Zdravie a wellness

Osvedčené prínosy pre šťavu z tela pre tehotné ženy

Osvedčené prínosy pre šťavu z tela pre tehotné ženy

Tehotenstvo je radostná cesta - plná vzrušenia a obáv. Všetko, čo robiť, keď ste tehotná, má vplyv nielen vy, ale vaše dieťa rastie príliš. Každé sústo si dať do tela bude mať priamy alebo nepriamy vplyv na vaše dieťa. A to nie je všetko! Nutričné ​​požiadavku vášho tela tiež mení v priebehu tehotenstva. Teraz je potrebné udržiavať dva životy. No maličkosť a prejedanie. Ale nenechajte sa týmto vystrašiť ťa! Nemusíte byť super ostražití a stráviť túto radostnú cestu ako na ihlách! Trochu znalosti, malý prieskum je všetko, čo potrebujete, aby vaše tehotenstvo bezpečné a zdravé.

Plody sú bohatým zdrojom dôležitých vitamínov a minerálnych látok a tvorí neoddeliteľnú súčasť tehotenstva-diétu. Avšak, tam sú niektoré druhy ovocia, ktoré sú síce dobré pre zdravie vo všeobecnosti, je potrebné sa vyhnúť v priebehu tehotenstva. Je vápno jedným z nich? Je limetkovej šťavy dobre v priebehu tehotenstva? Poznačte si!

Je bezpečné pitie limetkovou šťavou v priebehu tehotenstva?

Tehotné ženy často trpia dehydratáciou. Ovocné šťavy sú zdravé tekutiny, ktorá môže udržať tehotnej telo hydratované okrem poskytovania rad nutričných výhod. Keď sa hovorí o džúsy, prvé slovo, ktoré napadne, je limetkovej šťavy! Ako väčšina citrusových plodov, vápno, je výborným zdrojom vitamínu C. Ale ako bezpečné je limetkovej šťavy pre tehotné ženy? Mnoho žien v skutočnosti túži limetkovej šťavy počas tehotenstva. To môže byť spôsobené v dôsledku nedostatku vitamínu C v tele. Takže, tu je lowdown: Lime šťava je úplne bezpečné počas tehotenstva! Že urobil radosť, nie? Môžete bez obáv piť, že pohár džúsu teraz!

load...

Výhody limetách počas tehotenstva:

Pitie limetkovej šťavy počas tehotenstva bola považovaná za bezpečnú lekármi a neboli hlásené žiadne nežiaduce účinky. V skutočnosti je tento lahodný džús môže poskytnúť ďalší zdravotný prínos v priebehu tehotenstva:

1. Zdroj vitamínu C:

Tehotné ženy často trpia nedostatkom vitamínu C. Citrusové plody, ako sú citrusy, sú vynikajúcim zdrojom vitamínu C. Preto, pravidelný príjem limetkovou šťavou môže poskytnúť telo ďalšej dávky vitamínu C, znižujúce požiadavka vitamínových doplnkov.

2. Lieči Zápcha a zažívacie ťažkosti:

Zápcha a zažívacie ťažkosti sú neoddeliteľnou súčasťou tehotenstva. Byť pečeňové stimulant, ovládacie limetkovou šťavou dráždivého čreva pohybu, čím sa predíde podmienok, ako je zápcha a hnačka. Pravidelná konzumácia limetkovou šťavou robí stolice ľahko a lieči poruchy trávenia okrem udržať si hydratované.

load...

3. Great Antioxidant:

Obsah vitamínu C na citrusy je silný antioxidant. Tak, limetkovej šťavy pôsobí ako skvelý čistiaci prostriedok odplaviť toxíny a voľné radikály z vášho systému. Ako všetky ženy, ktoré zažil tehotenstvo, vám povie - studená počas tehotenstva nie je žiadna sranda! Limetkovej šťavy určite pomôže chrániť pred obávanými chladných a niekoľkých ďalších infekcií.

4. Prospešné pre nenarodené dieťa:

Nielen vy, ale aj vaše nenarodené dieťa môže čerpať výhody z limetkovej šťavy, ktoré konzumujete! Vápno obsahuje vysokú hladinu draslíka, ktorý pomáha budovať kostí v tele matky, rovnako ako uľahčuje vývoj mozgu a nervových buniek.

5. Lieči vysoký krvný tlak:

Vysoký krvný tlak nie je dobrou správou pre svoje telo, a ešte viac, keď ste tehotná. Chronická vysoká BP môže viesť k preeklampsia, čo je život ohrozujúci stav, ktorý môže nútiť ženu dodávať svoje dieťa predčasne. Tam je dôvod, prečo váš lekár skontroluje, či BP zakaždým, keď ju navštíviť! Limetková šťava môže pomôcť znížiť krvný tlak a udržať tehotenstvo bezpečné. Môžete stlačiť pol vápna do šálky vody a pridajte dve lyžice vínneho kameňa do roztoku. Piť to raz za deň v každé tri dni pomôže normalizovať krvný tlak.

6. Liečba opuchnuté nohy:

Edém nie je zdravé a nie je dosť jeden! Hoci obyčajný, opuchnuté nohy môže byť ťažké a bolestivé. Tiež tu, limetkovej šťavy môže prísť na pomoc! Piť lyžičku limetkovej šťavy sa pohárom vlažnej vody môže pomôcť pri znižovaní opuchy v priebehu tehotenstva.

7. Zmierňuje Práca:

Tehotenstvo je jedna vec, pôrod je iný! Väčšina žien sa obávajú akt pôrodu. A kto môže za zlé? Tak, ako môže limetková šťava pomoc? Vápno šťavy zmiešanej s medom môže pôrod jednoduchšie. Budete musieť konzumovať tento lektvar od piateho mesiaca tehotenstva až do pôrodu. Žiadne záruky, ale to by malo pôrodu hračkou!

8. Ďalšie výhody:

Pravidelný príjem limetkovou šťavou v priebehu tehotenstva bráni rôzne tehotenské súvisiace nepohodlie, ako je pálenie záhy a nadúvanie. Byť dobrým zdrojom vápnika a horčíka, pomáha liečiť ochorenia, ako je astma, prechladnutie, skorbut a horúčky. To tiež uľahčuje správne vstrebávanie železa, tak prevenciu anémie v priebehu tehotenstva.

Tak dúšok, že pohár limetkovou šťavou bez viny! Pravidelná konzumácia tohto džúsu nebude poškodiť vaše dieťa v žiadnom prípade. Ale to bude určite, aby vaše tehotenstvo zdravšie!

load...