Zdravie a wellness

Reiki meditácia - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Reiki meditácia - ako to urobiť a aké sú jej výhody?

Úplné ticho je ťažké nájsť. Náš hlučný svet zbavený nás jednoduchých a jemných skúseností. Ale vedeli ste, že tam je starobylá japonská prax, ktorá môže vyvolať pocit univerzálny energie vo vašom tele? Fascinujúce, že jo? Táto metóda sa nazýva Reiki meditácie. Čítajte ďalej sa dozvedieť viac.

Čo je to Reiki?

V roku 1920, japonský budhistický mních menom Mika Usui vymyslel systém prirodzeného liečenia zvaný Reiki. Prístup Reiki voči uzdravenie je jedinečná. Jedná sa pomocou rúk preniesť obnovenie životnej energie do tela, uzdravuje ju fyzicky i psychicky. Slovo, duchovne vedení životnej energie. ', Reiki' znamená

Táto technika vyzýva lekárov, aby si byť vedomí a zodpovedá za proces Reiki ako tradícia pevne verí, že hojenie je rýchlejšie, keď lekár je úplne zapojený. Niekto môže vyskúšať Reiki bez ohľadu na ich vek, myseľ a telo schopností. Jedným z najdôležitejších techník Reiki je Reiki meditácie. Pozrime sa na to teraz.

load...

Čo je to Reiki meditácie?

Reiki meditácie je proces, pomocou ktorého môžete zažiť ticho a pokojnú myseľ. Reiki meditatívnu energia je uzdravenie a milujúci. Jedná sa symboly a mantry, aby uľahčili meditačné zážitok. Radí sa medzi popredné tradičných liečebných systémov. Na tejto stránke sa dozviete spôsob jej praktizovania.

Reiki Meditation Technique

 1. Očista System
 2. Čakra sily
 3. Uzdravenie skrze ruky
 4. Final Thought

1. Čistiaci Systém

Sadnúť alebo ľahnúť pohodlne na podložke s chrbát rovno. Snažte sa byť v pokoji, v zložení, a uvoľnene. Zhlboka sa nadýchni. Predstavte si, že vdychovanie všetky šťastie a dobro, ktoré budete potrebovať, a výdychov sa hlboko s myšlienkou, že negatívne emócie, ako je depresia, strachu a úzkosti, sú vyplaviť z vášho systému. Dýchať niekoľkokrát týmto spôsobom, a sledujte, ako vaša myseľ a telo naladiť do nej a relaxovať.

Späť na obsah

2. Chakra Forces

Existuje sedem čakier v tele, od základu chrbtice na vrchol hlavy, čo sú energetické centrá v tele. Položte ruku v prednej časti vášho tela v každej čakry oblasti a držať v každej pozícii po dobu niekoľkých minút, v závislosti na potrebách vášho tela. Ak máte pocit, vaše telo žiada o ruku, aby zostali na dlhšiu dobu, nech to zostane. Odstrániť, ak vaše telo má dosť. Pocit cez ruky, je najlepší spôsob, ako pripojiť a počúvať svoje telo. Ako si môžete naladiť svoje telo pomocou svojich rúk, predstavte si životnú silu vesmíru, vstupujúci do tela prostredníctvom svojich rúk, s čakrami ako prostriedok priechodu. Myslíte, že vaše telo sa odrážajú s týmto tokom energie a prejsť do stavu hlbokej relaxácie a omladenie.

load...

Späť na obsah

3. Healing Prostredníctvom Hands

Po prvé, umiestniť svoje dlane na vrchole vašej hlavy. Držať ruky tam a snaží sa počúvať svoje telo so starostlivosťou a pozornosťou. Pritom, dýchajte zhlboka a pomaly, odstránenie negatívy a popíjať pozitíva do vášho systému. Odpočívajte. Položte ruky na čelo a potom na zadnej časti hlavy. Ďalej ísť dole do krku a jednou rukou jemne na neho a druhá na zadnej strane krku. Držať ho na nejakú dobu a relaxáciu.

Teraz, ísť dole a položte ruky na zadnej strane ramena s prstami smerom nadol, na hrudi pokrývajúce svoje srdce, na dolnej časti hrudníka v blízkosti rebier, na bruchu a potom podbrušku. Uistite sa, že v každej pozícii, ste jemný dotyk. Držať ruku do svojej telo žiada o to, uvoľniť sa a prejsť do ďalšej časti.

Potom, čo sa robí s hlavou a trupom, ísť dole na boky a položte ruky na oboch bokoch, kolien a chodidiel. Na nohy, dajte ruky buď nad nimi alebo dna v závislosti na vaše pohodlie. V každom okamihu, cítiť tok energie prostredníctvom svojho tela. Neopakovateľný zážitok.

Späť na obsah

4. Final Thought

Dostať svoje ruky späť v modlitbe pozícii a umiestniť ich v prednej časti hrudníka. Sedieť s chrbticou rovno a vaše telo mierne napätá. Normálne dýchať a cítiť energie prechádzajúcej vášho tela. Urob to po dobu asi 3-5 minút alebo kým máte pocit, že je potrebné to urobiť. Hojenie je dokončené, keď máte pocit, zapáli a pod napätím.

Späť na obsah

Výhody Reiki meditácie

 • Reiki meditácie uvoľní svoju myseľ a znižujú stres
 • Dá jasnosť myslenia
 • Meditácia zvyšuje vnímanie a vizualizáciu
 • To zvyšuje svoje vedomie a stávkara svoju schopnosť riešiť problémy
 • Táto technika je všeobecne známe, že liečiť mnohé neduhy
 • Je ideálny pre pooperačné hojenie
 • Pomáha dobrý spánok
 • Reiki meditácie funguje dobre s ďalšími liečebnými / liečebné postupy
 • Táto technika odstraňuje energetické bloky v tele, čo umožňuje voľný tok energie, ktorá vám dáva zdravé telo
 • Jedná sa o vlastný vývoj a transformácie Nástroj

Teraz sa pozrime na niektoré najčastejšie otázky týkajúce sa Reiki meditáciu.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Ako dlho trvá, než sa učiť Reiki?

Minimálne 6 - 7 hodín, je nutné pre master zladiť študenta do procesu meditačnej Reiki.

Je Reiki náboženstvo?

Nie, Reiki nie je náboženstvo. Ľudia z akéhokoľvek náboženstva alebo tí, ktorí neveria v náboženstve možno praktizovať Reiki. V skutočnosti, Reiki praktici sú z celého sveta, a pochádzajú z rôznych siekt a postupov.

Ako sa dá vysloviť, Reiki '?

Reiki je japonské slovo, skladajúci sa z dvoch slov a je vyslovovanie ako, Ray kľúč '.

Reiki meditácie obnovuje a vyrovnáva energetické prvkov v tele, takže budete stabilné, zložený a zdravé. To sa pokazí všetky nevydanú napätia v tele a robí váš život šťastnejší a jednoduchší. Ísť a skúsiť meditáciu spoznať na vlastné oči.

load...