čím pomáha odplaviť toxíny a posilnenie metabolizmu.

4. Sleep

Spánku je jednou z hlavných príčin nárastu telesnej hmotnosti. Ak nechcete spať dosť, vaše telo nemá šancu opraviť sám a detoxikáciu toxínov v tele. Tým sa zvyšuje napätie a vedie k emocionálne jesť, čo vedie k nárastu telesnej hmotnosti. Preto sa začala vytvárať vo zvyku spať najmenej 7 - 8 hodín v noci.

5. Dajte si pauzu

Príliš veľa stresu môže tiež viesť k priberaniu na váhe po dlhšiu dobu. Z tohto dôvodu, dajte si pauzu a hneď potom. Ak nemôžete nájsť čas na cestu, vziať oddychový čas robiť to, čo máte radi, alebo čo vás zaujíma. To bude trvať záťaž off rameno a pomôže uvoľniť svoje telo a myseľ, ktorá povedie k menej toxických nahromadeniu a zápal.

Na záver Sonakshi Sinha nie je nadľudská, ale to, čo pomohol jej bol fakt, že nemala stratiť fokus. Ak sa budete držať týchto tipov, môžete tiež zbaviť sa nezdravých návykov a naštartovanie vaše chudnutie plán. Takže, nechajte sa inšpirovať a dať to najlepšie, aby sa uchádzali Adieu k nežiaducemu mäkká tukové tkanivo. Veľa štastia!

load...