Zdravie a wellness

Najlepšie váhy Gain Pills k dispozícii - naša 10 najlepších výberov

Najlepšie váhy Gain Pills k dispozícii - naša 10 najlepších výberov

Priberanie na váhe môže byť tak ťažké, ako schudnúť. A ak ste jedným z tých, ktorí bojujú s podváhou otázok, musíte sa snažil každý trik pod slnkom, aby tých pár navyše palcov okolo pása alebo nejaký mäkká tukové tkanivo na ruky. Tí, ktorí bojujú na priberanie na váhe tiež vedieť, že jesť viac alebo jesť potraviny s vysokým obsahom tuku ťažko pomôže. Takže, kde presne sa vám zle? Preto získava pár kíl ako veľká výzva? Po prvé, poďme zistiť dôvody, ktoré prispejú k vašej hmotnosti v prvom rade.

Faktory, ktoré ovplyvňujú svalovú zisk alebo kostnej hmotnosti sú vaše gény, hormóny, diéta, cvičenie a zdravotný stav. A to je miesto, kde telesnej hmotnosti pilulky prísť do obrazu. Prírastok hmotnosti pilulky laserový útok súvisiace problémy nie sú schopné na priberanie na váhe, a preto sú účinnejšie a ukážu výsledky rýchlo. Samozrejme, budete tiež musieť jesť dobre a cvičení tak, že nemáte úplne stanú závislé na telesnej hmotnosti pilulky. Ale na začiatku, pilulky, ktoré podporujú zvýšenie telesnej hmotnosti môže pomôcť zvýšiť chuť do jedla, svalovej hmoty a hustoty kostí. Tak čítajte ďalej zistiť, ktoré váha zisk pilulky v Indii sú najlepšie, ich dávkovanie, a ako fungujú.

10 najlepších Weight Gain Pills

1. Methyltestosterone

Rating

4-5

Pros

Podľa Drugs.com, najviac dôveryhodné webové stránky pre chemické zlúčeniny, tento liek zvyšuje produkciu testosterónu. Tento liek nie je technicky využiť na priberanie na váhe, ale v priebehu rokov sa stala populárnou medzi športovcami, aby pribrali na váhe, ako je napísané v MayoClinic.com, najväčšej svetovej elektronickej siete v medicíne. Táto pilulka je k dispozícii vo forme zlúčeniny a môžu sa užívať s jedlom alebo bez jedla.

load...

Zápory

Na Flipside, že je známe, že narušujú niečí čreva, spôsobiť nevoľnosť, akné, plešatenie, ťažkosti pri zrážaní krvi, úzkosti, bolesti hlavy, a žltačka. Tiež u žien, to môže spôsobiť menštruačné nepravidelnosti a menštruácie. Takže sa dávať pozor na závažné alergické reakcie, a ak k tomu dôjde, zastaviť jeho používanie a poraďte sa s lekárom bez zbytočného odkladu.

Cena

Mixogen (0.0044mg - 3,6 mg) - ₹ 74

 nákup Link

Medidart.com�

2. Oxandrolone

Rating

4-5

Pros

Tento liek je k dispozícii aj v zloženom tvare a je anabolický steroid. Je predpísaný všeobecne pre tých, ktorí vyžadujú váhový prírastok po záchvate ťažkej choroby, ako je chirurgia a podobne. Pre tento liek, aby boli účinné, je dôležité, že máte pravidelné štvorcové jedla a cvičenia rovnako. Pomáha zvýšiť hmotu zvýšenie produkcie proteínu v tele. V dôsledku toho sa zvyšuje hmotnostný svalové a dávkovanie po niekoľkých mesiacoch príjmu zvýšiť.

load...

Zápory

To môže spôsobiť vypadávanie vlasov, bolesti hlavy, nevoľnosť, akné a farbu pleti zmien.

Cena

₹ 700

Nákup Link

Trade.indiamart.com

3. Oxymetholone

Rating

4-5

Pros

Štúdia vykonaná na katedre dermatológie na univerzite v Essene, v Nemecku, testovali účinnosť tohto lieku pre zvýšenie telesnej hmotnosti. V tomto pokuse boli 3 skupiny ľudí, ktorí sa tento liek. Prvý sa sám tento liek, druhá skupina sa to spolu s steroidov ketotifénu a tretia skupina dostala placebo. Prvá skupina jedinca získala 14 percent väčšiu váhu v mesiaci.

Zápory

V závislosti príliš na tejto drogy môže vás náchylné k poškodeniu pečene, nevoľnosť, únava a bolesť žalúdka.

Cena

BC-Vit - ₹ 28,8

Nákup Link

Trade.indiamart.com

4. Zdravie Tone priberanie na váhe Kapsule

Rating

3,5-5

Pros

Tieto kapsle pomáhajú s prírastkom telesnej hmotnosti v troch smeroch. Po prvé, pomáhajú zvýšiť vašu chuť k jedlu a zvýšenie kalórií pridať do svojej telesnej hmotnosti. Oni tiež urýchliť celý proces trávenia, takže sa často cítia hladný. Tieto kapsle tón váhu, ktorá je získala, a tiež pomáha regulovať váš metabolizmus.

Zápory

Zdravie Tone váhový prírastok kapsule sú vyrobené z prírodných ingrediencií, a preto tvrdia, že nemajú žiadne vedľajšie účinky. Avšak, pozrite sa na štítok, aby zistili, či ste alergický na niektorú zo zložiek. Tiež, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím.

Cena

₹ 1999

Nákup Link

Amazon.in

5. Ajurvédske váhový prírastok kapsule

Rating

3-5

Pros

Tieto hmotnostné získavajú prášky obsahujú Ashwagandha (Withania somnifera) 100 mg, Gokshuru (Tribulus terrestris), 100 mg, Kaucha (Mucuna pruriens) 100 mg, Yastimadhu (Glycerzia glebra) 25 mg, Vidarikand (Ipomoea digitata) 50 mg, Safed musli (Asparagus adscendens) 100 mg , Tieto prvky v kombinácii pomáhajú regulovať metabolizmus tela takým spôsobom, že priberanie na váhe.

Zápory

Väčšina ajurvédskej lieky nemajú žiadne vedľajšie účinky. Avšak, je nutné pred použitím týchto tabliet skontrolovať svojho lekára.

Cena

₹ 749

Nákup Link

Amazon.in

6. Telo Plus Kapsule

Rating

4-5

Pros

Tento produkt poskytuje prebytočné kalórie k priberaniu na váhe a tiež dať pridanú energiu potrebnú pre každodenné cvičenie. Jeho hlavnými zložkami sú Ashwagandha, elaichi, jaiphal, piparimul, etc.which sú bohaté na antioxidanty, ktoré strážia bunky pred nadmernou oxidáciou, zlepšenie absorpcie, zvýšenie chuti do jedla, regulujú produkciu kyseliny mliečnej, a vyživujú tkanivá. To spôsobuje nadváhu a zlepšuje vytrvalosť.

Zápory

Nepreháňaj sa s týmito kapsulami, ako to môže spôsobiť bolesť brucha a nevoľnosť.

Cena

₹ 270

Nákup Link

Amazon.in

7. Nutrigain Plus Kapsule

Rating

3-5

Pros

Nutrigain Plus je Ajurvédske priberanie na váhe medicíny. Hlavnými zložkami sú Gokshura, Marich, Pippali, Jeeraka, Shatavari, Shunthi, Ashwagandha, Shatavari a Musala. To prispieva k zvýšeniu chuti do jedla, zlepšuje trávenie a vstrebávanie. Tento výrobok je veľmi bohatá na bielkoviny, a to umožňuje telu hromadne a budovanie svalovej hmoty.

Zápory

Žiadne ako také, ale robiť, pozrite sa na štítok zistiť, či ste alergický na niektorú zo zložiek. Tiež sa poraďte so svojím lekárom pred použitím tohto priberanie na váhe kapsulu.

Cena

₹ 460

Nákup Link

Amazon.in

8. Hashmi Bylinné Weight Gain Kapsule Vetoll XI

Rating

4-5

Pros

Jedná sa o 100% prírodný váhový prírastok liek, ktorý obsahuje kanabinoidy. Kanabinoidy pomáhajú zvýšiť chuť do jedla, pôsobí proti rýchly metabolizmus, zvýšiť svalový tonus a zlepšuje vytrvalosť. Tento prípravok pomáha udržiavať správnu telesného tuku a pomer svalov. Mali by ste mať Tieto kapsule 30 - 60 minút pred jedlom, dvakrát denne.

Zápory

Hoci väčšina ľudí nemá mať žiadne vedľajšie účinky, niektoré sa môžu vyskytnúť hnačka, nevoľnosť a žalúdočnú nevoľnosť.

Cena

₹ 2658

Nákup Link

Herbal.com

9. Telo Rýchly rast Bylinné priberanie na váhe kapsule

Rating

4,3-5

Pros

Tieto kapsle pomôcť zvýšiť veľkosť tela, energetickej hladiny, fitness a pomoc pri priberanie na váhe. Ako názov ide, to je známe, že sú rýchle priberanie na váhe prášky. Tieto kapsle tiež pomôcť zvýšiť svalovú vytrvalosť a vytrvalosť, dopĺňať vitamíny a minerály, zlepšuje chuť do jedla a trávenie, posilnenie imunity a zvýšenie energetickej úrovne.

Zápory

Žiadne zaznamenané však sa pred použitím tohto priberanie na váhe kapsulu poraďte sa s lekárom.

Cena

₹ 75

Nákup Link

Shophealthy.in

10. Nisargalaya Shakthi Za najbezpečnejšie priberanie na váhe kapsule

Rating

3-5

Pros

100% vegetariánsky a bylinný, Nisargalaya Shakthi kapsule sú jedným z najlepších telesnej hmotnosti kapsule sú k dispozícii v Indii. Je nehormonálne a napomáha zvýšenie chuti do jedla, zlepšuje trávenie a vstrebávanie, a zlepšuje svalovú silu a vytrvalosť.

Zápory

Žiadny v zázname. Ale musíte poradiť so svojím lekárom pred užitím tohto priberanie na váhe kapsulu.

Cena

₹ 595

Nákup Link

Clickoncare.com

Tam pôjdete, zoznam 10 Zvýšenie telesnej hmotnosti kapsúl, ktoré Vrelo odporúčame. Ale nezabudnite, že je tiež nutné jesť správne a pravidelne cvičiť pre tieto práce. Poraďte sa s lekárom ešte dnes a môžete začať. Veľa štastia!

load...