Zdravie a wellness

Nutričné ​​kvasnice - čo je to a aké sú jeho výhody?

Nutričné ​​kvasnice - čo je to a aké sú jeho výhody?

Nutričné ​​kvasnice je, deaktivovaný kvasnice, 'ktorý sa často predáva ako potravinársky výrobok. Je žltej farby a má orechovú syrovou príchuť. Budete zvyčajne nájsť nutričné ​​kvasnice vo forme vločiek alebo žltého prášku. Vegánov a vegetariánov love pomocou nutričné ​​kvasinky ako prísada do receptov alebo ako korenie. To dáva podobnú chuť na to, čo dostaneme po pridaní syra na akékoľvek potraviny. Zvyčajne sa ľudia radi ho posypeme na horúcej popcorn alebo cesnakovou bagetou, alebo tiež do omáčky. Je to nielen chutí, ale je tiež bohatým zdrojom niektorých dôležitých vitamínov a proteínov, ktoré sú dobré pre naše zdravie.

Nutričné ​​kvasnice sa pestuje z cukrovej repy a cukrovej trstiny melasy, ktoré prešli procesom fermentácie po dobu približne jedného týždňa. To sa potom vysuší sa a balí ako vločky alebo prášok. Ľudia často sa zmiasť medzi nutričné ​​kvasnice, pekárskeho droždia a pivovarské kvasnice. Kým pekárskeho droždia sa aktivuje, aby svah chleba, pivovarské kvasnice sú vedľajším produktom varenia piva, ktorá jasne uvádza, že tieto dva kvasinky sú úplne odlišné od nutričných kvasníc.

Je založený na zdroji všetkých B komplex vitamínov okrem B12 (občas). Nutričné ​​kvasnice je huba ako huba, takže to vyžaduje baktérie produkovať B12. Je to dobré pre zdravie, a tak ľudia často používajú ju na mieste parmezánom ako zálievka. To môže byť tiež pridané do akejkoľvek potraviny, ako je pizza, cestoviny, popcorn, polievky atď.

load...

Nutričné ​​kvasnice Zdravie Výhody

Existujú rôzne zdravotné prínosy nutričných kvasiniek. Prečítajte si o to dozvedieť sa viac:

1. Power-pack:

Nutričné ​​kvasníc obsahuje 70 kalórií, 14 gramov proteínov a viac ako 7 gramov vlákniny v jednej uncu. Jedna porcia nutričné ​​kvasiniek poskytuje kompletné spektrum vitamínov, proteíny, aminokyseliny, biotín, kyselina listová a minerály, ako je zinok, selén, železo, fosfor, chróm a horčík. Neexistuje žiadny iný vegetariánsky zdroj, ktorý je nadupaný s vitamínov, minerálov a aminokyselín - všetko nevyhnutné pre udržanie dobrého zdravia.

2. Posilňuje imunitný systém:

Beta-glukány, ktoré sú odvodené z rozbitých bunkových stien výživy kvasiniek hrajú úlohu imunitného stimulátora. Pracujú ako obrannom múre proti hubovým, parazitárne, vírusové a bakteriálne infekcie a tiež rakoviny.

load...

3. Udržiava dobré cholesterolu:

Beta glukán nutričné ​​kvasiniek je tiež účinná v prevencii ischemickej choroby srdca. To znamená, že pomáhajú pri znižovaní LDL cholesterolu alebo zlý cholesterol a zvyšuje HDL cholesterol alebo dobrého cholesterolu.

4. Ochrana pred voľnými radikálmi:

Nutričné ​​kvasnice obsahuje glutatiónu, ktoré tvoria glutatión peroxidázy v našom tele. Jedná sa o veľmi dôležitý antioxidant, ktorý je nutný, aby nás chráni pred voľnými radikálmi. Pomáha tiež pri cúvaní ochorení srdca, znižuje riziko srdcového ochorenia akékoľvek, ako sa zbaviť zlého zraku a bojovať s problémom vypadávanie vlasov.

5. Anti-aging vlastnosti:

Veľmi málo ľudí si uvedomuje, že nutričné ​​kvasnice majú tiež vlastnosti, anti-aging. To je obohatené nukleotidy, ktoré sú známe pre svoje anti-aging vlastnosti. Má omladzujúce vlastnosti pre DNA a RNA, ktoré sú považované ako genetický vzor pre život. To je naša koža mladý, mladistvý a zdravý zvnútra.

Takže teraz viete, zdravotné výhody nutričné ​​kvasiniek. Je lepšie začať, vrátane ju vo svojom každodennom potravín a nahradiť tie s vysokým obsahom tuku syrových výrobkov. Dodáva veľmi krémová, syrový a orechovú chuť do každodenného svetského potravín. Posypeme výživy kvasiniek popcorns a cestoviny, a získať okamžitý exotickú chuť! Ak ste to ešte neskúsil, ste určite niečo chýba. Nutričné ​​kvasnice sú ľahko dostupné na trhu. Obe formy výživy kvasiniek - prášok a vločky, sú bezpečné a zdravé konzumovať. To úplne závisí na vás, ako chcete jesť.

V dnešnej dobe, väčšina ľudí starať o ich hmotnosť, postavu a zdravie. Ak je výrobok môže skutočne nahradiť niektoré zo svojich možností vysoko kalorické potraviny bez toho, aby odnášať svoje preferencie pre určitú chuť, nie je to čarovná formula?

load...