Zdravie a wellness

Skinny girl Diet - 5 základných pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať

Skinny girl Diet - 5 základných pravidiel, ktoré by ste mali dodržiavať

Chudá dievča diéta je diéta vytvorený a vyrobený populárny Bethenny Frankel, celebrity a prirodzenej potravy kuchár. Na rozdiel od väčšiny ostatných diét, táto strava nie je pád diéta, kde budete musieť vzdať potraviny úplne. Strava umožňuje, aby jeden jesť akékoľvek jedlo, ktoré chcete, ale s mierou a striedavo. Existuje desať základných pravidiel, ktoré treba dodržiavať. Lipnutie podľa pravidiel nie je príliš ťažké, pretože nežiada o absurdné obete jedál. Strava umožňuje, aby jeden poznať svoje telo a jesť, čo ich tela chcú.

Skinny Girl Diet

1. Jedzte čo sa vám páči:

Väčšina diét dnes zdajú odsúdiť spotreby niektorých druhov potravín. Ale zdravá chudá baba diéta nemá žiadnu takú vec. Strava uznáva skutočnosť, že všetky skupiny potravín sú dôležité pre naše telo. To je dôvod, prečo strava má príjem sacharidov a tukov, ktoré ostatní diéty žiadajú vystrihnúť.

load...

Diéta je založený výhradne na rovnováhe. Najlepší spôsob, ako sa držať diétu, bez toho aby došlo k robiť sacharidov a tukov príjem, je tým, že riadi časť. Ak máte mastnú misu, potom konzumujú len malú časť. V prípade, že malá časť má tendenciu vás hlad, potom môžete mať bohaté na bielkoviny misky po malým intervale. Tým je zaistené, že sa málo tuku, ktoré jete je spotrebovaná v tele. Potravinové skupiny vyvážiť navzájom, pretože sú prijímané v pravej časti a na správnych intervaloch.

Myslel, že diéta vás požiada jesť vyváženú stravu pozostávajúce zo všetkého, čo sa vám páči, že strava sa pýtať, kto vyhnúť spracované potraviny. Natural produkuje sú spôsob, ako ísť, ak chcete získať čo najlepšie výsledky.

2. Nie je iná Svetská Diéta:

Existuje mnoho diét, ktoré vám môže ruka nastavenú ponuku pre vás prehltnúť niekoľko týždňov. Takéto diéty vedú do neznáma, pretože len málo ľudí má presvedčenie jesť rovnaké jedlá každý deň. Chudá dievča diéta dovoľuje jesť rôzne veci, pretože po prvé umožňuje malé časti veľkého množstva pokrmov. Žiada tiež, že nebudete mať rovnaký pokrm v rovnaký deň. Takže môžete ľahko mať veľký výber jedál v priebehu celého dňa.

load...

Táto odroda môže udržať vaše paleta spokojný. Môžete milovať jedlo, ktoré jete, pretože môžete jesť rôzne pokrmy každý deň. Ak máte vyvážiť produkciu a riadiť časť si môžete dopriať svoje chuťové poháriky všetko, čo chcete.

3. Vystrihnúť binge:

Väčšina diét zlyhá, akonáhle začnete binging. Chudá dievča diéta nemá také problémy. Ľudia všeobecne binge, ak sú nútení jesť odpudivé jedlo každý deň, ale táto diéta sa vás spýta, jesť, čo chcú, ale s mierou. Z tohto dôvodu nie je nutné, aby dopriať vaše chuťové bunky. Tak, jeden môže vidieť, ako pomáha diéta znížiť na hýrenie tým, že ponúka všetko, čo budete chcieť jesť, ale v správnych dávkach.

4. Stravovanie:

Mnoho časov, ktoré ste utiekol z pozvánky na akcie, pretože máte strach, hojnosť potravy pokúšať vás z vašej stravy. Chudá dievča diéta vám pomôže zostať sociálne a dokonca vám umožní jesť von. Diéta vám v podstate pýta, ovládať svoje porcie. Z tohto dôvodu, ak budete jesť von a potom všetko, čo potrebujete urobiť, je rozdeliť jedlo, ktoré by ste zvyčajne tiesňava na všetko sami. Viola! Môžete jesť von a držať sa svojho jedálnička v rovnakom čase.

5. Začnite hneď!

Môžete získať knihu Prirodzene Thin: Popustite uzdu svojej Skinny Girl a oslobodiť sa od celoživotné diéte poznať všetky pravidlá diéty. Ak chcete začať, než sa dostanete príležitosť kúpiť knihu, pamätať to- ovládať svoj podiel, zostatok vášho jedla, vyhnúť spracovaných potravín a predovšetkým poznať potreby vášho tela.

load...