Zdravie a wellness

Parineeti Chopra je chudnutie tajomstvo Odhalenie!

Parineeti Chopra je chudnutie tajomstvo Odhalenie!

Parineeti Chopra je veselý a temperamentný Bollywood herečka, má nielen chvályhodné herecké schopnosti, ale má tiež určitý stupeň trojlôžkové vyznamenania z Manchester Business School. Bola vládnuca filmového priemyslu od svojho debutu. Ale tentoraz, keď zvyšoval hru tým, že upustí od veľkosti 38 až 30! Ona šokoval svet tým, že svoj vzhľad vo svojom úžasnom novom avatar v 2017 iIFA Awards. A od tej doby, každý chce vedieť, tento bindaas dievčaťa chudnutie tajomstvo. Najmä preto, že je známe, foodie a nenávidí cvičiť. Rovnako ako mnohí z nás, má tiež typ tela, ktorá kladie na váhe rýchlo a musí tvrdo pracovať, aby sa zbaviť extra mäkká tukové tkanivo. Takže, ak ste tiež hľadá spôsob, ako schudnúť, čítajte ďalej vedieť o chudnutí tajomstvo Parineeti je. Táto foodie a pizza milenec sa stal hlavou sústružník a inšpiráciou pre mnoho.

Kedy sa Parineeti Chopra rozhodnú schudnúť?

Hoci Parineeti preukázal svoje schopnosti konať správne v jej prvom filme, jej bacuľatý vzhľad čoskoro sa stal hovorí Tinseltown a médií. Ale to jej vplyv než si uvedomila, že má obmedzené možnosti, pokiaľ išlo o sebe módne oblečenie alebo hľadajú, ako úžasné, ako niektorí z jej súčasníkov. V rozhovore, ona priznáva, že ona bola vždy obézni a po spustení konať vo filmoch, sotva sa dostal čas na tréning. Ale akonáhle sa musela nejaký čas pre seba, chcela vyzerať a cítiť sa čo najlepšie. Uviedla, že v vizuálne médium, vzhľad herca je rovnako dôležité ako jeho alebo jej herecké schopnosti. Nebola pohodlná, že zmyselná ako Vidya Balan alebo Huma Qureshi. A tak sa rozhodla stratiť mäkká tukové tkanivo vyzerať horúcejšie a aby bolo možné nosiť nič, čo by chcela.

 [Čítajte: Sonakshi Sinha Chudnutie tajomstvo]

Parineeti Chopra Chudnutie Diéta plán

Parineeti bol na prísnu diétu plán po dobu šiestich mesiacov. Táto diéta plán jej obmedzená jesť sladký, high-sacharidov a vysokým obsahom tuku potravín. Pripúšťa, že v priebehu jej chudnutia obdobia, prestala jesť po dvadsať hodín v noci, jedli zdravo a obmedzenej časti. Začala sa postupne mení svoj životný štýl. Počas prvých dvoch týždňov, jedla ľahké jedlá pred prechodom na oveľa prísnejšie diétny plán. Ale nemala prestať sama jesť malý kúsok torty, keby túžil po nej. Ona tiež istý, že spálili kalórií tým, že pracuje na ďalší deň. Pre tých, ktorí chcú presne vedieť, čo jedla, tu je Parineeti je ukážka chudnutie plán.

load...

Skoro ráno 1 šálka teplej vody s limetkovou šťavou
Raňajky 2 varené vaječné bravčové mäso 1 hnedý chlieb 1 šálka beztučného mlieka
Obed Hnedá ryža roti daal vegetariáni
Po obede Beztukové jogurt alebo zelený čaj
Večera Vegetariáni tuk bez mliečnych potravín s nízkym obsahom tuku a niekedy aj čokoládový triasť

Táto jednoduchá diéta plán bol jej odrazový mostík, ale to, čo zrýchlilo jej úbytok na váhe bol jej cvičením. Prejdite dole k ďalšej časti, aby zistil, čo jej rutinné cvičenie bolo podobné.

Workout Plan Parineeti Chopra je

Nenávidela pracuje von, ale výkon sa stal jej najlepším priateľom, keď je stanovené, aby sa dosiahlo jej chudnutie cieľ. V rozhovore, Parineeti povedala, že považuje za nudné cvičenia v posilňovni. Preto jej rutinné cvičenie sa točí okolo beží na bežiacom páse, jazda na koni, plávanie alebo cvičenie formu bojového umenia z Kerala známy ako Kalaripayattu. Ona tiež začal brať hodiny tanca, ktoré jej pomohlo nielen pri zlepšovaní svojej tanečné schopnosti, ale aj pri chudnutí. Vzhľadom k tomu, jej chudnutie vyžadovalo veľa pozornosti a sily mysle, že súčasťou meditácie vo svojom každodennom živote, aby jej myseľ zdravé rovnako.

load...

 [Čítajte: Tamannaah Chudnutie]

Tu je ukážka cvičenia plán, ktorý vám pomôže zbaviť tuku.

 • Krk otáčania - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Otáčania Rameno - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Otáčanie zápästia - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Spot jogging - 5 minút
 • Bočné výpady - 2 sady 10 opakovaní (vpravo a vľavo)
 • Otáčania členku - 1 sada 10 opakovaní (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek)
 • Stojaci na strane drví 0 1 sadu 10 opakovaní (vpravo a vľavo)
 • Tajtrlíci - 3 série po 10 opakovaniach
 • Burpees - 2 sada 10 opakovaní
 • Dopredu výpady - 1 sada 10 opakovaní
 • Výbušný útočník zaútočí - 1 sadu 10 opakovaní
 • Full squat - 1 sada 10 opakovaní
 • Drví - 1 sada 10 opakovaní
 • Triceps namáča - 1 sada 5 opakovaní
 • Kľučky - 2 sady 5 opakovaní
 • Plank - 2 sady 20 - 30 sekúnd doske
 • Natiahnuť

Správna strava a cvičenie robiť ukazujú výsledky, ale budete tiež musieť trénovať svoju myseľ sústrediť. To znamená, že aj tie najlepšie z nás skĺznuť vozidlo občas. Ale musíte sa dostať späť do svojho zdravého plánu. Tu je to, čo urobil Parineeti na dosiahnutie svojich cieľov.

1. Prep Your Mind

Nerobte to len preto, že všetci sa to robí! Vaše chudnutie ciele by nemalo byť rozhodnuté niekým iným. Keď ste pripravení schudnúť, povedz sám sebe, prečo chcete robiť. Tak budete trénovať svoju myseľ, aby dodržiavať zdravý životný štýl za účelom dosiahnutia vašich cieľov chudnutie. Ak nie ste pripravení, stratíte zameranie a udržať rovnakú váhu alebo dokonca získať pár libier.

2. Nastaviť svoje ciele

Ak máte vážne o chudnutí, napísať svoj cieľ dole a dať si termín. Povedzme, že chcete prísť o 1 - 2 kg za mesiac a nechcem stratiť 10 kg po dobu 6 mesiacov. Keď napíšete svoje ciele dole sa skutočnými číslami, budete nútení pracovať na tom. Tiež nastaviť realistické ciele v závislosti na vašej aktuálnej hmotnosti, anamnézy a ideálnu váhu. Ak si zapísať, že chcete prísť o 15 kg za 2 mesiace, bolo by to buď vydesiť vás alebo vás sklamať a tlačiť vás späť do jesť nezdravé. Tiež stratil tak veľkú váhu tak rýchlo je nezdravé.

3. Take Action

Teraz, keď viete, aké sú vaše chudnutie cieľom je, že je čas na nejakú akciu. Dostať sa zapísal do telocvične. Ak nemáte radi cvičiť, začať hrať šport, alebo ísť do tanca. Môžete si tiež kúpiť vybavenie telocvične na tréning doma. Kúpiť jogu cvičiť jogu. Hľadanie cvičenie / jogu videá na YouTube, ktorý vám pomôže začať cvičiť doma. Začnite tým, že cvičenie 3 hodiny týždenne a potom ju zvýšiť na 5 hodín denne. Dodržiavať zdravej výživy plán, začať kupovať zeleninu, chudé bielkoviny a zdravé tuky. Hodiť zemiakové plátky, spracovaných potravín, vysoké sodíka potraviny a sladké zachádza do koša. Alebo im dať preč, aby ľuďom v núdzi. Dať vaša kuchyňa človeka!

4. Budovať sociálnej podpory

Akonáhle začnete cvičiť a jesť zdravo, budú existovať ľudia, ktorí vás odrádzajú od pokračovania váš zdravý životný štýl. To je normálne, nie nenávidieť za to. Stačí začať stretnutia s novými ľuďmi, ktorí dodržiavať zdravý životný štýl. Budú udržiavať náladu a povzbudiť vás udržiavať dobré vzťahy s vašou novej životný štýl. Tiež by ste mali hovoriť so svojimi priateľmi alebo členmi rodiny o tom, ako vážna ste a aké dôležité je pre vás, ako schudnúť.

5. Sa sústrediť

Zostať spáchal a sústredený je kľúčom k chudnutiu. A najjednoduchší spôsob, ako byť na trati je mať cheat deň. Raz týždenne, jesť 500 kalórií viac, než to, čo by ste jesť v iné dni. Môžete mať svoje obľúbené dezerty, rýchle občerstvenie alebo zemiakové plátky. Len to nepreháňajte to. Tiež spáliť kalórie ďalší deň cvičiť. Týmto spôsobom, nebudete mať náhle nutkanie tiesňava na nezdravé potraviny príliš často. A napokon, ak stratíte sústrediť medzi tým, dostať späť na trať postupne. Tiež by ste mali vyfotografovať seba raz za 2 týždne vidieť pokrok. To vám pomôže udržať prehľad o vašom pokroku a udržať si zameral.

Parineeti Chopra pred a po Pics

Užitočné tipy

Parineeti mal pomalý metabolizmus, ktorý rýchlo sa jej pribúdajú na váhe. Vykonajte nasledovné kroky, ak máte pomalý metabolizmus.

 1. Namočte 2 čajové lyžičky semien senovky gréckej cez noc a piť vodu v dopoludňajších hodinách.
 2. Zahŕňajú vlákniny vo vašej strave, ako je ovos, špenát, brokolica, zázvor, mrkva, Collard, senovka greeny, reďkev greeny, viaczrnné múky, viaczrnné sušienky a ovocie so šupkou.
 3. Vyhnúť korenia, ako je kečup, barbecue omáčkou, čili omáčka, majonéza, a sladkou čili omáčkou.
 4. Zahŕňajú zdravé tuky, ako je mandľový, rybí olej, rybie, avokádo, orech, pekanové orechy, macadamia matice, olivový olej, olej z ryžových otrúb, a prečisteného masla (ghee).
 5. Pite aspoň 3 litre vody denne. Ak máte cvičenia, by sa pravdepodobne budete musieť piť viac vody.

Ako ste Parineeti Vaše po strate hmotnosti?

Potom, čo stratil váhu navyše, Parineeti bol vo vytržení. Nikdy sa necítila tak zmestí celý život! Povedala, že sa cíti dobre, že sa stratil tak veľkú váhu, a stal sa tak aktívne. Ona umlčala všetky jej telo shamers. Teraz, každý je nútený rešpektovať jej odhodlanie a jej karierista postoj. Okrem toho sa dosiahne to, čo si vyrazil robiť - vyzerajúce skvele v akejkoľvek nosia!

Pozor

Čo pracoval pre Parineeti nemusí pracovať pre vás. To preto, že všetci máme rôzne orgány a potreby. Tiež Parineeti bol pod neustálym dohľadom vyškolených odborníkov, ktorý robil jej chudnutie trochu rýchlejšia. Avšak, to bolo zabezpečené, že nebude robiť niečo, čo by poškodilo jej zdravie. Ak chcete schudnúť, najprv poradiť Dietológ je. Sledujte stravu, ktorá je plánovaná pre vás konkrétne udržať vaše telo potrebuje na mysli. Tiež nie sú závislé na výstrelok stravy. Budete musieť vyrovnať medzi zdravej výživy a cvičiť, ako schudnúť. To vám tiež pomôže zmeniť svoj životný štýl.

Takže dámy, len snívanie o dokonalé telo sa dostanete nikde. Musíš vstať a ísť, pretože to je to, čo víťazi robiť. Zmeniť svoj životný štýl, sa stal fit a omráči všetky podobné Parineeti urobil. Vezmite detské krôčiky, ale začať ešte dnes!

load...