Zdravie a wellness

Rastová výživa grafov - Koľko výživy poskytuje Rice?

Rastová výživa grafov - Koľko výživy poskytuje Rice?

Ryža je populárny základ diéta, ktorá je spotrebovaná vo všetkých častiach sveta. To je viac pravidelne konzumované v pobrežných oblastiach, kde jeho výroba je viac. Ryža má určitú výživnú hodnotu, keď spotrebované v správnom množstve. Musíte mať znalosti o týchto živín, aby dobre využiť ryža vo vašej strave.

Tieto živiny, ako sú sacharidy, tuky, bielkoviny atď majú byť konzumované v pravidelných množstve pre správnu funkciu tela. Vkladá sa vám dá dobrú indikáciu živín prítomných v Rice.

Rice Výživa Graf:

Ryža obsahuje určité živiny v pevných pomeroch pri zvažovaní šálku jeho množstvo. Tento pohár slúžiace množstve asi 195 gramov. Hodnoty sú zvažované na 2000 kalórií za ktorých sa môžu líšiť.

load...
  • Kalórie:

Tam je asi 216 kalórií v tejto výške spotreby ryže. Prínos tohto počtu kalórií pochádza zo sacharidov (185), tuky (14,7), proteínu (17,2) a alkoholu. Vo všetkých, to je asi 11% z porcie.

  • Sacharidy:

Celkový počet sacharidov v tejto porcii ryže je asi 44,8 g, čo je asi 15%. V tomto diétne klamár je 14%, zatiaľ čo zvyšok sú cukry.

  • Proteíny:

Proteíny činiť asi 5 gramov, ktorá je asi 10% DV na porciu.

  • Tuk:

Obsah tuku v tomto množstve ryže je približne 3%. To zahŕňa nasýtených tukov a trans-tukov oboje. Nasýtených mastných kyselín je v pomere k zvyšok je trans-tukov 2%. Ryža je zvyčajne typ potravín, ktorý má nízky obsah tuku. To tiež zahŕňa mono nasýtených tukov a poly nasýtených tukov blízko k 0,6 g na kus. Omega-3 mastné kyseliny a Onežské 6 mastné kyseliny sú prítomné v malom množstve.

load...
  • Vitamíny:

Ryža obsahuje vitamín E, K a B6 v 0,1, 1,2 a 0,3 g pomeroch. Iné, než že tam je tiež prínos tiamínu, niacínu, kyseliny listovej, cholín, betaín, riboflavín čo je značný podiel.

  • Minerály:

Minerály obsiahnuté v tejto ryže pomere sú v nasledujúcich množstvách. Vápnik (19,5 mg), železo (0,8 mg), horčík (83.9mg), fosfor (162 mg), draslík (83.9mg), sodná soľ (9,8 mg) a zinok, meď mangán a selén v rôznych malých rozmerov. To je tiež menšia zdroj sodíka. Okrem toho je známe, že je veľmi dobrým zdrojom selénu a mangánu oboje.

  • Cholesterol:

Ryža je v obsahu cholesterolu veľmi nízka, v blízkom okolí je 0% v tejto porciu.

Rice nutričná hodnota môže pomôcť dosiahnuť dobrého zdravia. Pri požití dobre každý deň, môže to prispieť k chudnutiu, priberanie na váhe a dokonca optimálne zdravie. V tomto údajmi uvažujeme hnedá, biela, dlhá zrná a varenú ryžu. Zápalová akcie ryža v strave je mierny, a preto môžu byť riadené dobre. Kombinácia ryža s inými aminokyselinami, je to schodnejšou zdroj proteínu a diétne obsah.

Iné ako tieto, že obsahuje vodu (143G), popola (0.9gm).

Ryža je prednostné veľa ľudí ako jediný alebo doplnkový zdroj výživy. To môže byť doplnený radom zeleniny a robí vynikajúce jedlo, dôvod pre jeho popularity po celom svete.

Dúfam, že tento článok o výživovej hodnote ryže pomôže dosiahnuť dobrého zdravia.

load...