Zdravie a wellness

Siddha Samadhi jóga - čo je to a aké sú jeho výhody

Siddha Samadhi jóga - čo je to a aké sú jeho výhody

Už ste niekedy skúšali cvičí jogové a meditácie doma? Meditácia je najlepší spôsob, ako spojiť seba s najvyšším. Je to stav hlbokej relaxácie, kde sa človek môže nájsť čas na seba.

StyleCraze ponúka moderné denné meditácie a joga štýly spolu s ich správnej techniky, výhody a kontraindikácie. Cieľom jogy je zamerať a upokojiť svoju myseľ, zostať zdravý a nakoniec dosiahne na vyššiu úroveň vedomia.

Siddha Samádhi joga je forma jogy, ktorá zahŕňa meditation.This forma jogy môže byť realizovaná ktokoľvek ľahko. Siddha Samádhi joga znamená prebudiť stav, v ktorom sa znalostí bolo dosiahnuté.

load...

Siddha Samádhi joga môže byť realizovaná ktokoľvek bez ohľadu na vek, vyznanie alebo náboženstvo. To možno vykonávať kedykoľvek za rovnako trvania podľa požiadavky lekára. Neexistuje žiadne špecifické miesto, kde človek musí praktizovať toto umenie.

Ak chcete získať toto umenie doma v najjednoduchším spôsobom, postupujte krok za krokom pokyny nižšie a môžete začať:

Ako to urobiť Siddha jogu Samadhi?

1. Posedieť v príjemnom skríženými nohami pozíciu. Položte ruky na kolená, dlane smerujú dole. Toto je známe ako Drone mudra.

load...

2. Zatvorte oči a pokúsiť sa zostať v pokoji. Ide o fázu, kedy sú myšlienky povinní zadať svoje mysle. Ale zatiaľ čo premýšľa, človek musí mať plnú kontrolu nad myšlienkami. Pokúste sa odstrániť všetky myšlienky z vašej mysle.

3. Môžete si predstaviť fotografiu jóga svätca či gurua.

4. Zameranie na obrázku. To vám pomôže zbaviť sa zbytočných myšlienok.

5. Predstavte si obraz v stredu obočia. Sústrediť sa hlbšie a snaží sa ju úplne predstaviť.

6. Vedenie zatvorené oči, jeden môže ešte odriekať mantry. Ak si nie ste vedomí akéhokoľvek mantry človek môže dokonca spievať OM hlasno. To vám dáva rovnaký efekt.

7. Aj keď spievate mantry, môže sa cítiť vibrácie vás obklopuje. Tieto vibrácie majú pozitívny vplyv na vaše telo. Tie sú nevyhnutné pre očistenie svoje telo zvnútra a robiť to pripravený k božskému pocitu.

8. Akonáhle ste dosiahli tohto stavu, to znamená, že ste získali kontrolu nad vami myslí. V tejto fáze je možné prevziať niečí mysli. To je známkou toho, že človek pokračuje dobre na duchovnej ceste.

9. Jeden môže zostať v tomto stave meditácie pre toľko času ako on / ona chce.

10. Po dobrom jogové meditácie, musí ukončiť túto reláciu rovnakým spôsobom, v ktorom on / ona začalo to.

11. Pri ukončení relácie, je potrebné vyjsť z božského pocitu a nechajte myšlienky vstúpiť do mysle. Získať vedomie a vaša myseľ si vedomí svojho okolia.

12. Pomaly vykonať palming. Za týmto účelom je potrebné trieť obe dlane proti sebe a udržať ju na očiach. Človek sa musí úplne zakrývať oči dlaňami.

13. Pomaly otvor oči a presunúť svoje telo - ruky a nohy.

Výhody Siddha Samádhi Yoga:

Siddha Samádhi joga ponúka množstvo výhod pre všetkých tých, ktorí ju praktizujú pravidelne. Tieto výhody patria nasledujúce:

1. Zmierňuje osobu od miernej depresie, stres a úzkosť

2. Znižuje hladinu stresu.

3. Pomáha pri spojení s božským ťa / privádza bližšie k Bohu.

4. Zvyšuje stabilitu

5. Zlepšuje zdravie a prináša vám od chorôb.

6. Zlepšuje úrovne koncentrácie. To je veľmi užitočné pre študentov.

7. Prináša pozitivity do vášho života.

Siddha Samádhi joga robí divy pre tých, ktorí ju praktizujú pravidelne. Vyskúšať túto jedinečnú jogové meditačné štýl a vidieť magický rozdiel zanecháva! Nezabudnite nám zanechať komentár !!

load...