Zdravie a wellness

Saw Palmetto Vedľajšie účinky, ktoré by ste si mali byť vedomí

Saw Palmetto Vedľajšie účinky, ktoré by ste si mali byť vedomí

Pomerne neznáma medicína, amoxil je extrakt z rastliny známej ako Serenoa repens. Nájdený v hojnosti v Severnej Amerike, extrakt sa používa predovšetkým na liečbu rôznych fyzikálnych podmienok. Saw palmetto je často predpísaný ako alternatívnej medicíny a používa cez eklektické a tradičných terapií. Najbežnejšie použitie extraktu Saw Palmetto je pri liečbe BPH alebo benígna hyperplázia prostaty.

Účinok lieku stále so sebou nesie určité kontroverzie u niektorých významných vedľajších účinkov, ktoré často zachytávajú s lekárskym ošetrením extraktom z tohto ovocia. Preto sa odporúča vyhľadať odbornú pomoc v prípade potreby predtým, než sa rozhodli pre liečivý priebehu Saw Palmetto. Nezrelé a neprofesionálne užívanie tejto drogy môže viesť k niekoľkým vážnym zdravotným následkom.

Ako by ste zistiť, či je píla palmetto výrobok je dosť štandardné?

Lekári často poznámka, že vedľajšie účinky Saw Palmetto môže vypuknúť viac, keď spotreboval neprávom. Preto je nesmierne dôležité, kto sa rozhodnú pre štandardizované medicíne pre zaistenie správneho typu liečby. Saw Palmetto produkty sú k dispozícii v mnohých formách na zdravotnícke obchody.

load...

Bohužiaľ, niektoré značky sa pri príprave lieky neriadi štandardné lekársku vodítko. Aj keď sa tvrdí, že sú dosť dobré, je potrebné hľadať štítky skúmať fakty doplnok. To by automaticky odhaliť menšie množstvo liečivých zložiek. Pri nákupe Saw Palmetto z obchodu, jeden by mal vždy prejsť etiketách, aby zabezpečili, či je výrobok je ten pravý, ako je predpísané lekárom. V prípade, že steroly a mastné kyseliny v medicíne sú pri 85% alebo vyššia, možno veriť na značke sebavedome. Ide o štandardné množstvo všeobecne.

Saw Palmetto nežiaduce účinky

Účinok Saw Palmetto na sexuálne funkcie:

Opakujúce sa štúdie preukázali, že dlhodobé používanie amoxil môže viesť k čiastočnej impotencia u mužov. Súčasne predávkovanie lieku môže viesť k zníženiu libida u niektorých užívateľov. Je zistené, dlhodobé užívanie amoxil interaguje s pohlavnými hormónmi kým rušivého živote prirodzený sex. Aby sa predišlo také následky, že je vždy lepšie sa opýtať dôkladne s lekárom o dávkovaní a samozrejme trvania medicíny. Jedná sa o najvýznamnejšie z amoxil vedľajší efekt.

Najčastejšie vedľajšie účinky Saw Palmetto:

Takmer všetky lieky majú vedľajšie účinky. Tieto dôsledky sa môžu dostať prominentnej, kedy liek nie je správne spotrebovaná. Hoci experti poznamenávajú, že tento liek extrakt má menej vedľajších účinkov, je vždy lepšie skontrolovať s tými pravdepodobné, aby sa predišlo akémukoľvek nebezpečenstvu spôsobené to isté. Poďme diskutovať o niektoré z bežne všimol vedľajšie účinky Saw Palmetto produktov na ľudské zdravie.

load...
  • Predĺžené použitie Saw Palmetto môže zvýšiť riziko krvácania. Pravidelné užívanie tohto lieku je v krvi veľa tekutiny. Kedy po zdravotnej priebeh amoxil jeden môže krvácať pre abnormálne zlé.
  • Niekedy výrobok má vplyv na pohlavné hormóny. Aj keď nie je preukázané veľa čas, počas používania tohto lieku, môže mať negatívny vplyv na sexuálnu túžbu. To môže tiež viesť k erektilnej dysfunkcii.
  • Jedným z najčastejších vedľajších účinkov Saw Palmetto je gastrointestinálne poruchy. Dá sa vyhnúť šancu tým, že konzumuje tento liek spolu s jedlom.
  • Bolesť hlavy občas.
  • Ochorenie čriev a zápcha. Možno pozorovať krvavý, čierne alebo dechtovitá stolica.
  • Prsníkov u žien
  • Znížená chuť do jedla
  • Celková slabosť
  • Bolesť v hrudi
[Čítajte: Vedľajším efektom Šafran]

Vyhnúť sa nežiaduce účinky Saw Palmetto s riadnou dávkou:

Dá sa určite tešiť na liečivé výhody amoxil produktov pri správnom spotrebovaný. Ideálna píla palmetto dávka sa pohybuje medzi 160 mg a 320 mg pravidelne. 320 mg je predpísaný pre pacientov, ktorí trpia zväčšenou prostatou. Nižšia dávka, zvyčajne v rozmedzí 200 mg až 250 mg neinterferuje s sexuálnej túžby. S tým, že je dôležité skontrolovať, či je rastlinný výťažok má asi 85% až 95% sterolov a mastných kyselín.

load...