Zdravie a wellness

Pomáha pitná voda v Growing Taller?

Pomáha pitná voda v Growing Taller?

Existujú stovky zdravotných výhod, ktoré možno odvodiť tým, že pije niekoľko pohárov krištáľovo čistou vodou. Niektorí vedci naznačujú, že pitná voda pomáha výšku zisk. Otázka, ktorá príde na myseľ, je, či pitná voda skutočne zvyšuje výšku? Stojí na iba 5 stôp vysoký a že je matkou dvojročného som hľadať všetkými možnými spôsobmi, ktoré môžem vzdorovať gény a byť si istý, že môj syn nie je Shortie ako ja!

Takže keď som čítal bulvárny minulý víkend, ktorý navrhol, že voda môže pomôcť zvýšiť váhu, som zvedavá! Čo som spravil? Dig pre viac informácií! Čítal som časopis potom, čo časopis a našiel niekoľko zaujímavých teórií. Nepýtať, sa pitná voda zvýšiť výšku? No moja odpoveď je, štúdie sú napriek tomu vytvoriť a dokázať, však to nemá podporu vo výške zisk. Nie priamo, ale v pomoci iné minerály podčiarkujú rast výšky. Voda sa skladá iba z dvoch látok, vodíka a kyslíka. Zatiaľ to hrá najdôležitejšiu úlohu v našich životoch. A robí podporu rastu!

Tu je, ako voda Poradcovia na výšku rastu:

1. Voda tvorí 70% až 80% nášho tela. Každá jednotlivá bunka v tele potrebuje vodu, aby efektívne fungovať. Bunky sú kľúčové organely tela, ktoré pomáhajú pri vstrebávaní rôznych minerálov a vitamínov. Ak bunky sú zdravé, nebude tento proces prebiehať účinne. Voda pomáha bunky fungujú dobre a tieto minerály a vitamíny vstrebávať naplno možný.

load...

2. Voda pomáha minerály a proteíny lepšie fungovať v tele lepšie vstrebávanie buniek. Tieto minerály a bielkoviny hrajú dôležitú úlohu v výškového prírastku. Tak nepriamo vody umožňuje telu lepšie využívať minerálov a bielkovín tým, že zvyšuje vstrebávanie. To je dôvod, prečo hovoríme vodné pomôcky výšky rast jedincov.

3. Voda pomáha pri prevencii dehydratácie. Dobre známy fakt naozaj. A tiež lekcie v učebnici každej základná škola chodec je. Dehydratácia má niekoľko vedľajších účinkov a môže spôsobiť celý rad ďalších ochorení. Keď je telo dehydrované, telo prechádza nedostatok minerálov a vitamínov príliš. To je dôvod, prečo bolesti hlavy a suchá koža sú časté nežiaduce účinky dehydratácia. Voda je jediný prírodný zdroj, ktorý môže zabrániť dehydratácii. Keď telo je dehydrovaný alebo menej hydratovaný, rast je obmedzovaný. Takže piť aspoň 8 až 10 pohárov vody vo svojom dospievania, aby zabezpečili, že rast vysoký.

4. Voda pomáha pri trávení príliš. Voda je nevyhnutnou kľúčovou zložkou pomáha ťahať na minerály a vitamíny z potravín, ktoré konzumujú. To urýchľuje proces trávenia a tiež minerálne absorpcie. Jedlo, ktoré budete konzumovať má cenné minerály ako vápnik a vitamín D, ktoré pomáhajú pri raste výšky. Tieto zložky sú tiež rozpustné vo vode. Tak sa dostanú ľahko vstrebáva do tela bunky.

load...

5. Určitých ochorení, tiež bráni rastu výšky. Dokonca aj genetické faktory vstupujú do hry. Avšak, ak budete pravidelne piť dostatok vody a cvičenia, niekoľko z týchto faktorov je možné bojovať. Voda disponuje toxíny z tela a robí telo bunky zdravšie. Tieto bunky sú zdravé dosť absorbovať tie správne živiny potrebné v tele pre rast výšky.

6. Jeden by si mohol myslieť, koľko vody by mal človek mať na dennej báze. Niekoľko lekári naznačujú, že sa 6 litrami vody každý deň má veľký prínos pre zdravie. Je to správne množstvo pre úplné pestované ľudskom tele. To vám pomôže udržať si zdravý a aktívny. Pre rastúce dieťa, 4 - 6 litrov vody sa odporúča. Ak je aktívny dieťa a oddáva sa športu, potom možno budete musieť piť viac vody.

7. Voda nie priamo zvýšiť výšku, ako sme diskutovali. Mnohí lekári naznačujú, vápnikové doplnky pre rastúce deti. Pitie veľkým množstvom vody bude ingrediencie v doplnkoch aktívne. Budú pracovať efektívnejšie na tele a pomáhajú dosiahnuť maximálnu výšku.

Voda je nazývaný ako elixír života, a so zdravým rozumom. Bez vody žiadna živá bytosť nemôže prežiť. Ale teraz už vieme, že voda môže pomôcť deťom rast vyšší. Tak na čo ešte čakáte? Povzbudzujte svoje dieťa piť viac vody. A keď nie fantázie pitnú vodu, pripravenú nejakú chladenú limonádu, ktorá je určite lákať svoje chuťové poháriky.

load...