Zdravie a wellness

Prečo by ste mali používať frakcionovaný kokosový olej?

Prečo by ste mali používať frakcionovaný kokosový olej?

Existuje veľa rastlín s liečenie a zdravie posilňujúce vlastnosti, ale bude zle nájsť niečo, čo môže zodpovedať kokos pre svoje prínosy a všestrannosť. Takmer každá časť rastliny, vrátane ovocia, sa používa na rôzne účely. Plody sa svojou lahodnou celulózy a vodu, sa páčil a široko používaný ľudí na celom svete. Avšak, kokosový olej, extrahovaný z zrelých kokosových orechov, je možná najpoužívanejší produkty stromu.

Výberu z rôznych typov kokosový olej:

Nájdete kokosový olej v rôznych formách na trhu v dnešnej dobe, ako je panenský a frakcionovaný kokosový olej. Tento olej je bohatý na živiny a je používaný pre kuchynské potreby a účely rôznych zdravotných.

Nuance frakcionovaný kokosový olej:

S časom, frakcionovaný kokosový olej sa získava popularitu a jeho použitie sa rozšírila do rôznych krajín. Surový kokosový olej je zdravý a neobsahuje žiadne nečistoty. Avšak, jeho silnú arómu a hustej konzistencie, aby bolo vhodné pre konkrétne použitie, a to je dôvod, prečo je frakcionovaný kokosový olej vyrába.

load...

To je vyrobené spracovanie a rafinácia panenský kokosový olej, ktorý odstráni triglyceridov s dlhým reťazcom do istej miery. Je bohatšie na kyseliny kaprylovej a kyseliny kaprinovej, keď v porovnaní s pravidelným kokosového oleja. Spočiatku čistý kokosový olej je nútený prejsť hydrolýzy. Potom sa k tomu, podrobiť parné destiláciu pre získanie frakcionovaný (1).

Vyraďovanie triglyceridov s dlhým reťazcom v kokosovom oleji tiež zvyšuje jeho stabilitu a skladovateľnosť nakoniec. To sa stáva menej náchylné k žltnutiu. Frakcionovaný kokosový olej hydratačné, má antioxidačné vlastnosti, a to vám ponúka celý rad výhod. Na rozdiel od čistého kokosového oleja, nezostáva pri teplote miestnosti pevné. Je to o niečo drahšie ako bežný kokosovom oleji, ale je to absolútne stojí za to cenu!

Používa A Výhody frakcionovaný kokosový olej:

Nižšie uvedené sú hlavné výhody a využitie frakcionovaný kokosový olej:

1. Varenie:

Môžete veľmi dobre použiť frakcionovaný kokosový olej pre kulinárske účely. Nezáleží žltnú ľahko, a tak ho môžete uložiť na nejakú dobu. Vzhľadom k tomu, tento olej môže odolať vysokej teplote, môže byť použitý pre bezpečné varenie. To je tiež prostý trans-tukov, a teda jeho použitie pre varenie je dobré pre srdcové zdravie.

load...

Starostlivosť o pleť 2.:

Frakcionovaný kokosový olej je široko používaný v priemysle starostlivosti o pleť (2). To sa používa na výrobu olej na vlasy, pleťové vody, telové krémy, pery maslo a mnoho ďalších produktov. To je tiež používa na výrobu mydla.

3. Aromaterapia potreby:

Milióny ľudí sa uchyľujú k aromaterapia oddýchnuť a zbaviť sa stresu, bolesti svalov a zdravotných komplikácií (3). Za týmto účelom sa používajú rôzne typy rastlinných extraktov a esenciálnych olejov. Avšak, éterické oleje, vo svojej surovej podobe, môže byť dosť silný a ich aplikácii na kožu môže spáliť kožu alebo spôsobiť vyrážky. Musíte nosné oleje pre riedenie takýchto olejov a masírujte pokožku bez ujmy. Frakcionovaný kokosový olej pôsobí ako pekný dopravcu ropy. Môžete kombinovať mnoho éterických olejov s ním pre potreby aromaterapiu.

4. Skin Spot Redukcia:

Keď masíroval s ďalšími esenciálnymi olejmi, frakcionovaný kokosový olej môže byť užitočné pri blednutiu kože škvrny. To je obzvlášť účinná pri blednutiu strií. To môže byť tiež používaný značne v liečbe akné a rany značky.

5. Kože Hydratačný:

Aj napriek tomu, že neobsahuje spracovanie poštové kyseliny laurovej, frakcionovaný kokosový olej je pekný kože hydratačný prostriedok (4). Môžete vmasírujte na pokožku pred odchodom do mora pláži alebo opaľovanie. To robí pleť jemnú a dobre živené a zabraňuje jej vysúšaniu a lúpanie do istej miery. To dostane vstrebáva vašej pokožky ľahko a neupcháva kožné póry moc. Vďaka tomu je vhodná pre ľudí s rôznymi typmi pleti. Dokonca aj ľudia s citlivou pokožkou môže skúsiť to bez väčších starostí. Ak si nie ste radi masírovať pokožku olejom, ale chcú sa zbaviť suché kožné problémy, zmiešajte tento olej so sprchovacím gélom. Pred kúpanie, naliať niekoľko kvapiek tohto oleja na sprchový gél a penu ako obvykle. Opláchnite vodou a zažiť mäkkú a lesklú pleť.

6. Starostlivosť o vlasy:

Môžete využiť frakcionovaný kokosový olej, aby výživné vlasové zábaly doma (5). To neznamená, že váš skalp veľmi lepkavé, a svetlo aróma je tiež ľahšie sa vyrovnať s, v porovnaní so silnejšou chuťou panenský kokosový olej. Môžete zmiešať s olivovým olejom a jojobového oleja pre olejovú masáží horúcim na pokožke hlavy. To vám pomôže vysporiadať sa s kučeravé a suché vlasy a obnovuje hydratáciu na skalp. Môžete tiež kombinovať túto kokosový olej s vašou existujúce vlasový kondicionér. Po umytí šampónom vlasy, mix niekoľkých kvapiek tohto oleja s pravidelným vlasový kondicionér. Aplikovať tento na hlave a na vlasy a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Opláchnite veľkým množstvom vody. Vaše vlasy budú hebké a lesklé.

7. Holiaci potreby:

Si môžete pripraviť pokožku na holenie masírovaním ho s malým množstvom frakcionovaný kokosový olej. To robí pleť jemnú a hydratovanú, a pomáha vyhnúť sa podráždeniu pokožky a škrty spôsobené holením. Môžete dokonca kombinovať niekoľko kvapiek oleja v holení, takže táto pena môže zmäkčiť vaše fúzy lepšie.

8. Antibakteriálne Akcia:

Frakcionovaný kokosový olej má mierne antibakteriálne vlastnosti (4), a môžete ju kombinovať s niektorými vonných olejov s účinnými antimykotické vlastnosti pomôcť urýchliť hojenie kožných rán. Napríklad môžete zmiešať tento olej s tea tree olejom a vytvoriť silný antibakteriálny riešenie oleja. Použitie tejto zmesi na rezy a rany pomáha znižovať riziko infekcie alebo žumpa.

Mali by ste používať frakcionovaný kokosový olej pre potraviny účely?

Tam je nejaký zmätok, pokiaľ ide o bezpečnosť a vhodnosť použitia frakcionovaný kokosový olej pre ľudskú spotrebu. Aj keď to nie je nebezpečné pre náročných s jedlom alebo na varenie, majte na pamäti, že postráda kyselinu laurovou. Panenský kokosový olej ponúka mnoho výhod hlavne preto, že z tejto špecifickej zložky. Okrem toho veľmi málo potravinové zdroje obsahujú túto látku. Tak, to dáva väčší zmysel voliť panenský kokosový olej cez frakcionovaný kokosový olej na varenie.

S toľkými výhod, ktoré tento olej má ponúknuť, môže to byť stojí za to vyskúšať! Priniesť domov fľaša frakcionovaný kokosový olej a dať ju použiť!

load...