Zdravie a wellness

Povedz GOODBYE Crow to nohy po týchto 6 úžasných domácich opravných prostriedkov

Povedz GOODBYE Crow to nohy po týchto 6 úžasných domácich opravných prostriedkov

Ach, ako krásny úsmev máte tam. Zakaždým, keď úsmev, vaše oči rozžiaria. Ach, tie vrásky v kútikoch očí vás vyzerať krajšie stále.

Vejáriky môže alebo nemusí vyzerať očarujúce, ale ak hádam pravdu, mali by ste ešte chcieť vyžehliť. Chcete vedieť, najlepšie liečbu pre vrany nohy? Worry nie! Pozrite sa na tieto opravné prostriedky som sa zhromaždili, a môžete mať svoje želanie splní v žiadnom momente.

Oči, ktoré hovoria:

Oči vrana k nohám zvyčajne patrí k tým, ktorí usmievať, mračiť, smiať alebo škúlenie často. Vejáriky sú tiež viditeľné na tých, ktorí sú neustále v ostrom svetle slnka, stále vystavené znečisteniu alebo dymu. Iste, je tu príbeh každého riadku (1).

load...

Tiež sa nazýva znak linky alebo smiech linky, vrana k nohám sa začínajú objavovať po tom, čo osoba prekročí vek 30 rokov nie je postarané, koža pomaly stráca svoju elasticitu (kolagén), (2). To je potom náchylnejšie k vrásky, najmä tenké, citlivú pokožku vedľa očí.

Ako sa zbaviť vrán nohy?

Dobré ochranu proti slnečnému žiareniu môže zabrániť poškodeniu slnkom. Medzitým môžete použiť jednoduché domáce opravné prostriedky, aby sa vyrovnalo vrásky.

1. Ušetriť nejaké mlieko pre oči:

Mlieko je veľmi prospešné pre kožu. To môže podporiť tvorbu kolagénu a pomáhajú vymazať vrásky a nohy dokonca vrana. Môžete ju použiť na týchto linkách pravidelne efektívne výsledky.

load...

Potom sa čistý vatový tampón a ponorte ho v studenej mlieko. Naneste vatový tampón cez vějířkovitých a nechajte ho vsiaknuť do pokožky po dobu asi 10 minút. Neskôr, opláchnite mlieko. Tento postup vykonajte dvakrát denne pravidelne. Postupom času, bude si všimnete zmeny.

2. Rozbiť vajcia:

Vajcia môžu znížiť a zabrániť vrana k nohám, pretože ich schopnosť utiahnuť kože (3). Použiť vaječný bielok ako tvárová maska ​​až uschne. Potom umyte preč.

Alternatívne platí vaječný bielok len na miestach s vráskami a na vonkajších okrajoch očí. Vysušte pred oplachovanie. Škvrnu vody s uterákom a použite hydratačný krém. Použiť vajcia niekoľkokrát týždenne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

3. Laugh všetko, čo chcete s Aloe Vera:

Aloe Vera je jedným z najlepších prirodzene dostupných opravných prostriedkov, ako zlepšiť vašu pokožku. Môžete tiež použiť Aloe vera gél na nohy vrana k zníženiu ich závažnosti a opakovanie.

Okrem toho pomáha pri znižovaní vrások, živín a antioxidantov v Aloe Vera zosvetlenie kože, čo je mladší vzhľad. Odstráňte gél čerstvo rez Aloe Vera list. Aplikovať na tvári; nechajte zaschnúť a umyte.

Ešte to každý deň získať pevnejšie, jemnejšia pleť.

4. Je to Avocado Party:

Dužina z avokáda je vaša strana chuť dnes. Nakrájajte ovocie na dve polovice, mash svoje buničiny, a aplikovať ju veľkoryso cez vráskavej oblastiach. Nechaj to na dobu 15 až 20 minút pred opláchnutie vlažnou vodou.

Dužina avokáda je dobrá voľba, pretože ovocie obsahuje živiny, ktoré podporujú tvorbu kolagénu. To isté platí aj pre papáje, ktoré možno utiahnuť kožu.

Naneste zrelé vlákniny buď z ovocia každý druhý deň sa zbaviť vrana k nohám.

5. Masáže Olejové naozaj Make Me úsmev:

Jemné masáže s olejmi, ako je olivový olej, mandľový olej, kokosový olej a jojobový olej zázraky na vrana k nohám. Teraz môžete smiať viac a nestarať sa o záhyboch.

Trvať niekoľko kvapiek niektorý z týchto olejov na dosah ruky a masírujte pokrčené plochy pomocou vonkajšej ťahy. To vyživuje pokožku a tkanivá pod ním. Oleje tiež hydratáciu do tejto oblasti, zvýšiť svoju krásu kvocient o to viac.

 6. Vitamín E, My Beauty Secret:

Vitamín E je naozaj tajomstvo krásy. Je možné regenerovať čerstvé kožných buniek, takže vaša tvár vyzerať vláčna a žiarivá. Okrem hydratáciu pokožky, vitamín E môže tiež sprísniť citlivú pokožku okolo očí.

Stačí otvoriť E kapsule vitamínu, zmiešajte prášok v malom množstve vody a aplikovať ich na vrásky. Vmasírujte pred spaním. To môže postupne vymazať vrana k nohám pri pravidelnom používaní.

Teraz, keď viete, ako sa zbaviť vrany nohy, čo ešte čakáte? Nebojte sa ešte. Úsmevu, smiech, chodiť do západu slnka, a jednoducho stále robiť príbehy bez čiar tentoraz. Tiež, povedz mi, ako sa vám páčil tento príspevok. Ešte zdieľať nižšie svoje pripomienky.

load...