Zdravie a wellness

Odstránenie osiva granátového jablka nikdy nebola tak jednoduchá!

Odstránenie osiva granátového jablka nikdy nebola tak jednoduchá!

Milujem granátové jablká. Zvlášť, keď mamička urobí hrubú šťavy z ovocia a podá mi to! Tieto dužinatá extrakty sa do neho dostanete cez moje chuťové poháriky, aby som vznášať vo vzduchu.

* * Zveličovanie

Hehe!

Ale…

* * Mračí

Tieto semená! Ich odstránenie z ovocia je jedným z najviac dráždi vecí som urobil v mojom živote! Tak dráždi, že by som ísť na balenie čipov miesto.

Aaaaaahhhhh !!

Ale pozor! Len minútu. Prečo som zošalel, keď je tam jeden super-úžasné jednoduchý spôsob, ako odstrániť semená granátového jablka v jedinom ísť?

Neuveriteľné, že?

Zaujíma vás, ako odstrániť semená granátového jablka ľahko?

Nemôžem sa dočkať, až vám ukázať video, a stavím sa, ani nemožno čakať na to pozerať!

load...
Smiešne jednoduchý spôsob, ako Deseed granátového jablka

Čo potrebuješ:

  1. Jedna veľká misa
  2. Jedna naberačka
  3. Jeden kuchynský nôž
  4. Jeden z granátového jablka (samozrejme)

1. Cut:

Vezmite kuchynský nôž a rez granátové jablko na dve polovice. Uistite sa, že ste Nejazdite nôž príliš hlboko do plodu, pretože by to mohlo rozdrviť niektoré semená a vyliať šťavu.

2. Rip:

Potom, čo ste sekol horný povrch granátového jablka s nožom, trhať ovocie na dve polovice, s použitím ruku.

3. Naberačka šupa:

To je miesto, kde prichádza skutočná zábava! Mať jednu z polovíc do ruky a zvrátiť ho (otvorená časť smerom dole) cez veľkej mise. Vezmite naberačku do druhej ruky a udrie na vrchol granátového jablka pol s ním.

load...

Môžete vidieť šťavnatá semená bez námahy prší do misy. Urobiť to isté s druhou polovicou a teraz ovocie v celej svojej kráse! Dúfam, že sa teraz už viete, ako odstrániť semená granátového jablka ako šéf! K čomu je dobré, ako spoznať, ako jesť granátové jablko, ako najlepšie, keď nie sú v skutočnosti vedomí toho, ako úžasné ovocie to je?

Tak tu to máte; 5 ohromujúci zdravotné výhody granátového jablka, ktorá by mohla dokonca vyvolávajú vás vlastniť granátové jablko háje jeden deň!

1. Silný antioxidant:

Granátové jablko je najsilnejší antioxidant zo všetkých druhov ovocia. A viete, čo antioxidanty robiť? Oni odstrániť veľa škodlivé voľné radikály z tela. Antioxidanty tiež hrajú veľmi dôležitú úlohu pri zvyšovaní imunity.

Tiež, granátové jablko je známe, že majú 3x antioxidantov prítomných v červenom víne alebo zeleného čaju.

2. Posilňuje vlasy:

Pád vlasy je častým problémom, ktorý trápi mnoho ľudí v dnešnom svete. Piť šťavu z granátového jablka posilňuje vlasové folikuly a tiež robí vaše vlasy husté a zdravé.

3. Zaobchádza Akné:

Hormonálna nerovnováha je to, čo spôsobuje akné, a granátové jablká sú to, čo je liečiť. Táto magická ovocie opravuje zažívacie problémy v tele a tiež zlepšuje krvný obeh.

Okrem toho, granátové jablká hrá významnú úlohu pri vytváraní tkanív v oblastiach postihnutých kvôli akné.

4. Zlepšuje zdravie kože:

Granátového jablka má vysokú koncentráciu železa, ktorá pomáha pri transporte kyslíka. Kyslík, ktorý sa vykonáva na koži robí to žiarivejšia a mladšie.

Vatový tampón namočený do džúsu granátového jablka a zotrú tváre funguje ako skvelý tonera. To pomáha znížiť škvrny a škvŕn na koži.

Granátové jablko tiež pomáha pri regenerácii pokožky a hrá dôležitú úlohu pri odstraňovaní odumretej kože.

5. Dobré pre vaše srdce:

To je jeden z najdôležitejších výhod granátových jabĺk. Vypila pohár džúsu granátového jablka každý deň zvyšuje prietok krvi, čím sa znižuje tlak na srdce.

Krvné zrazeniny môžu byť fatálne k srdcu. Granátového jablka znižuje toto zrážanie majetok v krvi. Semená tiež zvýšiť hladinu kyslíka v srdci.

Takže áno, keď sa vám darí "pomegranated?

load...