Zdravie a wellness

Najlepšie značky oleja z kanolových olejov - naša špička 10

Najlepšie značky oleja z kanolových olejov - naša špička 10

Repkový olej sa získava zo semien repky rastliny. Po zbere sa semená drvia a olej sa extrahuje. To má 50% menej nasýtených tukov, než bežné oleja na varenie. Znižuje srdcové ochorenia, diabetes, a je ideálny pre akýkoľvek typ varenia. To má neutrálnu chuť a je svetlo v štruktúre. Sú to Trans-tuky a cholesterol a sú bohatým zdrojom vitamínu E a omega 3. Ktoré, prečo sme proste len mali zistiť, ktoré boli k dispozícii v Indii repkový olej značky!

Tu sú top 10 Repkový olej značky v Indii:

1. Hudson Repkový olej:

Hudson Canola vyrába Dalmia Continental a obsahuje nízku nasýtených tukov, vysoký MUFA, vysoko Omega - 3, vyvážený Omega - 6 až - 3, Omega nulovej trans-tukov. Tento olej ponúka dobrú kombináciu tukov. Jedná sa o štandardný rastlinný olej. Tento olej je ľahký a neutrálnu chuť a vôňu. To možno využiť pre všetky typy indickej kuchyni. To nemá žiadnu výraznú chuť alebo vôňu. Tie sa získavajú zo semien žltého Canola kvety. To je bezpochyby najlepší repkový olej Indian značky nájdete.

load...

Cena: Rs260.00 za 0.95 KGS

2. Sunny Select Repkový olej Natural Príchuť Spray:

Tento olej je zdravý a veľmi výživné. Jeho spotreba je dobré zostať zdravý. Jedná sa o prírodný ochutená jedlý olej, ktorý môže byť použitý pre prípravu chutné pokrmy, ako thajské žlté karí, kuracie steak hrniec koláče, tekvicové polievka a kuracie satay. To má niekoľko dôležitých mastných kyselín. Môže byť použitá pre varenie alebo ako zálievka. To je najlepší spôsob, ako nahradiť maslo a margarín vo vašej strave. Tento olej obsahuje sójový lecitín vodu, repkový olej, a hnacie non-chlorofluorocabon.

load...

Cena: 170 g na Rs.270

3. Healthy Living Repkový olej:

Jedná sa o najzdravší varení ropy na svete. Značka je založený Canada. To je vysoko v dobrých tukov a nízkym obsahom zlé tuky. Neobsahuje žiadny cholesterol a je najlepším zdrojom vitamínu E. Tento olej vám pomôže zbaviť sa chorôb, ako sú srdcové choroby alebo typ - diabetes 2. Typu.

Cena: Rs.85

4. Laxmi Repkový olej:

Laxmi Repkový olej je svetlo žltú farbu a je najzdravší spôsob, ako zostať fit. To pomáha znížiť riziko srdcového infarktu a cukrovky. To nemá žiadnu výraznú vôňu alebo zápach.

Cena: Rs.130

5. JIVO Repkový olej na varenie:

JIVO Repkový olej je svetovo najzdravšie olej na varenie, ktorá je teraz k dispozícii v Indii. To obsahuje veľa nutričných hodnôt Omega, MUFA a PUFA, tukov v potrave, dobré tuky a nulovej trans-tukov. Táto značka je tiež používaný mnohými poprednými maloobchodné predajne potravín ako McDonald, Taco Bell, KFC atď. To je číslo 1 repka značky v súčasnosti a najväčším predajcom v Indii.

Cena: 260,00 र

6. Sattvické Repkový olej:

Sattvické kanolový olej obsahuje nasýtených tukov, mononenasýtených mastných kyselín, polynenasyceného tuku, Omega - 6, Omega - 3, trans-tukov, cholesterolu, a vitamín E.

Cena: Rs. 225.00

7. Wesson:

Wesson repkový olej na varenie, je 100% čistý. Pomáha udržiavať prirodzenú chuť a lesk potravín. Používa sa pre smaženie, šaty šalát, piecť alebo pre každodenné varenie. Táto značka je najlepšie, aby sa vaše zdravie v top stave. Je bez cholesterolu, a neobsahuje žiadne trans-tukov alebo konzervačné látky.

Cena: Rs.160

8. Mazola Repkový olej:

Mazola Repkový olej je najlepšie, pokiaľ sa používa na šalátové dresingy, smaženie, pečenie a sautéing. Táto značka repkový olej je jedným z najväčších najviac tie navrhnutých slávnymi kuchármi. To je čisto bez cholesterolu a je extrahovaný z Canola rastlinných semien. Obal je odoláva zneužitie plastové fľaše a ľahký.

Cena: Rs.150

9. Amber Repkový olej:

Amber Repka sa získava zo semien repky, ktoré obsahujú veľmi zdravý zloženie živín. To je nízky obsah nasýtených tukov. Nasýtených mastných kyselín, je hlavným dôvodom pre srdcové ochorenia. To je 100% bez cholesterolu a používa sa pre všetky typy varenia, olivový olej a vyprážanie. Tento olej má vysoký fajčenia bod a nie stuhnúť v vyprážané jedlá. Obsahuje veľké množstvo dôležitého nutrient- Omega 3. To má mnoho zdravotných výhod:

  • Údržba zdravie srdca
  • Riedenie krvi činidlo
  • Znižuje vysoký krvný tlak
  • Vyrovnáva krvný tlak
  • Znižuje zápal
  • Znižuje bolesť.

Cena: 130 Rs

10. OALOA Repkový olej:

OALOA repkový olej obsahuje vitamín silu a je extrahovaný z čerstvých kanoly semien. Používajú medzinárodnej technológie a odborné znalosti OALOA pre extrakciu. Tento olej obsahuje mnoho ďalších živín pre extra energiu, vynikajúce zdravie a lahodnej chuti.

Cena: R 2120 pre 10l

load...